Výsledky z výstav

 Body, které jsou uvedeny u psů, jsou do soutěže TOP čuvač SK.

Podmínky této celoroční soutěže najdete pod záložkou Top čuvač v sekci výstavy.
Připomínáme, že splněné šampionáty je třeba včas nahlásit tak, aby byly zaznamenány ve výsledcích z výstav!
Výsledky zasílejte nejpozději do 15. prosince 2020. Později zaslané výsledky budou zveřejněny, ale jejich výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení TOP čuvače za rok 2020.

 

 

 

MVP České Budějovice, 3.10.2020 Rozhodčí: Otakar Vondrouš, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  293 mladých JUPITER JAROSLAVOV DVOR absence Rutherford Karolína   
  294 otevřená ARTHUR CEPA GEMSTONE absence Meško František  
  295 otevřená FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOS Elsnerová Pavla  
      Feny      
  296 mezitřída AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE V2, RCAC Elsnerová Pavla  
  297 mezitřída BRIXIE BÍLÝ KLENOT V1, CAC Suchý Josef  
  298 otevřená CORA ANDĚLICKÝ DVUR V1, CAC, RCACIB Michalská Petra   
  299 otevřená LIMA JANIN RANČ absence Zuzulová Dominika   
  300 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V1, CAC, CACIB, BOB Suchý Josef   
 
celkový počet přihlášených: 8
celkový počet zúčastněných: 5

 

 

 

KVP s KV, Brno, 26.9.2020 Rozhodčí: Karel Hořák, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 mladých ARTUŠ Z PANSKÉ OVČÍRNY absence Juříček Zdenek  
  2 mladých BAGHIRA WHITE LOVE OF BOHEMIA V2 Grohmanová Tereza  
  3 mladých JUPITER JAROSLAVOV DVOR V3 Rutherford Karolína   
  mladých OJKO ČERNÝ KORÁLEK absence  Chroust Marek   
  mladých  PEAT ONYX MÁRK absence  Chábová Michaela   
  mladých VARG JANINRANČ V1, CAJC  Marčiš Peter   
  mezitřída  ADRIEN WHITE DIAMOND OF MORAVIA V2, RCAC  Podhorný Petr   
  mezitřída  PITT ONYX MÁRK VD3  Raur Luboš   
  9 mezitřída RUNY JANIN RANČ V1, CAC  Berta Jaroslav   
  10  otevřená  ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1, CAC, KV  Lázníková Gabriela  
  11  otevřená  ARAMIS BÍlÁ HUŇKA absence  Hrzánová Tereza   
  12  otevřená  ARTHUR CEPA GEMSTONE absence Meško František   
  13  otevřená  BADY JUNIOR SW RANCH V2, RCAC Bučková Hana   
  14  otevřená  BOGO ANJELI U ZUZKY  absence  Dubovský Jaroslav   
  15  otevřená  BUXUS PES GAUČOVÝ  VD4  Hadáčková Nikola   
  16  otevřená  FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  VD  Elsnerová Pavla   
  17 otevřená HANTER NA STAROM MLYNISKU  absence Tinková Monika  
  18 otevřená ORION ORLICKÝ TALISMAN V3 Šolc Luboš  
  19  veteránů  ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  absence  Moulis Miroslav  
  20  vítězů  GYRO CARIN DOM  absence  Kubík Peter   
  21 vítězů WEITE WILKO ČERNÝ KORÁLEK V1, CAC Hnetilová Věra  
  22 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, BOB Líkař Jan  
      Feny      
  23 štěňat AURA KARPATSKÝ KLENOT absence Bouček Milan  
  24 dorostu  AYLIN FROM WHITE ABBEY absence  Pauknerová Šárka   
  25 dorostu  YETTA RANIN RANČ N Suchý Radim  
  26  mladých  AELIN Z BELLINHO DVORA V1, CAJC,BOJ Elsnerová Pavla  
  27  mladých AIRIN PERLA POVAŽIA absence Tinková Monika  
  28  mladých  AKYRA Z PANSKÉ OVČÍRNY  V2  Malá Lenka   
  29  mladých GINA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ absence  Kubík Peter   
  30  mladých IWEY BIELA SILA  V3     
  31 mladých KERRY Z KRESTOVOGO POHODA absence Elsnerová Pavla   
  32 mladých ODETA MAPA  absence  Dubovský Jaroslav  
  33 mladých PRESLEY ONYXÁRK  absence  Dvorščák Šárka   
  34 mezitřída AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE V3 Elsnerová Pavla  
  35 mezitřída AILEEN WHITE DIAMOND OF MORAVIA V2, RCAC Vajdová Kateřina  
  36 mezitřída AMBRA Z PANSKÉ OVČÍRNY absence Kubík Peter  
  37 mezitřída ANNABELLE HRADECKÝ STRÁŽCE  V1, CAC  Švolba Petr   
  38 mezitřída BRIXIE BÍLÝ KLENOT  absence  Suchý Josef   
  39 mezitřída KIMA CARIN DOM  V4  Bučková Hana   
  40 mezitřída PRIMROSE ONYX MÁRK  absence  Ptáčková Eva   
  41 mezitřída SARI JANIN RANČ  absence  Maindová Jana   
  42 otevřená AIDA OD XAVEROVSKÉHO HÁJE absence Kostková Kateřina  
  43 otevřená AURA CEPA GEMSTONE absence Jüstlová Olga  
  44 otevřená BELLA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V1, CAC Pumprla Ondřej  
  45 otevřená BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence Adamíková Jana  
  46 otevřená GOGA JANIN RANČ absence Špůrová Kateřina  
  47 otevřená MAE ONYX MÁRK absence Chroust Marek  
  48 otevřená MEGGIE ONYX MÁRK absence Matějková Hana  
  49 otevřená OFÉLIE ONYX MÁRK D Bartoň Tomáš  
  50 otevřená PENNY JANIN RANČ absence Frydrych Stanislav  
  51 pracovní REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ V1, CAC Brtníková Kateřina  
  52 vítězů ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA  absence Pauknerová Šárka   
  53 vítězů AYA-BELLA  V1, CAC , BOS, KV Podsedníková Eva   
  54 vítězů CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  absence  Moulis Miroslav   
  55 vítězů EBONY JANIN RANČ  absence  Tinková Monika   
  56  čestná  AIDA DRAČÍ TEMPL absence  Suchý Josef  
 
celkový počet přihlášených: 56
celkový počet zúčastněných: 25

 

 

 

KVP s KV, Chržín, 20.9.2020 Rozhodčí: Petra Márová, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 štěňat KARKULÍN KATČINA ZAHRADA VN1 Fojtíková Pavlína  
  2 štěňat KARLÍK KATČINA ZAHRADA absence Prokschová Jitka  
  3 dorostu ARTUŠ FROM WHITE ABBEY VN1 Ševčík Jan  
  4 mladých ARGO SNÍŽEK POD KORÁBEM absence Volrábová Kristýna  
  5 mladých CHARLESTON TATRANSKÁ PERLA V1, CAJC Moravec Jaroslav  
  6 mezitřída BUDDY BÍLÝ KLENOT V1, CAC Štěpánek David  
  7 mezitřída OMAR LI. ČERNÝ KORÁLEK V2, RCAC Klápšťová Andrea  
  8 otevřená ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1, CAC, BOB, KV Lázníková Gabriela  
  9 otevřená BELÁN BÍLÉ KLUBÍČKO VD4 Voldřichová Marcela  
  10 otevřená FLORIÁN KATČINA ZAHRADA V3 Babická Gabriela  
  11 otevřená GARFIELD KATČINA ZAHRADA V2, RCAC Hůlková Dana  
  12 vítězů AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1, CAC Navrátilíková Kateřina  
  13 vítězů ATREY Z HORNÍCH VINIC absence Hiršlová Jitka  
  14 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ absence Líkař Jan  
      Feny      
  15 štěňat BIBI MAGIE SNÍŽEK POD KORÁBEM VN4 Wendlová Marie  
  16 štěňat KARAMEL KATČINA ZAHRADA VN1 Dvořáková Naděžda  
  17 štěňat KATEŘINA KATČINA ZAHRADA VN3 Rojová Pavla  
  18 štěňat KLEOPATRA KATČINA ZAHRADA VN2 Dvořáková Naděžda  
  19 dorostu  AYLIN FROM WHITE ABBEY absence  Pauknerová Šárka   
  20 mladých AELIN Z BELLINHO DVORA  V2  Elsnerová Pavla   
  21 mladých BÁRA WHITE LOVE OF BOHEMIA  V3  Kulas Lukáš   
  22 mladých CHARKA TATRANSKÁ PERLA  absence  Žižka Petr   
  23 mladých CHERRY TATRANSKÁ PERLA  V1, CAJC, BOS, BOJ  Ladman Rychetská Kateřina   
  24 mezitřída AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE V1, CAC Elsnerová Pavla  
  25 otevřená ABBY ARTUSHOV DVOR VD4 Srbová Ester  
  26 otevřená ÁJA BÍLÉ KLUBÍČKO V2, RCAC Voldřichová Marcela  
  27 otevřená BELLA LUČANSKÝ SVĚT V3 Hajná Reneta  
  28 otevřená ISABELLA KATČINA ZAHRADA V1, CAC Babická Gabriela  
  29 šampionů ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA absence Pauknerová Šárka  
  30 šampionů AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1, CAC, KV Navrátilíková Kateřina  
  31 veteránů CIRA KATČINA ZAHRADA V1, BOV Voldřichová Marcela  
  32 veteránů ERIN TATRANSKÁ PERLA absence Rendlový Romana  
  33 vítězů IOWANNA Z OPPIDDA LUGHTWINE absence Jüstlová Olga  
 
celkový počet přihlášených: 33
celkový počet zúčastněných: 24

 

 

 

Národní výstava, Brno, 12.9.2020 Rozhodčí: Petr Řehánek, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  342 šampionů OLI JANIN RANČ absence Pirhala Jan  
      Feny      
  343 mladých SARI JANIN RANČ V1, CAJC, BOJ Maindová Jana  
  344 mezitřída KIMA CARIN DOM absence Bučková Hana  
  345 otevřená BELLA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V1, CAC Pumprla Ondřej  
  346 otevřená LAILA ONYX MÁRK absence Kadlec Miroslav  
  347 šampionů AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1, CAC, BOB, NV Podsedniková Eva  
 
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 3

 

 

 

MEMORIÁL PROFESORA ANTONÍNA HRUZU, Pribylina, 6.září 2020 Rozhodčí: Dušan Barlík, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 dorostu AKIM SNÍŽEK POD KORÁBEM absence Saterová Sabína                                                                
  dorostu LYRO CARIN DOM VN1  Lizáková Jana                            
  3 dorostu YPSY JANIN RANČYPSY JANIN RANČ VN2 Novák Bohuslav   
  mladých  ALAN HOLLY STAR  V2 Brož Jiří     
  mladých   ARNOŠT Z BELLINHO DVORA  absence  Šimončič Jaroslav + Šimončičová  Hana   
  mladých   ATOS SPIŠSKÝ VARTAŠ  absence Drutarovská Zuzana    
  mladých   BAGHIRA WHITE LOVE OF BOHEMIA  absence  Grohmanová Tereza    
  mladých   CHARMIN ZE SMRČKOVA DVORA  VD  Vjaterová Lenka    
  mladých   CHYRO NA STAROM MLYNISKU  V1, CAJC, KVM  Zmijová Renáta    
  10 mladých   DIAN ANJELI U ZUZKY  V3  Tóthová Zuzana    
  11 mladých   FLASH CHLUPATÁ KRÁSA  absence  Prievalský Jozef    
  12 mladých   QUENTIN ONYX MÁRK  VD Hariš Peter    
  13 mladých   SALYNO JANIN RANČ  absence  Rokošný Miroslav    
  14 mladých   VARG JANIN RANČ  V4  Marčiš Peter    
  15 mladých   XINJI JANIN RANČ  VD  Brunčič Dagmar    
  16  mezitřída  JACK CARIN DOM  V2, RCAC  Štefanides Dušan    
  17 mezitřída RUNY JANIN RANČ V1, CAC, KV Berta Jaroslav   
  18 otevřená ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V Lázniková Gabriela    
  19 otevřená ARGO Z ARTUSHOVHO DVORA V2, RCAC Bajčíková Agáta + Bajčíková Agáta   
  20 otevřená BADY SW RANCH VD  Bučková Hana    
  21 otevřená BERT Z HORNÍCH VINIC VD  Šindelář Ivo    
  22 otevřená BOGO ANJELI U ZUZKY V3  Dubovský Jaroslav    
  23 otevřená BUNDÁŠ-BOSS Z BOSNOVHO DVORA VD  Zmok Jozef    
  24 otevřená FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ VD  Elsnerová Pavla    
  25 otevřená HANTER NA STAROM MLYNISKU V1, CAC  Tinková Monika + Tinka Juraj   
  26 otevřená HARO CARIN DOM absence  Póč Vladimír    
  27 otevřená JÄÄKARHU-CHEWBACCA VOM AUENCAMP absence  Blaha Zuzana + Novotný Martin   
  28 otevřená JETTY CAR CARIN V Jesenská Marta  
  29 otevřená MAŤO MAPA V4  Bibza Ivan   
  30 otevřená PACHO JANIN RANČ absence Kmeť Michal  
  31 otevřená XAWER JANIN RANČ absence  Lomnická Renata  
  32 šampionů ARANES Z HAJNÝCH DVORA V1, CAC Beneš Jiří  
  33 šampionů ATREY Z HORNÍCH VINIC absence  Hiršlová Jitka  
  34 šampionů CHARIS CARIN DOM V3  Schuchmann Juraj  
  35 šampionů HUGO CARIN DOM V2, RCAC  Trcan Ján   
  36 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1  Líkař Jan 
 
  37 čestná GYRO CARIN DOM V2  Kubík Peter    
  38 čestná OLI JANIN RANČ V3 Pirhala Ján    
  39 veteránů CAIRRY Z OVČÍCH PASTVIN absence  Tóthová Zuzana    
      Feny      
  40 ml.dorostu CIDA Z GAZDOVSKÉHO DVORA VN1 Labach Juraj   
  41 ml.dorostu PARIS MAPA VN3 Elko Miroslav   
  42 dorostu AIRIN PERLA POVAŽIA VN2 Tinková Monika   
  43 dorostu ARI PERLA POVAŽIA VN1 Longauer Martina   
  44 dorostu ARLETT PERLA POVAŽIA VN3 Ďureková  Alžbeta    
  45 dorostu AYLIN FROM WHITE ABBEY VN1 Pauknerová Šárka   
  46 dorostu LAMIA CARIN DOM VN Tóth Milan   
  47 mladých  AELIN Z BELLINHO DVORA  VD  Elsnerová Pavla    
  48 mladých  AMBRA Z PANSKÉ OVČÍRNY  V3 Kubík Peter + Kubíková Monika   
  49 mladých  AURA SPIŠSKÝ VARTAŠ  V2  Pramuka Matúš    
  50 mladých  BIBI WHITE LOVE OF BOHEMIA  VD  Osičková Zuzana    
  51 mladých  CHORRA NA STAROM MLYNISKU  V1, CAJC, KVM  Vanerka Peter    
  52 mladých  CORA ANJELI U ZUZKY  absence  Petrusová Zuzana + Petrus Michal   
  53 mladých  DOLLY ANJELI U ZUZKY  VD  Tóthová Zuzana    
  54 mladých  GINA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  V4  Kubík Peter    
  55 mladých  ISABELA JAROSLAVOV DVOR  VD  Berta Jaroslav    
  56 mladých  IWEY BIELA SILA  VD  Vaněček Pavel    
  57 mladých  ODETA MAPA  Dubovský Jaroslav   
  58 mladých  TESSIE JANIN RANČ  VD  Krahenbil Rastislav    
  59 mezitřída  AGGI ZE ŽÁKAVSKÝCH LUK  V1, CAC  Rendlová Romana   
  60 mezitřída  AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE  Elsnerová Pavla    
  61 mezitřída  AJA Z KRÁĽOVSKEJ ĽUBELE  V4  Marcinátová Zuzana + Marcinát Róbert  
  62 mezitřída  BRITA Z GAZDOVSKÉHO DVORA  Kkarkus Jaroslav    
  63 mezitřída  BRIXIE BÍLÝ KLENOT  Suchý Josef + Suchá Jana   
  64 mezitřída  JELINA CARIN DOM  V3 Matúšová Denisa    
  65 mezitřída  KIMA CARIN DOM  Bučková Hana    
  66 mezitřída  REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ  Brtníková Kateřina    
  67 otevřená BELLA LUČANSKÝ SVĚT  V3  Hajná Renata    
  68 otevřená  BÍNA DRAČÍ TEMPL  absence  Hlavnička Petr    
  69 otevřená  BROŇA Z BOSNOVHO DVORA  Králik Stanislav    
  70 otevřená  CHOVIA BEKIN DVOR  V1, CAC  Mikulík Rudolf   
  71 otevřená  HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU  V4  Hudáková Helena   
  72 otevřená  KELLY ČERNÝ KORÁLEK  V2, RCAC  Mlezivová  Jana    
  73 otevřená  ORRY BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ  V Dobešová Miroslava    
  74 šampionů  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA  V4 Pauknerová Šárka    
  75 šampionů  EBONY JANIN RANČ  V3  Tinková Monika + Tinka Juraj  
  76 šampionů  HOLLY BESKYDSKÁ VLOČKA  V2, RCAC  Brož Jiří   
  77 šampionů  LORAYN OSTRÁ HORA  V1, CAC, KV BOB  Tlstovičova Martina   
  78 čestná  AIDA DRAČÍ TEMPL V1 Suchý Josef + Suchá Jana  
  79 čestná  KYRRA JANIN RANČ  absence  Šimončič Jaroslav 
 
  80 veteránů BELLA Z MIKULÁŠA  absence  Krassová Naděžda + Krassová Naděžda     
  81 veteránů BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY  absence  Hlavnička Petr    
  82 veteránů KESSY BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ  V1  Dobešová Miroslava  
 
 
NEJLEPŠÍ PÁR
RUNY JANIN RANČ * ISABELA JAROSLAVOV DVOR           maj.: Berta Jaroslav         4.místo
BOGO ANJELI U ZUZKY * ODETA MAPA                           maj.: Dubovský Jaroslav   2.místo 
HANTER NA STAROM MLYNISKU * EBONY JANIN RANČ   maj.: Tinková Monika       1.místo
DIAN ANJELI U ZUZKY * DOLLY ANJELI U ZUZKY             maj.: Tóthová Zuzana      3.místo
 
 
CHOVATELSKÁ SKUPINA
ANJELI U ZUZKY                 chov.: Tóthová Zuzana           2.místo
CARIN DOM                       chov.: Buzáková Anna            absence
MAPA                                chov.: Patarák Matúš              absence
NA STAROM MLYNISKU      chov.: Hudáková Helena         1.místo
BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ              chov.: Dobešová Miroslava     3.místo
 
 
celkový počet přihlášených: 82
celkový počet zúčastněných: 65

 

 

 

XXVI. EURÓPSKA ŠV SLOVENSKÝCH ČUVAČOV, Pribylina, 5.září 2020 Rozhodčí: Matyáš Jaroslav, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 dorostu AKIM SNÍŽEK POD KORÁBEM VN2 Saterová Sabína                                                                
  dorostu LYRO CARIN DOM VN1  Lizáková Jana                            
  mladých  ALAN HOLLY STAR  V1, CAJC,VEŠVM  Brož Jiří     
  mladých   ARNOŠT Z BELLINHO DVORA  absence  Šimončič Jaroslav + Šimončičová  Hana   
  mladých   ATOS SPIŠSKÝ VARTAŠ  VD  Drutarovská Zuzana    
  mladých   BAGHIRA WHITE LOVE OF BOHEMIA  absence  Grohmanová Tereza    
  mladých   CHARMIN ZE SMRČKOVA DVORA  Vjaterová Lenka    
  mladých   CHYRO NA STAROM MLYNISKU  VD  Zmijová Renáta    
  9 mladých   DIAN ANJELI U ZUZKY  V4  Tóthová Zuzana    
  10 mladých   FLASH CHLUPATÁ KRÁSA  VD  Prievalský Jozef    
  11 mladých   QUENTIN ONYX MÁRK  V3  Hariš Peter    
  12 mladých   SALYNO JANIN RANČ  absence  Rokošný Miroslav    
  13 mladých   VARG JANIN RANČ  V2  Marčiš Peter    
  14 mladých   XINJI JANIN RANČ  VD  Brunčič Dagmar    
  15  mezitřída  JACK CARIN DOM  V3  Štefanides Dušan    
  16 mezitřída JETTY CAR CARIN DOM V2 Jesenská Marta   
  17 mezitřída RUNY JANIN RANČ V1, CAC Berta Jaroslav   
  18 otevřená ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2, RCAC Lázniková Gabriela    
  19 otevřená ARGO Z ARTUSHOVHO DVORA V1, CAC Bajčíková Agáta + Bajčíková Agáta   
  20 otevřená BADY SW RANCH VD  Bučková Hana    
  21 otevřená BERT Z HORNÍCH VINIC VD  Šindelář Ivo    
  22 otevřená BOGO ANJELI U ZUZKY Dubovský Jaroslav    
  23 otevřená BUNDÁŠ-BOSS Z BOSNOVHO DVORA Zmok Jozef    
  24 otevřená FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V3  Elsnerová Pavla    
  25 otevřená HANTER NA STAROM MLYNISKU Tinková Monika + Tinka Juraj   
  26 otevřená HARO CARIN DOM absence  Póč Vladimír    
  27 otevřená JÄÄKARHU-CHEWBACCA VOM AUENCAMP absence  Blaha Zuzana + Novotný Martin   
  28 otevřená MAŤO MAPA V4  Bibza Ivan   
  29 otevřená XAWER JANIN RANČ absence  Lomnická Renata  
  30 šampionů ARANES Z HAJNÝCH DVORA VD  Beneš Jiří  
  31 šampionů ATREY Z HORNÍCH VINIC absence  Hiršlová Jitka  
  32 šampionů CHARIS CARIN DOM V1, CAC, VEŠV, BOS  Schuchmann Juraj  
  33 šampionů HUGO CARIN DOM V2, RCAC  Trcan Ján   
  34 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1  Líkař Jan 
 
  35 čestná GYRO CARIN DOM V2  Kubík Peter    
  36 čestná OLI JANIN RANČ absence  Pirhala Ján    
  37 veteránů CAIRRY Z OVČÍCH PASTVIN absence  Tóthová Zuzana    
      Feny      
  38 ml.dorostu CIDA Z GAZDOVSKÉHO DVORA VN1 Labach Juraj   
  39 ml.dorostu PARIS MAPA absence Elko Miroslav   
  40 dorostu AIRIN PERLA POVAŽIA VN4 Tinková Monika   
  41 dorostu ARI PERLA POVAŽIA VN Longauer Martina   
  42 dorostu ARLETT PERLA POVAŽIA VN3 Ďureková  Alžbeta    
  43 dorostu AYLIN FROM WHITE ABBEY VN1 Pauknerová Šárka   
  44 dorostu LAMIA CARIN DOM VN2 Tóth Milan   
  45 mladých  AELIN Z BELLINHO DVORA  VD  Elsnerová Pavla    
  46 mladých  AMBRA Z PANSKÉ OVČÍRNY  V1, CAJC, VEŠVM  Kubík Peter + Kubíková Monika   
  47 mladých  AURA SPIŠSKÝ VARTAŠ  V3  Pramuka Matúš    
  48 mladých  BIBI WHITE LOVE OF BOHEMIA  VD  Osičková Zuzana    
  49 mladých  CHORRA NA STAROM MLYNISKU  Vanerka Peter    
  50 mladých  CORA ANJELI U ZUZKY  absence  Petrusová Zuzana + Petrus Michal   
  51 mladých  DIANA ANJELI U ZUZKY  V2  Kolbl Michaela    
  52 mladých  DOLLY ANJELI U ZUZKY  V4  Tóthová Zuzana    
  53 mladých  GINA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  Kubík Peter    
  54 mladých  ISABELA JAROSLAVOV DVOR  VD  Berta Jaroslav    
  55 mladých  IWEY BIELA SILA  VD  Vaněček Pavel    
  56 mladých  ODETA MAPA  Dubovský Jaroslav   
  57 mladých  TESSIE JANIN RANČ  VD  Krahenbil Rastislav    
  58 mezitřída  AGGI ZE ŽÁKAVSKÝCH LUK  V1, CAC  Rendlová Romana   
  59 mezitřída  AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE  V3  Elsnerová Pavla    
  60 mezitřída  AJA Z KRÁĽOVSKEJ ĽUBELE  V4  Marcinátová Zuzana + Marcinát Róbert  
  61 mezitřída  BRITA Z GAZDOVSKÉHO DVORA  Kkarkus Jaroslav    
  62 mezitřída  BRIXIE BÍLÝ KLENOT  Suchý Josef + Suchá Jana   
  63 mezitřída  JELINA CARIN DOM  V2, RCAC  Matúšová Denisa    
  64 mezitřída  KIMA CARIN DOM  Bučková Hana    
  65 mezitřída  REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ  Brtníková Kateřina    
  66 otevřená BELLA LUČANSKÝ SVĚT  Hajná Renata    
  67 otevřená  BÍNA DRAČÍ TEMPL  absence  Hlavnička Petr    
  68 otevřená  BROŇA Z BOSNOVHO DVORA  VD  Králik Stanislav    
  69 otevřená  CHOVIA BEKIN DVOR  V2, RCAC  Mikulík Rudolf   
  70 otevřená  HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU  V1, CAC, VEŠV, BOB  Hudáková Helena   
  71 otevřená  KELLY ČERNÝ KORÁLEK  V4  Mlezivová  Jana    
  72 otevřená  ORRY BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ  VD  Dobešová Miroslava    
  82 otevřená  ANGEL DEBBIE Z HORNÍCH VINIC  VD  Fajdek Vladimír              
  83 otevřená  DAYVA ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST  V3  Front Peter             
  73 šampionů  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA  V4  Pauknerová Šárka    
  74 šampionů  AIDA DRAČÍ TEMPL  V1, CAC  Suchý Josef + Suchá Jana  
  75 šampionů  EBONY JANIN RANČ  V2, RCAC  Tinková Monika + Tinka Juraj  
  76 šampionů  HOLLY BESKYDSKÁ VLOČKA  Brož Jiří   
  77 šampionů  LORAYN OSTRÁ HORA  V3  Tlstovičova Martina   
  78 čestná  KYRRA JANIN RANČ  absence  Šimončič Jaroslav 
 
  84 čestná  CINDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  V1  Pitoňák Jaroslav   
  79 veteránů BELLA Z MIKULÁŠA  absence  Krassová Naděžda + Krassová Naděžda     
  80 veteránů BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY  absence  Hlavnička Petr    
  81 veteránů KESSY BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ  V1  Dobešová Miroslava  
 
 
NEJLEPŠÍ PÁR
RUNY JANIN RANČ * ISABELA JAROSLAVOV DVOR           maj.: Berta Jaroslav         neúčast
BOGO ANJELI U ZUZKY * ODETA MAPA                           maj.: Dubovský Jaroslav   3.místo 
HANTER NA STAROM MLYNISKU * EBONY JANIN RANČ   maj.: Tinková Monika       1.místo
DIAN ANJELI U ZUZKY * DOLLY ANJELI U ZUZKY             maj.: Tóthová Zuzana       2.místo
 
 
CHOVATELSKÁ SKUPINA
ANJELI U ZUZKY                 chov.: Tóthová Zuzana           3.místo
CARIN DOM                       chov.: Buzáková Anna            1.místo
MAPA                                chov.: Patarák Matúš              absence
NA STAROM MLYNISKU      chov.: Hudáková Helena         2.místo
BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ              chov.: Dobešová Miroslava     absence
 
 
celkový počet přihlášených: 84
celkový počet zúčastněných: 79

 

 

 

Národní výstava, Mladá Boleslav, 15.8.2020 Rozhodčí: Vladimír Javorčík, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  377 otevřená ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÍTEK V1, CAC, BOB, NV Lázníková Gabriela  
      Feny      
  378 otevřená LIMA JANIN RANČ absence Zuzulová Dominika  
 
celkový počet přihlášených: 2
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 

MVP Brno, 2. února 2020 Rozhodčí: Tibor Havelka, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  5493 otevřená FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1 Elsnerová Pavla  
      Feny      
  5494 štěňat CHERRY TATRANSKÁ PERLA VN1 Ladman Rychetská Kateřina  
  5495 dorostu IWEY BIELA SILA N Vaněček Pavel  
  5496 mladých AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE VD3 Elsnerová Pavla  
  5497 mladých BELLA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V1, CAJC, BOJ Pumprla Ondřej  
  5498 mladých REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ V2 Brtníková Kateřina  
  5499 otevřená AYA-BELA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA VD2 Podsedníková Eva  
  5500 šampionů LORAIN OSTRÁ HORA V1, CAC, CACIB, BOB Kubánová Martina  
 
celkový počet přihlášených: 8
celkový počet zúčastněných: 8
 
 
 

MVP Brno, 1. února 2020 Rozhodčí: Anna Kochan, A

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
      Feny      
  550 štěňat CHERRY TATRANSKÁ PERLA VN1 Ladman Rychetská Kateřina  
  551 dorostu IWEY BIELA SILA VN1 Vaněček Pavel  
  552 mladých ARWEN ZE ŽÁKAVSKÝCH LUK absence Česal Josef  
  553 mladých BELLA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V2 Pumprla Ondřej  
  554 mladých KIMA CARIN DOM V3 Bučková Hana  
  555 mladých REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ V1, CAJC, BOJ, BOB Brtníková Kateřina  
  556 otevřená AYA-BELA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA VD2 Podsedníková Eva  
  557 otevřená ORRY BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ V1, CAC, RCACIB Dobešová Miroslava  
  558 šampionů ULTIMA JANIN RANČ V1, CAC, CACIB Výstřelová Petra  
 
celkový počet přihlášených: 9
celkový počet zúčastněných: 8
 
 
 

MVP Nitra, 26. ledna 2020 Rozhodčí: Beata Petkeviča, LV

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  201 dorostu COLIN ANJELI U ZUZKY VN1, BP Hudáková Helena  
  202 dorostu DIAN ANJELI U ZUZKY VN2 Tothová Zuzana  
 

203

mladých BUDDY BÍLÝ KLENOT V1, CAJC, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion mladých Štěpánková Kateřina  
  204 mezitřída BOGO ANJELI U ZUZKY V1, CAC, CACIB, BOB Dubovský Jaroslav  
  205 mezitřída HANTER NA STAROM MLYNISKU V2, RCAC Tinková Monika  
  206 otevřená ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÍTEK V1, CAC, RCACIB Lázniková Gabriela  
  207 otevřená AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V3 Navrátilíková Kateřina, Hopp Alan  
  208 otevřená MIŠO MAPA V2, RCAC Mikušová Alžbeta  
      Feny      
  209 ml.dorostu CHERRY TATRANSKÁ PERLA VN1, BOMP, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion štěňat Ladman Rychetská Kateřina  
  210 dorostu CESSY ANJELI U ZUZKY VN1 Tothová Zuzana  
  211 dorostu DOLLY ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  212 mladých BRIXIE BÍLÝ KLENOT V1, CAJC, BOJ, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion mladých Suchý Josef, Suchá Jana  
  213 mezitřída HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V2, RCAC  Hudáková Helena  
  214 mezitřída MATILDA MAPA V1, CAC, RCACIB Patarák Matúš  
  215 otevřená DIXI JAROSLAVOV DVOR VD1 Ščepková Zuzana  
  216 otevřená CHOVIA BEKIN DVOR absence Mikulík Rudolf  
  217 otevřená INEZ JANIN RANČ VD2 Dubovský Jaroslav  
  218 otevřená NORA MAPA VD3 Patarák Matúš  
  229 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V2, RCAC Suchý Josef, Suchá Jana  
  220 šampionů AYA-BELA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V3 Podsedníková Eva  
  221 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1, CAC, CACIB, BOS Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 21
celkový počet zúčastněných: 19

 

 

 

MVP Nitra, 25. ledna 2020 Rozhodčí: Milivoje Uroševič, RS

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  228 dorostu COLIN ANJELI U ZUZKY VN2 Hudáková Helena  
  229 dorostu DIAN ANJELI U ZUZKY VN1 Tothová Zuzana  
 

230

mladých BUDDY BÍLÝ KLENOT V1, CAJC, BOJ Štěpánková Kateřina  
  231 mezitřída BOGO ANJELI U ZUZKY V1, CAC, RCACIB Dubovský Jaroslav  
  232 mezitřída MAŤO MAPA VD Bubniaková Kristína  
  233 otevřená ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÍTEK V3 Lázniková Gabriela  
  234 otevřená AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1, CAC, CACIB, BOS Navrátilíková Kateřina, Hopp Alan  
  235 otevřená MIŠO MAPA V2, RCAC Mikušová Alžbeta  
      Feny      
  236 ml.dorostu CHERRY TATRANSKÁ PERLA VN1, BOMP  Ladman Rychetská Kateřina  
  237 dorostu CESSY ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  238 dorostu DIANA ANJELI U ZUZKY VN1. BPOB    
  239 dorostu DOLLY ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  240 mladých BRIXIE BÍLÝ KLENOT VD1 Suchý Josef, Suchá Jana  
  241 mezitřída HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V2, RCAC  Hudáková Helena  
  242 mezitřída MATILDA MAPA V1, CAC Patarák Matúš  
  243 otevřená CHOVIA BEKIN DVOR V1, CAC, CACIB, BOB Mikulík Rudolf  
  244 otevřená INEZ JANIN RANČ V2, RCAC  Dubovský Jaroslav  
  245 otevřená NORA MAPA VD Patarák Matúš  
  246 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V3 Suchý Josef, Suchá Jana  
  247 šampionů AYA-BELA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2, RCAC Podsedníková Eva  
  248 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1, CAC, RCACIB Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 21
celkový počet zúčastněných: 19
 
 
  

MVP Nitra, 24. ledna 2020 Rozhodčí: Željko Lozic, RS

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  193 dorostu COLIN ANJELI U ZUZKY VN1 Hudáková Helena  
  194 dorostu DIAN ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
 

195

mladých BUDDY BÍLÝ KLENOT V1, CAJC, BOJ, BOB Štěpánková Kateřina  
  196 mezitřída BOGO ANJELI U ZUZKY V1, CAC Dubovský Jaroslav  
  197 mezitřída MAŤO MAPA V2, RCAC Bubniaková Kristína  
  198 otevřená AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1, CAC, CACIB, Velká cena národních plemen 2, splněny podmínky pro udělení titulu Šampion SR a Interšampion Navrátilíková Kateřina, Hopp Alan  
  199 otevřená ARGO Z ARTUSHOVHO DVORA V3  Bajčík Štefan  
  200 otevřená MIŠO MAPA V2, RCAC, RCACIB  Mikušová Alžbeta  
      Feny      
  201 ml.dorostu CHERRY TATRANSKÁ PERLA VN1, BOMP  Ladman Rychetská Kateřina  
  202 ml.dorostu CHORRA NA STAROM MLYNISKU VN2  Venerková Viktória  
  203 dorostu CESSY ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  204 dorostu DOLLY ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  205 mladých BRIXIE BÍLÝ KLENOT V1, CAJC  Suchý Josef, Suchá Jana  
  206 mladých KIMA CARIN DOM absence  Bučková Hana  
  207 mezitřída HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V2, RCAC  Hudáková Helena  
  208 mezitřída MATILDA MAPA V1, CAC, RCACIB  Patarák Matúš  
  209 otevřená INEZ JANIN RANČ V1, CAC  Dubovský Jaroslav  
  210 otevřená NORA MAPA VD2  Patarák Matúš  
  211 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V2, RCAC Suchý Josef, Suchá Jana  
  212 šampionů AYA-BELA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1, CAC, CACIB, BOS Podsedníková Eva  
 
celkový počet přihlášených: 20
celkový počet zúčastněných: 16

 

 

 

Brněnská národní výstava, 11. ledna 2020 Rozhodčí: Leoš Jančík, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  491 mezitřída ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÍTEK V1, CAC, BOB, NV  Lázniková Gabriela  
  492 otevřená AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1 Navrátilíková Kateřina, Hopp Alan  
      Feny      
  493 dorostu CHERRY ZE SMRČKOVA DVORA VN Koupilová Pavla  
  494 mladých KIMA CARIN DOM absence Bučková Hana  
  495 mezitřída ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÍTEK V1, CAC, BOS, NV Kašeová Irena  
  496 otevřená ANETT CHELSEA GARBOVO SRDCE VD2 Šotolová Karolína  
  497 otevřená AYA-BELA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA VD1 Podsedníková Eva  
 
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 6

 
 


výsledky z výstav 2019 zde 
výsledky z výstav 2018 zde 
výsledky z výstav 2017 zde 
výsledky z výstav 2016 zde
výsledky z výstav 2015 zde
výsledky z výstav 2014 zde
výsledky z výstav 2013 zde
výsledky z výstav 2012 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2012 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2011 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2011 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2010 zde