Výsledky z výstav

Body, které jsou uvedeny u psů, jsou do soutěže TOP čuvač SK.

Podmínky této celoroční soutěže najdete pod záložkou Top čuvač v sekci výstavy.
Připomínáme, že splněné šampionáty je třeba včas nahlásit tak, aby byly zaznamenány ve výsledcích z výstav!
Vysledky zasílejte nejpozději do 15. prosince 2017. Později zaslané výsledky budou zveřejněny, ale jejich výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení TOP čuvače za rok 2017.
 
 

Klubová výstava Pribylina, 21. květen 2017
Rozhodčí: Jaroslav Matyáš
  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 mladých Alan z Bosnovho dvora VD Rákoczy Peter  
  2 mladých Asus z Ječmínkova rodiště V3  Lichardus Roman  
  3 mladých Atrey z Horních vinic V2  Hrišlová Jitka  
  4 mladých Bert z Horních vinic V4  Šindlelář Ivo  
  5 mladých Brit z Horních vinic V1,CAJC,BOJ  Beranová Jana  
  7 mladých Xawer Janin ranč neúčast Lomnický Martin  
  8 mladých Xip Janin ranč neúčast  Holeva Lubomír  
  10 mezitřída Atos Andělický dvůr VD3  Gerstnerová Radka  
  11 mezitřída Berkley Chlupatá krása V2,res.CAC  Vaníček Luboš  
  12 mezitřída Car Šťastná budoucnost odstoupil  Lapešová Veronika  
  13 mezitřída Gyro Carin dom V1,CAC  Kubík Peter  
  15 otevřená Faro Carin dom neúčast  Uhrin Štefan  
  16 otevřená Chicco Janin ranč V2,res.CAC  Jambor Peter  
  17 otevřená Irk Onyx Márk V3  Chroust Marek  
  18 otevřená Ivar Janin ranč V1,CAC  Libic Miroslav  
  19 otevřená Jassan Ostrá hora VD4  Tkáč František  
  22 pracovní Brian od Čertova kopýtka  V1,CAC Brtníková Kateřina  
  23 šampionů Bert od Čertova kopýtka V2,res.CAC  Sameš Petr  
  24 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,KV,BOB  Líkař Jan  
  25 šampionů Kurt Mapa neúčast  Jenčušová Stanislava  
  26 čestná Boy Bastien z Ovčích pastvín V2  Tothová Zuzana  
  28 čestná Oli Janin ranč V1  Pirhala Ján  
  29 veteránů Albert Ronova zahrada V1,BOV Berta Jaroslav  
  30 veteránů Gordon Janin ranč V2  Bibza Ivan  
      Feny      
  31 štěňat Bekky Janin ranč neúčast  Kovacs Štefan  
  32 štěňat Mae Onyx Márk VN1 Chroust Marek  
  33 štěňat Meggie Onyx Márk VN2  Matějková Hana  
  34 štěňat Mona Onyx Márk VN3  Třísková Monika  
  35 dorostu Ariadne Fairy Ketyland VN4  Makovcová Mária  
  36 dorostu Artemis Fairy Ketyland VN2  Makovcová Mária  
  37 dorostu Athena Fairy Ketyland VN3  Blahová Tatiana  
  38 dorostu Eewee Bratroňské štěstí VN1  Rendlová Romana  
  39 mladých Agnes z Bosnovho dvora V3  Zmok Jozef  
  41 mladých Angel Debbie z Horních vinic V2  Fajdek Vladimír  
  42 mladých Grace ze Smrčkova dvora V4  Štefánek Miroslav  
  43 mladých Happy Jaroslavov dvor V1,CAJC  Fuštejová Veronika  
  44 mladých Ulli Janin ranč neúčast  Hariš Peter  
  45 mezitřída Begi Chlupatá krása V Gregor Jaroslav  
  46 mezitřída Carmna Šťastná budoucnost V4  Berta Jaroslav  
  47 otevřená Havana Biela sila neúčast  Uhrin Štefan  
  40 mezitřída Amanda z Ječmínkova rodiště V3 Tothová Zuzana  
  48 mezitřída Holly Beskydská vločka V2,res.CAC  Brož Jiří  
  49 mezitřída Kirra Janin ranč V1,CAC  Šimončič Jaroslav  
  51 mezitřída Orry Bílé království V Dobešová Miroslava  
  61 mezitřída Heather Biela sila neúčast Uhrin Štefan  
  52 otevřená Aida Dračí templ V1,CAC Suchý Josef  
  53 otevřená Althea Lemonie Jizerský les V3  Prnka Jan  
  54 otevřená Ambra Dračí templ V4  Brázdilík František  
  55 otevřená Baghira Janin ranč Bibza Ivan  
  56 otevřená Bela Jaroslavov dvor neúčast  Berta Jaroslav  
  57 otevřená Bella z Mikuláša neúčast  Krassová Naděžda  
  58 otevřená Besy z Pozdišovskej doliny neúčast  Hlavnička Petr  
  59 otevřená Fancy Katčina zahrada V2,res.CAC  Skočdopolová Alena  
  60 otevřená Fatima Carin dom neúčast  Papánek Rudolf  
  62 otevřená Chilli Janin ranč neúčast  Goliášová Jana  
  63 otevřená Kama Mapa Eľko Miroslav  
  64 otevřená Kyra Mapa Hudáková Helena  
  65 otevřená Patricia spod Babej hory VD  Kmeťová Bronislava  
  66 otevřená Quinella Orlický talisman neúčast  Tothová Zuzana  
  79 otevřená Odry Orlický talisman neúčast  Kovář Květoslav  
  67 pracovní Chelsey Bílé království V1,CAC  Dobešová Miroslava  
  68 šampionů Adita Bratroňské štěstí neúčast  Rendlová Romana  
  69 šampionů Alexa Lučanský svět V1,CAC,KV,BOS  Tancošová Žaneta  
  70 šampionů Ceyla Bratroňské štěstí V2,res.CAC  Kitta Ivan  
  71 šampionů Cindy Bratroňské štěstí V4  Pitoňáková Jiřina  
  72 šampionů Deissy Janin ranč Gregor Jaroslav  
  73 šampionů Elizabeth Onyx Márk Fajdek Vladimír  
  74 šampionů Felina Carin dom V3  Buzáková Zuzana  
  75 šampionů Halina Janin ranč Janoušková Petra  
  76 čestná Erin Tatranská perla V1 Rendlová Romana  
  77 čestná Kora Mapa V2  Patarák Matuš  
  78 veteránů Ola Janin ranč V1  Berta Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 72
celkový počet zúčastněných: 56
 
Chovatelské stanice
Bratroňské štěstí - 1. místo
z Horních vinic - 2. místo
Carin dom - 3. místo
 
Páry
Bella Jaroslavov dvor a Albert Ronova zahrada - 2. místo
Amanda z Ječmínkova rodiště a Boy Bastien z Ovčích pastvín - 1. místo

Evropská speciální výstava Pribylina, 20. květen 2017
Rozhodčí: Ingrid Mikulášová
  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 mladých Alan z Bosnovho dvora VD Rákoczy Peter  
  2 mladých Asus z Ječmínkova rodiště V3  Lichardus Roman  
  3 mladých Atrey z Horních vinic V4  Hrišlová Jitka  
  4 mladých Bert z Horních vinic V1,CAJC  Šindlelář Ivo  
  5 mladých Brit z Horních vinic V2  Beranová Jana  
  6 mladých Santos Janin ranč Dostat. Žitňanský Dušan  
  7 mladých Xawer Janin ranč neúčast Lomnický Martin  
  8 mladých Xip Janin ranč Dostat.  Holeva Lubomír  
  9 mezitřída Argo z Ladova údolí VD4  Mazáčová Iveta  
  10 mezitřída Atos Andělický dvůr VD  Gerstnerová Radka  
  11 mezitřída Berkley Chlupatá krása V2,res.CAC  Vaníček Luboš  
  12 mezitřída Car Šťastná budoucnost neúčast Lapešová Veronika  
  13 mezitřída Gyro Carin dom VD3  Kubík Peter  
  14 mezitřída Reno spod Babej hory V1,CAC,BOS  Kolníková Radka  
  15 otevřená Faro Carin dom neúčast  Uhrin Štefan  
  16 otevřená Chicco Janin ranč V2,res.CAC  Jambor Peter  
  17 otevřená Irk Onyx Márk V1,CAC  Chroust Marek  
  18 otevřená Ivar Janin ranč neúčast  Libic Miroslav  
  19 otevřená Jassan Ostrá hora V4  Tkáč František  
  20 otevřená Jetti Janin ranč VD  Pekár Ivan  
  21 otevřená Kit Esov spod Babej hory V3  Boček Ludvík  
  22 pracovní Brian od Čertova kopýtka V1,CAC  Brtníková Kateřina  
  23 šampionů Bert od Čertova kopýtka V3  Sameš Petr  
  24 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC  Líkař Jan  
  25 šampionů Kurt Mapa V2  Jenčušová Stanislava  
  27 čestná Cairry z Ovčích pastvín V2  Tothová Zuzana  
  28 čestná Oli Janin ranč V1  Pirhala Ján  
  29 veteránů Albert Ronova zahrada V1,BOV  Berta Jaroslav  
      Feny      
  31 štěňat Bekky Janin ranč VN4  Kovacs Štefan  
  32 štěňat Mae Onyx Márk VN1  Chroust Marek  
  33 štěňat Meggie Onyx Márk VN2  Matějková Hana  
  34 štěňat Mona Onyx Márk VN3  Třísková Monika  
  37 dorostu Athena Fairy Ketyland VN1  Blahová Tatiana  
  38 dorostu Eewee Bratroňské štěstí VN2  Rendlová Romana  
  39 mladých Agnes z Bosnovho dvora V3  Zmok Jozef  
  40 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V1,CAJC  Tothová Zuzana  
  41 mladých Angel Debbie z Horních vinic VD4  Fajdek Vladimír  
  43 mladých Happy Jaroslavov dvor V2  Fuštejová Veronika  
  44 mladých Ulli Janin ranč neúčast  Hariš Peter  
  45 mezitřída Begi Chlupatá krása V2,res.CAC  Gregor Jaroslav  
  46 mezitřída Carmna Šťastná budoucnost VD  Berta Jaroslav  
  47 mezitřída Havana Biela sila VD  Uhrin Štefan  
  48 mezitřída Holly Beskydská vločka V1,CAC  Brož Jiří  
  49 mezitřída Kirra Janin ranč V3  Šimončič Jaroslav  
  50 mezitřída Lusy Janin ranč VD  Hansko Jozef  
  51 mezitřída Orry Bílé království VD4  Dobešová Miroslava  
  52 otevřená Aida Dračí templ V2,res.CAC  Suchý Josef  
  53 otevřená Althea Lemonie Jizerský les Prnka Jan  
  54 otevřená Ambra Dračí templ V1,CAC,BOB Brázdilík František  
  56 otevřená Bela Jaroslavov dvor Berta Jaroslav  
  57 otevřená Bella z Mikuláša neúčast  Krassová Naděžda  
  58 otevřená Besy z Pozdišovskej doliny neúčast Hlavnička Petr  
  59 otevřená Fancy Katčina zahrada V3  Skočdopolová Alena  
  60 otevřená Fatima Carin dom V4  Papánek Rudolf  
  61 otevřená Heather Biela sila Uhrin Štefan  
  62 otevřená Chilli Janin ranč neúčast  Goliášová Jana  
  63 otevřená Kama Mapa VD  Eľko Miroslav  
  65 otevřená Patricia spod Babej hory Kmeťová Bronislava  
  66 otevřená Quinella Orlický talisman VD  Tothová Zuzana  
  79 otevřená Odry Orlický talisman neúčast  Kovář Květoslav  
  67 pracovní Chelsey Bílé království V1,CAC  Dobešová Miroslava  
  68 šampionů Adita Bratroňské štěstí neúčast  Rendlová Romana  
  69 šampionů Alexa Lučanský svět V1,CAC  Tancošová Žaneta  
  70 šampionů Ceyla Bratroňské štěstí V4  Kitta Ivan  
  71 šampionů Cindy Bratroňské štěstí V3  Pitoňáková Jiřina  
  72 šampionů Deissy Janin ranč Gregor Jaroslav  
  73 šampionů Elizabeth Onyx Márk Fajdek Vladimír  
  74 šampionů Felina Carin dom V2,res.CAC  Buzáková Zuzana  
  75 šampionů Halina Janin ranč Janoušková Petra  
  76 čestná Erin Tatranská perla V1  Rendlová Romana  
  77 čestná Kora Mapa V2  Patarák Matuš  
  78 veteránů Ola Janin ranč V1,BOV  Berta Jaroslav  
  
celkový počet přihlášených: 72
celkový počet zúčastněných: 64
 
Chovatelské stanice
Bratroňské štěstí - 1. místo
z Horních vinic - 2. místo
 
Páry
Bella Jaroslavov dvor a Albert Ronova zahrada - 2. místo
Amanda z Ječmínkova rodiště a Cairry z Ovčích pastvín - 1. místo

Výstava psů Gleisdorf, 7. květen 2017
Rozhodčí: Branislav Rajic, SI

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  348 mladých Cloud pri Šibenkách V1,JB Ullrich Johanna  
  353 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CACA,BR,BOB Líkař Jan  
  
celkový počet přihlášených: 2
celkový počet zúčastněných: 2


Mezinárodní výstava psů Chržín, 6. květen 2017
Rozhodčí: Božena Ovesná

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 štěňat Arnold Janin ranč VN1, Nejlepší štěně výstavy Řípová Kristína  
  2 mladých Atrey z Horních vinic V1,CAJC Hiršlová Jitka  
  3 mezitřída Berkley Chlupatá krása V1,CAC Vaníček Luboš  
  4 mezitřída Caesar Černý korálek V2,res.CAC Valterová Anna  
  5 otevřená Argo Chlupatá krása VD Nejedlá Gabriela  
  6 otevřená Aron Dračí templ V2,res.CAC Mráz Radek  
  7 otevřená Baltazar Bílý stín V4 Chládková Marta  
  8 otevřená Hagir Onyx Márk V3 Chládková Marta  
  9 otevřená Irk Onyx Márk V1,CAC,Vítěz speciální výstavy,BOB Chroust Marek  
  10 vítězů Chuck z Oppidda Lughtwine V1,CAC Krsek Jan  
  11 vítězů Coudy Bratroňské štěstí V2,res.CAC Líkař Jan  
  12 veteránů Hassan Bílé království V1,BOV Dobešová Miroslava  
      Feny      
  13 dorost Eewee Bratroňské štěstí VN1,Nejlepší dorost Rendlová Romana  
  14 mladých Angel Debbie z Horních vinic V3 Fajdek Vladimír  
  15 mladých Jasmína z Oppidda Lughtwine VD Pastorová Jana  
  16 mladých Jessy z Oppidda Lughtwine V2 Krsková Jana  
  17 mladých Ultima Janin ranč V1,CAJC,BOJ,BOS Výstřelová Petra  
  18 mezitřída Begi Chlupatá krása V1 Gregor Jaroslav  
  19 mezitřída Demi Bratroňské štěstí VD Nekolová Jitka  
  20 mezitřída Orry Bílé království V2 Dobešová Miroslava  
  21 otevřená Abigail SW Ranch V2,res.CAC Weihsová Pavla  
  22 otevřená Anděla Lučanský svět V1,CAC Šianský Rudolf  
  23 otevřená Ambra Dračí templ V Brázdilík František  
  24 otevřená Besy z Pozdišovskej doliny V4 Hlavnička Petr  
  25 otevřená Cessy Bratroňské štěstí V3 Moulis Miroslav  
  26 otevřená Christie Orlický talisman V Kallová Barbora  
  27 pracovní Chelsey Bílé království V1,CAC,Vítězka speciální výstavy Dobešová Miroslava  
  28 vítězů Abby Onyx Márk V1,CAC Chroust Marek  
  29 vítězů Adita Bratroňské štěstí V3 Rendlová Romana  
  30 vítězů Elizabeth Onyx márk V2,res.CAC Fajdeková Radka  
  31 vítězů Halina Janin ranč V Janoušková Petra  
  32 vítězů Honey z Borovýho hrádku V Abelovská Drtinová Lucie  
  33 vítězů Iowanna z Oppidda Lughtwine neúčast Jüstlová Olga  
  
celkový počet přihlášených: 33
celkový počet zúčastněných: 32

 

 

Mezinárodní výstava psů Lučenec, 6. květen 2017
Rozhodčí: Vladimír Piskay

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  190 otevřená Faro Carin dom V1,CAC,CACIB,BOB Uhrin Štefan  
  191 čestná Oli Janin ranč V1 Prihala Ján  
  192 veteránů Gordon Janin ranč V1 Bibza Ivan  
      Feny      
  193 mladých Ulli Janin ranč ---- Hariš Peter  
  194 mezitřída Amananda z Ječmínkova rodiště V1,CAC Tothová Zuzana  
  195 mezitřída Heather Biela sila V2,res.CAC Uhrin Štefan  
  196 mezitrída Havana Biela sila ---- Uhrin Štefan  
  197 otevřená Fancy Katčina zahrada neúčast Skočdopolová Alena  
  198 otevřená Felina Carin dom V1,CAC,res.CACIB Buzáková Zuzana  
  199 otevřená Chilli Janin ranč neúčast Goliášová Jana  
  200 otevřená Kama Mapa ---- Eĺko Miroslav  
  201 otevřená Quinella Orlický talisman VD2 Tothová Zuzana  
  202 šampionů Cleya Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB Kitta Ivan  
  
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 8

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 22. duben 2017
Rozhodčí: Božena Ovesná

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  347 dorostu Yetti Janin ranč VN1 Helclová Kamila  
  348 mladých Agros Andělický dvůr V1,CAJC,BOJ Lantová Šárka  
  349 mladých Atrey z Horních vinic V2 Hiršlová Jitka  
  350 mezitřída Lancelot Benet Onyx Márk V1,CAC Chábová Michaela  
  351 otevřená Irk Onyx Márk V1,CAC,CACIB,BOB Chroust Marek  
  352 otevřená Weite Wilko Černý korálek V2,res.CAC Hnetilová Věra  
  353 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,res.CACIB Líkař Jan  
      Feny      
  354 mladých Angel Debbie z Horních vinic V2 Fajdeková Radka  
  355 mladých Laila Onyx Márk V1,CAJC,BOS Kadlec Miroslav  
  356 mezitřída Begi Chlupatá krása VD1 Gregor Jaroslav  
  357 otevřená Cindy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB, splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion krásy Pitoňáková Jiřina  
  358 otevřená Fancy Katčina zahrada neúčast Skočdopolová Alena  
  359 otevřená Halina Janin ranč VD2 Janoušková Petra  
  360 šampionů Elizabeth Onyx Márk V1 Fajdeková Radka  
  
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 13

Mezinárodní výstava psů Praha, 15. duben 2017
Rozhodčí: Ridarčíková Gabriela

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  415 dorostu Belán Bílé klubíčko VN1 Voldřichová Marcela  
  416 mladých Garfield Katčina zahrada VD Hůlková Dana  
  417 mladých Lancelot Benet Onyx Márk V1,CAJC,BOJ, splněny podmínky pro udělení titulu Junioršampion krásy ČR Chábová Michaela  
  418 otevřená Aranes z Hajných dvora V1,CAC,res.CACIB Beneš Jiří  
  419 otevřená Florian Katčina zahrada V2,res.CAC Babická Gabriela  
  420 otevřená Haris Tatranská perla V3 Tenčlová Věr  
  421 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
  422 veteránů Astor Janin ranč V1,BOV Strnad Jaroslav  
      Feny      
  423 mladých Orry Bílé království VD1 Dobešová Miroslava  
  424 mezitřída Holly Beskydská vločka V1,CAC  Brož Jiří  
  425 otevřená Fancy Katčina zahrada V2,res.CAC Skočdopolová Alena  
  426 otevřená Halina Janin ranč V1,CAC,CACIB,BOB Janoušková Petra  
  427 šampionů Only Janin ranč V1,CAC,res.CACIB Hanyková Lucie  
  428 veteránů Asta Katčina zahrada V1 Hajná Renata  
  
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 14

Mezinárodní výstava psů Salzburg, 9. duben 2017
Rozhodčí: Jakkel Tamas, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1213 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
  
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 2. duben 2017
Rozhodčí: Rajič Branislav, SLO

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  183 mezitřída Reno spod Babej hory neúčast Koleníková Radka  
  184 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
      Feny      
  185 mladých Gessy ze Smrčkova Dvora V1,CAJC,BOJ,BOS Dudová Šárka  
  186 otevřená Fancy Katčina zahrada VD1  Skočdopolová Alena  
  
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 3
 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 1. duben 2017
Rozhodčí: Znuk Anatoli, BY

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  183 mezitřída Reno spod Babej hory V1,CAC,res.CACIB Koleníková Radka  
  184 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský grand šampion Líkař Jan  
      Feny      
  185 mladých Gessy ze Smrčkova Dvora neúčast Dudová Šárka  
  186 otevřená Fancy Katčina zahrada V1  Skočdopolová Alena  
  
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 3
 

Národní výstava psů Bratislava, 19. únor 2017
Rozhodčí: Milan Bíroš

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  195 otevřená Cairry z Ovčích pastvín V2,res.CAC Tóthová Zuzana  
  196 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,NV,BOB Líkař Jan  
      Feny      
  197 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V1,CAJC,NVM,BOJ Tothová Zuzana  
  198 mezitřída Aida Dračí templ V1,CAC Josef Suchý  
  199 mezitřída Patricia spod Babej hory Kmeťová Bronislava  
  200 otevřená Halina Janin ranč V1,CAC,NV,BOS Janoušková Petra  
  201 veteránů Beáta Janin ranč V1,NVV, BIS Veteran, Velká národní cena 2. místo, splněny podmínky pro získání titulu Slovenský veteran šampion Navrátilíková Kateřina  
  
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 7
Šampion šampionů Bratislava, 18. únor 2017
Rozhodčí: Jančík Leoš

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  44 šampionů Cairry z Ovčích pastvín VD2 Tóthová Zuzana  
  45 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,Victory winner Líkař Jan  
      Feny      
  46 mezitřída Aida Dračí templ V1 Josef Suchý  
  47 veteránů Beáta Janin ranč V1,Victory Veteran Winner, BIG 1. místo, BIS 3. místo Navrátilíková Kateřina  
  
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 7

 


Světová speciální výstava psů Bratislava, 18. únor 2017
Rozhodčí: Václavík Miroslav

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  150 dorostu Tom Janin ranč VN1 Šaloun Milan  
  151 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště VD1 Adamíková Jana  
  152 otevřená Reno spod Babej hory V1,CAC Koleníková Radka  
  153 otevřená Cairry z Ovčích pastvín V2,res.CAC Tóthová Zuzana  
  154 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,BOS Líkař Jan  
      Feny      
  155 dorostu Ulli Janin ranč VN2 Hariš Pete  
  156 dorostu Ultima Janin ranč VN2 Výstřelová Petra  
  157 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V1,CAJC,BOJ, JBIS 2. místo, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion krásy mladých Tothová Zuzana  
  158 mladých Gessy ze Smrčkova Dvora V2  Dudová Šárka  
  159 mezitřída Aida Dračí templ V1,CAC Josef Suchý  
  160 mezitřída Chilli Janin ranč neúčast Goliášová Jana  
  161 mezitřída Fancy Katčina zahrada VD3  Skočdopolová Alena  
  162 mezitřída Kyrra Janin ranč V2 Šimončič Jaroslav  
  163 mezitřída Patricia spod Babej hory neúčast  Kmeťová Bronislava  
  164 otevřená Gini Glena Onyx Márk neúčast Adamíková Jana  
  165 otevřená Halina Janin ranč V1,CAC  Janoušková Petra  
  166 šampionů Honey z Borovýho hrádku neúčast Drtinová Lucie  
  167 veteránů Beáta Janin ranč V1,BOB, BIS 4. místo Navrátilíková Kateřina  
  
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných: 14

Mezinárodní výstava psů Gratz, 15. leden 2017
Rozhodčí: Anna Kochan, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1211 šampionů Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB, splnění pomínek pro udělení titulu Rakouský šampion krásy a Mezinárodní šampion krásy - C.I.B. Líkař Jan  
  
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 15. leden 2017
Rozhodčí: Anna Kochan, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  269 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště V1,CAJC Adamíková Jana  
  270 otevřená Bruttus King Janin ranč neúčast Frajková Ingrid  
  271 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V1,CAC,CACIB,BOB, splnění pomínek pro udělení titulu Slovenský šampion krásy Líkař Jan  
  272 otevřená Faro Carion dom V2,res.CAC  Uhrin Štefan  
  273

šampionů

Boy Bastien z Ovčích pastvín V1,res.CAC  Tothová Zuzana  
  274 šampionů Kurt MAPA V1,CAC,res.CACIB  Norbert a Stanislava Junčušovi  
  275 čestná Oli Janin ranč V1  Pirhala Ján  
      Feny      
  277 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V1,CAJC,BOS  Tothová Zuzana  
  278 mladých Cila pri Šibenikách neúčast  Patarák Matuš  
  280 mladých Havana Biela sila V2  Dáša a Štefan Uhrinovi  
  281 mezitřída Aida Dračí templ V2,res.CAC,res.CACIB Josef Suchý  
  282 mezitřída Fancy Katčina zahrada neúčast  Skočdopolová Alena  
  283 mezitřída Chilli Janin ranč neúčast  Goliášová Jana  
  284 mezitřída Kyrra Janin ranč V1,CAC,CACIB  Šimončič Jaroslav  
  285 mezitřída Quinella Orlický talisman neúčast  Tothová Zuzana  
  286 otevřená Ceyla Bratroňské štěstí VD1  Kitta Ivan  
  287 otevřená Kama MAPA neúčast  Elko Miroslav  
  288 šampionů Honey z Borovýho hrádku VD1 Drtinová Lucie  
  
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných: 12
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 14. leden 2017
Rozhodčí: Jaroslav Matyáš

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  269 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště V1,CAJC, Velká cena národních plemen 3. místo + splnění podmínek pro udělení titulu Slovenský junior šampion Adamíková Jana  
  270 otevřená Bruttus King Janin ranč neúčast  Frajková Ingrid  
  271 otevřená Coudy Bratroňské štěstí V2,res.CAC  Líkař Jan  
  272 otevřená Faro Carion dom V1,CAC,CACIB,BOS Uhrin Štefan  
  273

šampionů

Boy Bastien z Ovčích pastvín V1,CAC,res.CACIB  Tothová Zuzana  
  274 šampionů Kurt MAPA neúčast  Norbert a Stanislava Junčušovi  
  275 čestná Oli Janin ranč V1  Pirhala Ján  
      Feny      
  276 dorostu Ulli Janin Ranč VN1 Hariš Peter  
  277 mladých Amanda z Ječmínkova rodiště V2  Tothová Zuzana  
  278 mladých Cila pri Šibenikách neúčast  Patarák Matuš  
  279 mladých Heather Biela sila V1,CAJC  Dáša a Štefan Uhrinovi  
  281 mezitřída Aida Dračí templ V1,CAC,CACIB,BOB  Josef Suchý  
  282 mezitřída Fancy Katčina zahrada neúčast  Skočdopolová Alena  
  283 mezitřída Chilli Janin ranč neúčast  Goliášová Jana  
  285 mezitřída Quinella Orlický talisman neúčast   Tothová Zuzana  
  286 otevřená Ceyla Bratroňské štěstí V1,CAC,res.CACIB, splnění pomínek pro udělení titulu Slovenský šampion krásy Kitta Ivan  
  287 otevřená Kama MAPA VD2  Elko Miroslav  
  288 šampionů Honey z Borovýho hrádku V1,CAC Drtinová Lucie  
  
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných:  12
 
Národní výstava psů Brno, 7. leden 2017
Rozhodčí: Leoš Jančík

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  346 mladých Aramis z Ječmínkova rodiště D Adamíková Jana  
  347 mladých Ben Korlat Farm Korlat Farm D Frýdová Klára  
  348 mladých Lancelot Benet Onyx Márk D Chábová Michaela  
  349 mladých Argo z Ladova údolí D Mazáčová Iveta  
      Feny      
  350 dorostu Bára (Bella) Mišoňův dvůr N2 Opletal Petr  
  351 dorostu Gessy ze Smrčkova dvora VN1 Dudová Šárka  
  352 dorostu Happy Jaroslavov Dvor neúčast Fuštej Roman  
  353 mladých Annabelle Maybe Angels V1 Hofferová Anetka  
  354 mladých Laila Onyx Márk VD2 Kadlec Miroslav  
  355 vítězů Only Janin ranč V1,CAC,NV,BOB Hanyková Lucie  
  356 veteránů Beáta Janin ranč neúčast Navrátilík Petr  
  
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných:  9
 
  
 

výsledky z výstav 2016 zde
výsledky z výstav 2015 zde
výsledky z výstav 2014 zde
výsledky z výstav 2013 zde
výsledky z výstav 2012 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2012 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2011 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2011 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2010 zde