Výsledky z výstav

Body, které jsou uvedeny u psů, jsou do soutěže TOP čuvač SK.

Podmínky této celoroční soutěže najdete pod záložkou Top čuvač v sekci výstavy.
Připomínáme, že splněné šampionáty je třeba včas nahlásit tak, aby byly zaznamenány ve výsledcích z výstav!
Výsledky zasílejte nejpozději do 15. prosince 2019. Později zaslané výsledky budou zveřejněny, ale jejich výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení TOP čuvače za rok 2019.

 

Klubová výstava a XI. ročník Memoriálu Doc. Viléma Kurze 11. května 2018 Rozhodčí: Dušan Barlík, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  01 štěňat BUDDY BÍLÝ KLENOT N1 Štěpánek David  
  02 dorostu ARGUS WHITE DIAMOND OF  MORAVIA N Moravcová Lucie  
  03 dorostu CARO ANDĚLICKÝ DVŮR N Chmelař Oldřich  
  04 mladých ACE BÍLÁ KOMETA V1,CAJC Tománková Jitka  
  47 mladých ALVÍN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD2 Gabriela Lázniková  
  05 mezitřída FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC Elsnerová Pavla  
  06 mezitřída IZÁK BARONA JANIN RANČ absence Tomešková Jiřina  
  07 otevřená ARANES Z HAJNÝCH DVORA V1,CAC,BOS, Klubový vítěz Beneš Jiří  
  08 otevřená ARGO SVOBODNÝ VRCH V3 Kříž Petr  
  09 otevřená ARTUR CEPA GEMSTONE V2 Měško František  
  10 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V4 Moulis Miroslav  
  11 otevřená ARGO ORLICKÉ KRÁLOVSTVÍ VD1 Štěpánek Miroslav  
  12 čestná C.I.B. COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, Nejlepší jedinec třídy čestné Líkař Jan  
  13 veteránů C.I.B. PERUN JANIN RANČ V1,BOV, Nejlepší veterán plemene Jonáš Jan  
      Feny      
  14 štěňat BRIXIE BÍLÝ KLENOT VN2 Suchý Josef a Jana  
  15 štěňat REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ VN1, Nejlepší štěně výstavy  Brtníková Kateřina  
  16 dorostu ARIETTA WHITE DIAMOND OF MORAVIA VN2 Oprchal Martin  
  17 dorostu ELZA CHLUPATÁ KRÁSA absence Ječný Roman  
  18 dorostu PENNY JANIN RANČ VN1, Nejlepší dorost výstavy Frydrych Stanislav  
  19 mladých ABIGAIL DALOVICKÝ POKLAD VD Semotánová Anna  
  20 mladých ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD4 Kašeová Irena  
  21 mladých BELLA LUČANSKÝ SVĚT V3 Hajná Renata  
  22 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL VD Hlavnička Petr  
  23 mladých CAYSIE MAYBE ANGELS V1,CAJC,BOJ, Nejlepší mladý plemene Buřičová Kateřina  
  24 mladých DAKY CHLUPATÁ KRÁSA absence  Pařilová Jarmila   
  25 mladých  DONA CHLUPATÁ KRÁSA  V2  MUDr. Procházková Hana   
  26 mezitřída  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC  Pauknerová Šárk   
  27 mezitřída  VICTORY ORLICKÝ TALISMAN  V2,RCAC  Klírová Michaela   
  28 otevřená  AIDA POŠUMAVSKÝ DVŮR  V1,CAC,BOB, Klubová vítězka  Kubert Michal   
  29 otevřená  ARIA OD HRUSICKÝCH PASTVI  V5  Skálová Hana   
  30 otevřená  AURA CEPA GEMSTONE  V3  Jüstová Olga   
  31 otevřená  BEGI CHLUPATÁ KRÁSA  VD  Gregor Jaroslav   
  32 otevřená  BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY  VD  Hlavnička Petr   
  33 otevřená  CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  VD  Moulis Miroslav   
  34 otevřená  DESSIE ZE SMRČKOVA DVOR  VD  Moravcová Kateřin   
  35 otevřená  GÁJA ZE STARÉHO ROVNÉHO  Vaněček Pavel   
  36 otevřená  MAE ONYX MÁRK  V2,RCAC  Chroust Marek, Štichauerová Jana   
  37 otevřená  NIKY SHANNON ONYX MÁRK  V4  Peteřík David   
  38 otevřená TISHA ORLICKÝ TALISMAN  VD  Šulc Jiří   
  39 vítězů  AIDA DRAČÍ TEMPL  V3  Suchý Josef a Jana   
  40 vítězů  IOWANNA Z OPPIDDA LUGHTWINE  V2,RCAC  Jüstová Olga   
  41 vítězů  KESSY BÍLÉ KRÁLOVSTV V1,CAC  Dobešová Mirka   
  42 čestná  ADITA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  V1  Rendlová Romana   
  43 čestná  ALEXA LUČANSKÝ SVĚT  absence  Tancošová Žaneta   
  44 čestná  CINDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  V2  Pitoňák Jaroslav   
  45 veteránů  CH. ABBY ONYX MÁRK  VD1  Chroust Marek, Štichauerová Jana   
  46 veteránů  DARIN Z BOROVÝHO HRÁDKU  VD2  Brtníková Kateřina   
 
 
NEJLEPŠÍ PÁR
Arty Bratroňské štěstí + Cessy Bratroňské štěstí, maj.: Moulis Miroslav
 
CHOVATELSKÁ SKUPINA
Bratroňské štěstí, chov.: Rendlová Romana    1. místo
Janin ranč, chov.: Goliášová Jana                   neúčast
Onyx Márk, chov.: Chroust Marek                   2. místo
Chlupatá krása, chov.: Gregor Jaroslav           neúčast
 
DÍTĚ A ČUVAČ I
Moulis Max 4 let + Cessy Bratroňské štěstí     1. místo
Brtníková Sára 8 let + Rebeka Bílé království
Hlavničková Barborka 4 roky + Bína Dračí templ
Štěpánková Elen 7 let + Buddy Bílý klenot
 
DÍTĚ A ČUVAČ II
Boháčová Karolína 11 let + Orry Bílé království             3. místo
Boháč Tomáš 13 let + Kessy Bílé království                   2. místo
Lucie Pauknerová 14 let + Abbye z Brandýskýho dvora  1. místo
 
 
celkový počet přihlášených: 46
celkový počet zúčastněných: 42

 

 

 

MVP Lučenec, 5. května 2019 Rozhodčí: Bíroš Milan, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  172 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY V2 Zenka Miroslav  
  173 mladých MAŤO MAPA V1,CAJC Bibza Ivan  
  174 otevřená BADY SW RANCH absence Bučková Hana  
  175 otevřená HARO CARIN DOM V1 Póč Vladimír  
  176 šampionů FARO CARIN DOM V3 Uhrin Štefan  
  177 šampionů GYRO CARIN DOM V1,CAC,CACIB,BOB, Velká cena národních plemen 1 Kubík Peter  
  178 šampionů HUGO CARIN DOM V2,RCAC Trčan Ján  
  179 čestná OLI JANIN RANČ V1 Pirhala Ján  
  180 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVÍN absence Tothová Zuzana  
      Feny      
  181 mladých ARIANA ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  182 mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V2 Hudáková Helena   
  183 mladých CHERY BIELA SILA V3 Uhrin Štefan  
  184 mladých CHIARA CARIN DOM V1,CAJC,BOS Buzáková Zuzana  
  185 mladých MATILDA MAPA absence Patarak Matus  
  186 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  187 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1,CAC Podsedníková Eva  
  188 otevřená ARTEMIS FAIRY KETYLAND V1,CAC,RCACIB Makovcová Mária  
  189 šampionů EBONY JANIN RANČ V2 Tinková Monika  
  190 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,CACIB Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 19
celkový počet zúčastněných: 15

 

 

Výstava pasteveckých a hlídacích psů St.Margarethen (AT), 5. května 2019

Rozhodčí: Giura Anca, Ro

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  108 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 

MVP Lučenec, 4. května 2019 Rozhodčí: Balogh Zsuzsanna, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  170 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY VD2 Zenka Miroslav  
  171 mladých MAŤO MAPA V1,CAJC,Velká cena národních plemen 4 Bibza Ivan  
  172 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1,CAC Schuchmann Juraj  
  173 otevřená HARO CARIN DOM V1,CAC Póč Vladimír  
  174 šampionů FARO CARIN DOM V2,RCAC,RCACIB Uhrin Štefan  
  175 šampionů GYRO CARIN DOM V3 Kubík Peter  
  176 šampionů HUGO CARIN DOM V1,CAC,CACIB,BOB Trčan Ján  
  177 čestná OLI JANIN RANČ V1 Pirhala Ján  
  178 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVÍN V1 Tothová Zuzana  
      Feny      
  179 mladých ARIANA ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  180 mladých CHERY BIELA SILA V2 Uhrin Štefan  
  181 mladých CHIARA CARIN DOM V1,CAJC Buzáková Zuzana  
  182 mladých MATILDA MAPA absence Patarak Matus  
  183 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  184 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA VD1 Podsedníková Eva  
  185 otevřená FATIMA CARIN DOM absence Goliášová Jana  
  186 šampionů EBONY JANIN RANČ VD2 Tinková Monika  
  187 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,CACIB,BOS Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných: 14

 

 

Klubová výstava pasteveckých a hlídacích psů St.Margarethen (AT), 4. května 2019

Rozhodčí: Eisner Uschi, AT

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  108 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,BOB, Klubový vítěz Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 

MVP Opole, 28. dubna 2019 Rozhodčí: Luis Pinto Teixeira, PT

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  108 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 

MVP Praha, 20. dubna 2019 Rozhodčí: Król Piotr, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  402 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1,CAJC Lázniková Gabriela  
  403 mezitřída AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC Hopp Alan  
  404 mezitřída IZÁK BARON JANIN RANČ absence Tomešková Jiřina  
  405 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V2,RCAC,RCACIB Moulis Miroslav  
  406 otevřená FLORIAN KATČINA ZAHRADA V1,CAC,CACIB,BOS Babická Gabriela  
      Feny      
  407 mladých BELLA LUČANSKÝ SVĚT V1,CAJC,BOJ Hajná Renata  
  408 mladých CAYSIE MAYBE ANGELS V2  Buřičová Kateřina  
  409 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V4 Pauknerová Šárka  
  410 mezitřída BÍNA DRAČÍ TEMPL V3 Hlavnička Petr  
  411 mezitřída ISABELLA KATČINA ZAHRADA V2,RCAC Babická Gabriela  
  412 mezitřída KELLY ČERNÝ KORÁLEK V1,CAC,CACIB,BOB Mlezivová Jana  
  413 otevřená AIRA BARBORÁS DOGS V1,CAC,RCACIB Kučerová Petra  
  414 otevřená BELINDA ANDĚLICKÝ DVŮR V2,RCAC Mlezivová Jana  
  415 otevřená BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY V3 Hlavnička Petr  
  416 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V1,CAC Suchý Josef  
 
celkový počet přihlášených: 15
celkový počet zúčastněných: 14
 

 

MVP České Budějovice, 13. dubna 2019 Rozhodčí: Vondrouš Otakar, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  383 dorostu CARO ANDĚLICKÝ DVŮR VN1 Chmelař Oldřich  
  384 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD1 Lázniková Gabriela  
  385 mezitřída IZÁK BARON JANIN RANČ V1,CAC,CACIB,BOS  Tomešková Jiřina  
  386 otevřená COLIN MAYBE ANGELS V1,CAC,RCACIB Junk Michal  
      Feny      
  387 dorostu CORA ANDĚLICKÝ DVŮR VN1 Michalská Petra  
  388 mladých AIDA OD XAVEROVSKÉHO HÁJE V3 Kostková Tereza  
  389 mladých ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2 Kašeová Irena  
  390 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL V1,CAJC,BOJ Hlavnička Petr  
  391 mladých MILKA MAPA absence Sameš Petr  
  392 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,RCACIB Pauknerová Šárka  
  393 mezitřída BELA DRAČÍ TEMPL VD3 Mráz Václav  
  394 mezitřída BROMELIA PES GAUČOVÝ V2 Nedorost Emil  
  395 otevřená GABI ZE STARÉHO ROVNÉHO V1,CAC Princová Tereza  
  396 otevřená TAMMY ORLICKÝ TALISMAN V2 Dvořáková Naděžda  
  397 šampionů AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,CACIB,BOB Navrátilíková Kateřina, Navrátilík Petr  
 
celkový počet přihlášených: 15
celkový počet zúčastněných: 14
 
 

MVP Chemnitz, 13. dubna 2019 Rozhodčí: Dr. Schill Roberto, RO

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  288 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
      Feny      
  289 otevřená AURA CEPA GEMSTONE V1,CAC,CACIB,BOS Jüstlová Olga  
 
celkový počet přihlášených: 2
celkový počet zúčastněných: 2
 

 

Národní výstava psů Ostrava, 6. dubna 2019 Rozhodčí: MVDr. Piskay Vladimír, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  415 otevřená BADY SW RANCH V1 Bučková Hana  
  420 šampionů OLI JANIN RANČ V1,CAC,NV,BOB Pirhala Jan  
      Feny      
  416 dorostu AIRIS WHITE LOVE OF BOHEMIA VN1  Fuštej Roman  
  417 dorostu CHIRA ZE STARÉHO ROVNÉHO N Holéczyová Michaela  
  418 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1 Podsedníková Eva  
  419 otevřená ANETT CHELSEA GARBOVO SRDCE V1,CAC,NV,BOS Šotolová Karolína  
 
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 6

 

 

Národní výstava psů Bratislava, 24. února 2019 Rozhodčí: Matyáš Jaroslav, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  205 ml.dorostu JACK CARIN DOM VN1 Štefan Ides Dušan  
  206 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1 Dubovský Jaroslav  
  207 mladých CHÁN BIELA SILA V2 Bagínová Miloslava  
  208 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V1,CAJC,Junior BOB, BOB Tinková Monika, Tinka Juraj  
  209 mezitřída AMON RA GARBOVO SRDCE V1, CAC Kmenta Tomáš  
  210 šampionů GIRO CARIN DOM V1, CAC Kubík Peter  
      Feny      
  211 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1  Kmenta Tomáš  
  212 mladých ANGEE DALOVICKÝ POKLAD absence Eglová Michaela, Čepka Róbert  
  213 mladých INEZ JANIN RANČ V1,CAJC Dubovský Jaroslav  
  214 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2,RCAC Podsedníková Eva  
  215 mezitřída BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,BOS Adamíková Jana  
  216 otevřená ARTEMIS FAIRY KETYLAND V2,RCAC Makovcová Mária  
  217 otevřená EBONY JANIN RANČ V1,CAC Tinková Monika  
 
celkový počet přihlášených: 13
celkový počet zúčastněných: 12

 

  

VICTORY SHOW  Bratislava, 23. února 2019 Rozhodčí: Erdos László, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  75 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC, VICTORY WINNER Líkař Jan  
  76 šampionů GIRO CARIN DOM V2,RCAC Kubík Peter  
      Feny      
  77 šampionů AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC, VICTORY WINNER  Navrátilíková Kateřina, Navrátilík Petr  
 
celkový počet přihlášených: 3
celkový počet zúčastněných: 3

 

  

Slovenská elitní výstava štěňat Bratislava, 23. února 2019 Rozhodčí: Havelka Tibor, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  39 ml.dorostu JACK CARIN DOM VN2 Štefan Ides Dušan  
  40 ml.dorostu JETTY CAR CARIN DOM VN1 Jesenská Marta  
  41 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1 Dubovský Jaroslav  
      Feny      
  42 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1,BOB  Kmenta Tomáš  
 
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 4

 

 

MVP Budapest, 10. února 2019 Rozhodčí: Szabó Sándor, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  204 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Maďarský grand šampion Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 MVP Budapest, 9. února 2019 Rozhodčí: Sípos Márta, RS

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  216 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 MVP Budapest, 8. února 2019 Rozhodčí: István Lászlo, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  217 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
 
 
 

MVP Budapest, 7. února 2019 Rozhodčí: Jančík Leoš, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  213 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

  

 

MVP Brno, 3. února 2019 Rozhodčí: Márová Petra, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  5491 dorostu BARNY ANJELI U ZUZKY VN1 Šmak Libor  
  5492 mezitřída AMON RA GARBOVO SRDCE VD2 Kmenta Tomáš  
  5493 mezitřída APOLLO BÍLÝ KLENOT V1,CAC,CACIB,BOB  Flejberková Radka, Blaška Jiří  
  5494 veteránů BELZEBUB OD ČERTOVA KOPÝTKA VD1 Brtníková Kateřina  
      Feny      
  5495 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1  Kmenta Tomáš  
  5496 mladých ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD2  Janoušková Petra  
  5497 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL V1,CAJC,BOJ Hlavnička Petr  
  5498 mladých MILKA MAPA absence Sameš Petr  
  5499 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1,CAC Podsedníková Eva  
  5500 mezitřída BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V2 Adamíková Jana  
  5501 otevřená ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V3 Pauknerová Šárka  
  5502 otevřená BEGI CHLUPATÁ KRÁSA V2,RCAC,RCACIB Gregor Jaroslav  
  5503 otevřená LORAYN OSTRÁ HORA V1,CAC,CACIB,BOS Kubánová Martina  
  5504 šampionů ULTIMA JANIN RANČ V1,CAC Vystřelová Petra  
 
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných: 10

 

 

 

MVP Brno, 2. února 2019 Rozhodčí: Krinke Milan, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  545 mladých FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ absence Elsnerová Pavla  
  546 mezitřída AMON RA GARBOVO SRDCE VD2 Kmenta Tomáš  
  547 mezitřída APOLLO BÍLÝ KLENOT V1,CAC,CACIB,BOS  Flejberková Radka, Blaška Jiří  
      Feny      
  548 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1  Kmenta Tomáš  
  549 mladých ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD1  Janoušková Petra  
  550 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL VD2 Hlavnička Petr  
  551 mladých MILKA MAPA D Sameš Petr  
  552 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1 Podsedníková Eva  
  553 otevřená ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V2,RCAC Pauknerová Šárka  
  554 otevřená BEGI CHLUPATÁ KRÁSA V1,CAC,CACIB,BOB  Gregor Jaroslav  
  555 šampionů ULTIMA JANIN RANČ V1,CAC,RCACIB Vystřelová Petra  
 
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných: 10
 
 
 

MVP Nitra, NITRA WINNER SHOW, 27. ledna 2019 Rozhodčí: Vyguzov Igor, ME

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  219 dorostu BETHOVEN ANJELI U ZUZKY absence  Zenka Miroslav  
  220 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1  Dubovský Jaroslav  
  221 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V1,CAJC Tinková Monika  
  222 mladých CHÁN BIELA SILA V3 Bagínová Miloslava, Bagín Branislav  
  223 mladých CHARIS CARIN DOM V2 Schuchmann Juraj  
  224 mladých MIŠO MAPA V4 Mikušová Alžbeta  
  225 mezitřída HUGO CARIN DOM V1,CAC,CACIB,BOB  Trčan Ján  
  226 mezitřída SIRIUS SPOD BABEJ HORY absence Kmeťová Bronislava  
  227 otevřená HARO CARIN DOM V1,CAC,RCACIB, Velká cena národních plemen 3 Poč Vladimír  
  228 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence Adamíková Jana  
      Feny      
  229 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY V Tothová Zuzana  
  230 mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V2  Hudáková Helena  
  231 mladých CHERY BIELA SILA V Uhrin Štefan  
  232 mladých CHAIRA CARIN DOM Buzáková Zuzana  
  233 mladých  IDA JANIN RANČ Peterka Peter  
  234 mladých  INEZ JANIN RANČ  V4  Dubovský Jaroslav   
  235 mladých MATILDA MAPA V3 Patarak Matus  
  236 mladých MILKA MAPA V1,CAJC Sameš Petr  
  237 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  238 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,CACIB,BOS Pauknerová Šárka  
  239 mezitřída EBONY JANIN RANČ V2,RCAC,RCACIB  Tinková Monika  
  240 otevřená KAMA MAPA absence Elko Miroslav  
  241 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ diskvalifikace Tothová Zuzana  
  242 veteránů ULMA JANIN RANČ absence Masár Miroslav  
 
celkový počet přihlášených: 24
celkový počet zúčastněných: 18
 
 
 

MVP Nitra, WINTER SHOW, 26. ledna 2019 Rozhodčí: Korózs András, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  257 dorostu BARNY ANJELI U ZUZKY VN2 Šmak Libor  
  258 dorostu BETHOVEN ANJELI U ZUZKY VN1  Zenka Miroslav  
  259 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V1,CAJC Tinková Monika  
  260 mladých CHÁN BIELA SILA VD3 Bagínová Miloslava, Bagín Branislav  
  261 mladých CHARIS CARIN DOM V2 Schuchmann Juraj  
  262 mladých MIŠO MAPA VD4 Mikušová Alžbeta  
  263 mezitřída HUGO CARIN DOM V1,CAC,RCACIB  Trčan Ján  
  264 mezitřída SIRIUS SPOD BABEJ HORY VD2 Kmeťová Bronislava  
  265 otevřená HARO CARIN DOM V1,CAC Poč Vladimír  
  266 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,CACIB,BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský grand šampion Adamíková Jana  
  267 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, Velká cena národních plemen 3 Líkař Jan  
      Feny      
  268 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY V Tothová Zuzana  
  269 mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V4  Hudáková Helena  
  270 mladých CHERY BIELA SILA VD Uhrin Štefan  
  271 mladých CHAIRA CARIN DOM V3  Buzáková Zuzana  
  272 mladých MATILDA MAPA V2 Patarak Matus  
  273 mladých MILKA MAPA V1,CAJC,BOS Sameš Petr  
  274 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  275 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V2,RCAC Pauknerová Šárka  
  276 mezitřída EBONY JANIN RANČ V1,CAC,RCACIB  Tinková Monika  
  277 otevřená KAMA MAPA absence Elko Miroslav  
  278 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,CACIB Tothová Zuzana  
  279 veteránů ULMA JANIN RANČ absence Masár Miroslav  
 
celkový počet přihlášených: 23
celkový počet zúčastněných: 20

 

 

 

MVP Nitra, NITRADOG CUP, 25. ledna 2019 Rozhodčí: Lozič Željko, RS

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  212 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1 Dubovský Jaroslav  
  213 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V3 Tinková Monika  
  214 mladých CHARIS CARIN DOM V1,CAJC,BOS Schuchmann Juraj  
  215 mladých MAŤO MAPA V2 Bibza Ivan  
  216 mladých MIŠO MAPA VD4 Mikušová Alžbeta  
  217 mezitřída SIRIUS SPOD BABEJ HORY VD1 Kmeťová Bronislava  
  218 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,CACIB Adamíková Jana  
  219 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, Velká cena národních plemen 3 Líkař Jan  
      Feny      
  220 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY VD4 Tothová Zuzana  
  221 mladých IDA JANIN RANČ VD  Peterka Peter  
  222 mladých INEZ JANIN RANČ V2 Dubovský Jaroslav  
  223 mladých MATILDA MAPA V1,CAJC Patarak Matus  
  224 mladých MILKA MAPA V3 Sameš Petr  
  225 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  226 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,RCACIB Pauknerová Šárka  
  227 mezitřída EBONY JANIN RANČ V2,RCAC  Tinková Monika  
  228 otevřená KAMA MAPA VD Elko Miroslav  
  229 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ diskvalifikace Tothová Zuzana  
  230 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,CACIB,BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský výstavní šampion Šimončič Jaroslav  
  231 veteránů ULMA JANIN RANČ absence Masár Miroslav  
 
celkový počet přihlášených: 20
celkový počet zúčastněných: 18

  

 

 

NVP Brno, 12. ledna 2019 Rozhodčí: MVDr. Piskay Vladimír, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  407 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1,CAJC,BOJ,BOS Lázniková Gabriela  
  408 mladých FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ VD2 Elsnerová Pavla  
  409 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,NV, splněny podmínky pro udělení titulu Český grand šampion Adamíková Jana  
      Feny      
  410 mladých ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1,CAJC Kašeová Irena  
  411 mladých ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2  Janoušková Petra  
  412 mladých JACKIE KATČINA ZAHRADA VD3 Lichková Zdeňka  
  413 mezitřída AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC, splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion Navrátilíková Kateřina, Navrátilík Petr  
  414 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2,RCAC  Podsedníková Eva  
  415 otevřená ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC Pauknerová Šárka  
  416 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,BOB,NV, splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion, Šampion ČMKU Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 10

 


výsledky z výstav 2018 zde 
výsledky z výstav 2017 zde 
výsledky z výstav 2016 zde
výsledky z výstav 2015 zde
výsledky z výstav 2014 zde
výsledky z výstav 2013 zde
výsledky z výstav 2012 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2012 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2011 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2011 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2010 zde

Apollo Cezan Ketyland