Výsledky z výstav

Body, které jsou uvedeny u psů, jsou do soutěže TOP čuvač SK.

Podmínky této celoroční soutěže najdete pod záložkou Top čuvač v sekci výstavy.
Připomínáme, že splněné šampionáty je třeba včas nahlásit tak, aby byly zaznamenány ve výsledcích z výstav!
Vysledky zasílejte nejpozději do 15. prosince 2017. Později zaslané výsledky budou zveřejněny, ale jejich výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení TOP čuvače za rok 2017.
 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 22. duben 2017
Rozhodčí: Božena Ovesná

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  347 dorostu Yetti Janin ranč VN1 Helclová Kamila  
  348 mladých Agros Andělický dvůr V1,CAJC,BOJ Lantová Šárka  
  349 mladých Atrey z Horních vinic V2 Hiršlová Jitka  
  350 mezitřída Lancelot Benet Onyx Márk V1,CAC Chábová Michaela  
  351 otevřená Irk Onyx Márk V1,CAC,CACIB,BOB Chroust Marek  
  352 otevřená Weite Wilko Černý korálek V2,res.CAC Hnetilová Věra  
  353 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,res.CACIB Líkař Jan  
      Feny      
  354 mladých Angel Debbie z Horních vinic V2 Fajdeková Radka  
  355 mladých Laila Onyx Márk V1,CAJC,BOS Kadlec Miroslav  
  356 mezitřída Begi Chlupatá krása VD1 Gregor Jaroslav  
  357 otevřená Cindy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB, splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion krásy Pitoňáková Jiřina  
  358 otevřená Fancy Katčina zahrada neúčast Skočdopolová Alena  
  359 otevřená Halina Janin ranč VD2 Janoušková Petra  
  360 šampionů Elizabeth Onyx Márk V1 Fajdeková Radka  
  
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 13

Mezinárodní výstava psů Praha, 15. duben 2017
Rozhodčí: Ridarčíková Gabriela

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  415 dorostu Belán Bílé klubíčko VN1 Voldřichová Marcela  
  416 mladých Garfield Katčina zahrada VD Hůlková Dana  
  417 mladých Lancelot Benet Onyx Márk V1,CAJC,BOJ, splněny podmínky pro udělení titulu Junioršampion krásy ČR Chábová Michaela  
  418 otevřená Aranes z Hajných dvora V1,CAC,res.CACIB Beneš Jiří  
  419 otevřená Florian Katčina zahrada V2,res.CAC Babická Gabriela  
  420 otevřená Haris Tatranská perla V3 Tenčlová Věr  
  421 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
  422 veteránů Astor Janin ranč V1,BOV Strnad Jaroslav  
      Feny      
  423 mladých Orry Bílé království VD1 Dobešová Miroslava  
  424 mezitřída Holly Beskydská vločka V1,CAC  Brož Jiří  
  425 otevřená Fancy Katčina zahrada V2,res.CAC Skočdopolová Alena  
  426 otevřená Halina Janin ranč V1,CAC,CACIB,BOB Janoušková Petra  
  427 šampionů Only Janin ranč V1,CAC,res.CACIB Hanyková Lucie  
  428 veteránů Asta Katčina zahrada V1 Hajná Renata  
  
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 14

Mezinárodní výstava psů Salzburg, 9. duben 2017
Rozhodčí: Jakkel Tamas, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1213 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
  
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 2. duben 2017
Rozhodčí: Rajič Branislav, SLO

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  183 mezitřída Reno spod Babej hory neúčast Koleníková Radka  
  184 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
      Feny      
  185 mladých Gessy ze Smrčkova Dvora V1,CAJC,BOJ,BOS Dudová Šárka  
  186 otevřená Fancy Katčina zahrada VD1  Skočdopolová Alena  
  
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 3
 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 1. duben 2017
Rozhodčí: Znuk Anatoli, BY

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  183 mezitřída Reno spod Babej hory V1,CAC,res.CACIB Koleníková Radka  
  184 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský grand šampion Líkař Jan  
      Feny      
  185 mladých Gessy ze Smrčkova Dvora neúčast Dudová Šárka  
  186 otevřená Fancy Katčina zahrada V1  Skočdopolová Alena  
  
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 3
 

Národní výstava psů Bratislava, 19. únor 2017
Rozhodčí: Milan Bíroš

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  195 otevřená Cairry z Ovčích pastvín V2,res.CAC Tóthová Zuzana  
  196 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,NV,BOB Líkař Jan  
      Feny      
  197 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V1,CAJC,NVM,BOJ Tothová Zuzana  
  198 mezitřída Aida Dračí templ V1,CAC Josef Suchý  
  199 mezitřída Patricia spod Babej hory Kmeťová Bronislava  
  200 otevřená Halina Janin ranč V1,CAC,NV,BOS Janoušková Petra  
  201 veteránů Beáta Janin ranč V1,NVV, BIS Veteran, Velká národní cena 2. místo, splněny podmínky pro získání titulu Slovenský veteran šampion Navrátilíková Kateřina  
  
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 7
Šampion šampionů Bratislava, 18. únor 2017
Rozhodčí: Jančík Leoš

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  44 šampionů Cairry z Ovčích pastvín VD2 Tóthová Zuzana  
  45 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,Victory winner Líkař Jan  
      Feny      
  46 mezitřída Aida Dračí templ V1 Josef Suchý  
  47 veteránů Beáta Janin ranč V1,Victory Veteran Winner, BIG 1. místo, BIS 3. místo Navrátilíková Kateřina  
  
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 7

 


Světová speciální výstava psů Bratislava, 18. únor 2017
Rozhodčí: Václavík Miroslav

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  150 dorostu Tom Janin ranč VN1 Šaloun Milan  
  151 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště VD1 Adamíková Jana  
  152 otevřená Reno spod Babej hory V1,CAC Koleníková Radka  
  153 otevřená Cairry z Ovčích pastvín V2,res.CAC Tóthová Zuzana  
  154 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,BOS Líkař Jan  
      Feny      
  155 dorostu Ulli Janin ranč VN2 Hariš Pete  
  156 dorostu Ultima Janin ranč VN2 Výstřelová Petra  
  157 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V1,CAJC,BOJ, JBIS 2. místo, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion krásy mladých Tothová Zuzana  
  158 mladých Gessy ze Smrčkova Dvora V2  Dudová Šárka  
  159 mezitřída Aida Dračí templ V1,CAC Josef Suchý  
  160 mezitřída Chilli Janin ranč neúčast Goliášová Jana  
  161 mezitřída Fancy Katčina zahrada VD3  Skočdopolová Alena  
  162 mezitřída Kyrra Janin ranč V2 Šimončič Jaroslav  
  163 mezitřída Patricia spod Babej hory neúčast  Kmeťová Bronislava  
  164 otevřená Gini Glena Onyx Márk neúčast Adamíková Jana  
  165 otevřená Halina Janin ranč V1,CAC  Janoušková Petra  
  166 šampionů Honey z Borovýho hrádku neúčast Drtinová Lucie  
  167 veteránů Beáta Janin ranč V1,BOB, BIS 4. místo Navrátilíková Kateřina  
  
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných: 14

Mezinárodní výstava psů Gratz, 15. leden 2017
Rozhodčí: Anna Kochan, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1211 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB, splnění pomínek pro udělení titulu Rakouský šampion krásy a Mezinárodní šampion krásy - C.I.B. Líkař Jan  
  
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 15. leden 2017
Rozhodčí: Anna Kochan, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  269 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště V1,CAJC Adamíková Jana  
  270 otevřená Bruttus King Janin ranč neúčast Frajková Ingrid  
  271 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB, splnění pomínek pro udělení titulu Slovenský šampion krásy Líkař Jan  
  272 otevřená Faro Carion dom V2,res.CAC  Uhrin Štefan  
  273

šampionů

Boy Bastien z Ovčích pastvín V1,res.CAC  Tothová Zuzana  
  274 šampionů Kurt MAPA V1,CAC,res.CACIB  Norbert a Stanislava Junčušovi  
  275 čestná Oli Janin ranč V1  Pirhala Ján  
      Feny      
  277 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V1,CAJC,BOS  Tothová Zuzana  
  278 mladých Cila pri Šibenikách neúčast  Patarák Matuš  
  280 mladých Havana Biela sila V2  Dáša a Štefan Uhrinovi  
  281 mezitřída Aida Dračí templ V2,res.CAC,res.CACIB Josef Suchý  
  282 mezitřída Fancy Katčina zahrada neúčast  Skočdopolová Alena  
  283 mezitřída Chilli Janin ranč neúčast  Goliášová Jana  
  284 mezitřída Kyrra Janin ranč V1,CAC,CACIB  Šimončič Jaroslav  
  285 mezitřída Quinella Orlický talisman neúčast  Tothová Zuzana  
  286 otevřená Ceyla Bratroňské štěstí VD1  Kitta Ivan  
  287 otevřená Kama MAPA neúčast  Elko Miroslav  
  288 šampionů Honey z Borovýho hrádku VD1 Drtinová Lucie  
  
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných: 12
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 14. leden 2017
Rozhodčí: Jaroslav Matyáš

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  269 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště V1,CAJC, Velká cena národních plemen 3. místo + splnění podmínek pro udělení titulu Slovenský junior šampion Adamíková Jana  
  270 otevřená Bruttus King Janin ranč neúčast  Frajková Ingrid  
  271 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V2,res.CAC  Líkař Jan  
  272 otevřená Faro Carion dom V1,CAC,CACIB,BOS Uhrin Štefan  
  273

šampionů

Boy Bastien z Ovčích pastvín V1,CAC,res.CACIB  Tothová Zuzana  
  274 šampionů Kurt MAPA neúčast  Norbert a Stanislava Junčušovi  
  275 čestná Oli Janin ranč V1  Pirhala Ján  
      Feny      
  276 dorostu Ulli Janin Ranč VN1 Hariš Peter  
  277 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V2  Tothová Zuzana  
  278 mladých Cila pri Šibenikách neúčast  Patarák Matuš  
  279 mladých Heather Biela sila V1,CAJC  Dáša a Štefan Uhrinovi  
  281 mezitřída Aida Dračí templ V1,CAC,CACIB,BOB  Josef Suchý  
  282 mezitřída Fancy Katčina zahrada neúčast  Skočdopolová Alena  
  283 mezitřída Chilli Janin ranč neúčast  Goliášová Jana  
  285 mezitřída Quinella Orlický talisman neúčast   Tothová Zuzana  
  286 otevřená Ceyla Bratroňské štěstí V1,CAC,res.CACIB, splnění pomínek pro udělení titulu Slovenský šampion krásy Kitta Ivan  
  287 otevřená Kama MAPA VD2  Elko Miroslav  
  288 šampionů Honey z Borovýho hrádku V1,CAC Drtinová Lucie  
  
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných:  12
 
Národní výstava psů Brno, 7. leden 2017
Rozhodčí: Leoš Jančík

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  346 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště D Adamíková Jana  
  347 mladých Ben Korlat Farm Korlat Farm D Frýdová Klára  
  348 mladých Lancelot Benet Onyx Márk D Chábová Michaela  
  349 mladých Argo z Ladova údolí D Mazáčová Iveta  
      Feny      
  350 dorostu Bára (Bella) Mišoňův dvůr N2 Opletal Petr  
  351 dorostu Gessy ze Smrčkova dvora VN1 Dudová Šárka  
  352 dorostu Happy Jaroslavov Dvor neúčast Fuštej Roman  
  353 mladých Annabelle Maybe Angels V1 Hofferová Anetka  
  354 mladých Laila Onyx Márk VD2 Kadlec Miroslav  
  355 vítězů Only Janin ranč V1,CAC,NV,BOB Hanyková Lucie  
  356 veteránů Beáta Janin ranč neúčast Navrátilík Petr  
  
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných:  9
 
  
 

výsledky z výstav 2016 zde
výsledky z výstav 2015 zde
výsledky z výstav 2014 zde
výsledky z výstav 2013 zde
výsledky z výstav 2012 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2012 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2011 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2011 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2010 zde