Výsledky z výstav

 Body, které jsou uvedeny u psů, jsou do soutěže TOP čuvač SK.

Podmínky této celoroční soutěže najdete pod záložkou Top čuvač v sekci výstavy.
Připomínáme, že splněné šampionáty je třeba včas nahlásit tak, aby byly zaznamenány ve výsledcích z výstav!
Výsledky zasílejte nejpozději do 15. prosince 2019. Později zaslané výsledky budou zveřejněny, ale jejich výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení TOP čuvače za rok 2019.

 

MVP České Budějovice, 12. října 2019 Rozhodčí: Dolejšová Olga, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  392 otevřená AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1, CAC, CACIB, BOB Navrátilíková Kateřina  
  393 otevřená ARTUR CEPA GEMSTONE V2, RCAC Meško František  
  394 otevřená BUXUS PES GAUČOVÝ V3 Hadáčková Nikola  
  395 šampionů ATREY Z HORNÍCH VINIC V1, CAC, RCACIB Hiršlová Jitka  
      Feny      
  396 mladých BRIXIE BÍLÝ KLENOT V1, CAJC, BOJ  Suchý Josef  
  397 mladých CORA ANDĚLICKÝ DVŮR V2 Michalská Petra  
  398 mezitřída ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1, CAC Kašeová Irena  
  399 mezitřída BÍNA DRAČÍ TEMPL V2 Hlavnička Petr  
  400 otevřená MAE ONYX MÁRK V1, CAC, RCACIB Chroust Marek  
  401 vítězů AIDA DRAČÍ TEMPL V1, CAC, CACIB, BOS Suchý Josef  
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 10

 

 

Speciální výstava Slovenských čuvačů, Brno, 6. října 2019 Rozhodčí: Tomešková Jana, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 štěňat BENJAMIN KOUZELNÁ LEGENDA VN1 Haisová Jitka  
  štěňat  PEAT ONYX MÁRK VN3  Chábová Michaela   
  3 štěňat PITT ONYX MÁRK  VN2 Raur Luboš  
  4 dorostu RUNY JANIN RANČ  VN1, Nejlepší dorostenec SVSČ Berta Jaroslav  
  5 mladých ADRIEN WHITE DIAMOND OF MORAVIA absence Podhorný Petr  
  6 mladých ARGUS WHITE DIAMOND OF MORAVIA V3 Moravcová Lucie  
  7 mladých BÁRT ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V2 Vrančík Josef  
  8 mladých BUDDY BÍLÝ KLENOT V4 Štěpánková Kateřina, Sp.maj. Štěpánek David  
  9 mladých FRAM Z POVODÍ  SVRATKY V1, CAJC, Nejlepší mladý pes SVSČ Repentný Miloš, Sp.maj. Repentný Tomáš   
  10 mezitřída ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2, RCAC Lázníková Gabriela  
  11 mezitřída HANTER NA STAROM MLYNISKU V1, CAC Tinková Monika  
  12 otevřená AMON RA GARBOVO SRDCE V Kmenta Tomáš  
  13 otevřená APOLLO BÍLÝ KLENOT V Flejberková Radka, Sp.maj. Blaška Jiří  
  14 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V4 Moulis Miroslav  
  15 otevřená ARWIN NAŠE POŤĚŠENÍ  V3 Stehurová Romanová Martina  
  16 otevřená CENIC ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST  V2, RCAC Kopincová Libuše  
  17 otevřená FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ absence Elsnerová Pavla  
  18 otevřená ORION ORLICKÝ TALISMAN V1, CAC Šolcová Jaroslava  
  19 vítězů GYRO CARIN DOM V1, CAC, Vítěz SVSČ, BOB Kubík Peter  
  20 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, VTČ Líkař Jan  
      Feny      
  21 štěňat ISABELA JAROSLAVOV DVOR VN1, Nejlepší štěně SVSČ Berta Jaroslav  
  22 štěňat KORDULKA Z OPPIDDA LUGHTWINE VN2 Šáňová Jana  
  23 štěňat TAMI JANIN RANČ  absence Valachovič Jozef  
  24 dorostu AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE absence Elsnerová Pavla  
  25 dorostu KIMA CARIN DOM VN1 Bučková Hana  
  26 mladých ABIGAILE WHITE LOVE OF BOHEMIA  Burešová Olga   
  27 mladých AILEEN WHITE DIAMOND OF MORAVIA  Vajdová Kateřina   
  28 mladých AIRIS WHITE LOVE OF BOHEMIA Fuštej Roman   
  29 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY  absence  Kmenta Tomáš   
  30 mladých BELLA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY  V1, CAJC, BOJ, Nejlepší mladá fena SVSČ  Pumprla Ondřej   
  31 mladých BRIXIE BÍLÝ KLENOT Suchý Josef  
  32 mladých DAKY CHLUPATÁ KRÁSA V Pařilová Jarmila  
  33 mladých FELINA Z POVODÍ SVRATKY V4 Vlachová Jana  
  34 mladých PENNY JANIN RANČ V2 Frydrych Stanislav  
  35 mladých REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ  V3  Brtníková Kateřina   
  36 mezitřída ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V4 Kašeová Irena  
  37 mezitřída ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V Janoušková Petra  
  38 mezitřída AYSHA HAFANI Z BOČNÍ V Šulová Kateřina  
  39 mezitřída BAFFI GARBOVO SRDCE V3 Ferencová Lenka  
  40 mezitřída BÍNA DRAČÍ TEMPL V2, RCAC Hlavnička Petr  
  41 mezitřída LIMA JANIN RANČ V1, CAC Zuzulová Dominika  
  42 otevřená  AMIA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V Mrtvý Robin  
  43 otevřená AMY BÍLÝ KLENOT V Bělina Martin  
  44 otevřená BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY V Hlavnička Petr  
  45 otevřená BROMELIA PES GAUČOVÝ V Nedorost Emil  
  46 otevřená CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V3 Moulis Miroslav  
  47 otevřená LAILA ONYX MÁRK V2, RCAC Kadlec Miroslav, Sp.maj. Ujková Růžena   
  48 otevřená MAE ONYX MÁRK V1, CAC Chroust Marek, Sp.maj. Štichauerová Jana   
  49 otevřená ORRY BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ V4 Dobešová Miroslava  
  50 otevřená TISHA ORLICKÝ TALISMAN V Šulc Jiří  
  51 vítězů AIDA DRAČÍ TEMPL V1, CAC, Vítězka SVSČ Suchý Josef, Suchá Jana  
  52 vítězů ATIRA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V4 Mrtvý Robin  
  53 vítězů AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V3 Podsedníková Eva  
  54 vítězů EBONY JANIN RANČ V2, RCAC Tinková Monika  
  55 veteránů ABBY ONYX MÁRK V1, Nejlepší veterán SVSČ, BOV, BOS Chroust Marek, Sp.maj. Štichauerová Jana   
  56 čestná KESSY BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ V1 Dobešová Miroslava  
celkový počet přihlášených: 56
celkový počet zúčastněných: 51

 

 

Klubová výstava a L. Memoriál prof. Antonína Hrůzy, 14. září 2019 Rozhodčí: Ladislav Kukla, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 štěňat BENJAMIN KOUZELNÁ LEGENDA VN1 Haisová Jitka  
  2 štěňat CEDRIK Z HORNÍCH VINIC VN2 Bařtipán Václav  
  3 štěňat CODY KANE Z HORNÍCH VINIC VN3 Hlavatý Radek  
  4 dorostu BUDDY BÍLÝ KLENOT VN1 Štěpánková Kateřina, Štěpánek David  
  5 mezitřída ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD1 Lázníková Gabriela  
  6 mezitřída COLIN MAYBE ANGELS VD2 Turková Jana, Junk Michal  
  7 otevřená ARTHUR CEPA GEMSTONE VD Meško František  
  8 otevřená BELÁN BÍLÉ KLUBÍČKO VD4 Voldřichová Marcela  
  9 otevřená FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V3 Elsnerová Pavla  
  10 otevřená GARFIELD KATČINA ZAHRADA V1, CAC Hůlková Dana     
  38 otevřená GUSTAV KATČINA ZAHRADA V2, RCAC Navrátilík Petr  
  11 vítězů ATREY Z HORNÍCH VINIC V1, CAC, KV, BOS Hiršlová Jitka  
  12 vítězů HAAKON VOM AUENCAMP V2, RCAC Möhle Tanja  
  13 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1 Líkař Jan  
      Feny      
  14 štěňat AGNES HRADECKÝ STRÁŽCE VN2 Elsnerová Pavla  
  15 štěňat CYRA Z HORNÍCH VINIC VN1 Vaňková Eva  
  16 dorostu ADÉLKA ZE ŽÁKAVSKÝCH LUK VN3 Čelikovská Ivana  
  17 dorostu AGGI ZE ŽÁKAVSKÝCH LUK VN2 Rendlová Romana  
  18 dorostu BRIXIE BÍLÝ KLENOT VN1 Suchý Josef, Suchá Jana  
  19 mladých ABBY Z ARTUSHOVHO DVORA VD2 Srbová Ester  
  20 mladých CORA ANDĚLICKÝ DVŮR V1, CAJC, BOJ Michalská Petra  
  21 mladých DONA CHLUPATÁ KRÁSA VD3 Procházková Hana  
  22 mezitřída ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2, RCAC Kašeová Irena  
  23 mezitřída CASIE MAYBE ANGELS V3 Hanyková Jana  
  24 mezitřída CAYSIE MAYBE ANGELS V1, CAC Buřičová Kateřina  
  25 mezitřída JAMINA KATČINA ZAHRADA VD4 Andělová Nikola  
  26 otevřená  ÁJA BÍLÉ KLUBÍČKO VD3 Voldřichová Marcela  
  27 otevřená AMY BÍLÝ KLENOT V2, RCAC Bělina Martin, Bělinová Lenka  
  28 otevřená BEGI CHLUPATÁ KRÁSA V1, CAC Gregor Jaroslav  
  29 otevřená HONEY BUNNY KATČINA ZAHRADA VD4 Rychetská Kateřina  
  30 otevřená JACKIE KATČINA ZAHRADA VD Lichková Zdenka  
  31 otevřená TAMMY ORLICKÝ TALISMAN VD Dvořáková Naděžda  
  32 vítězů ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1, CAC, KV, BOB Pauknerová Šárka  
  33 vítězů AIDA DRAČÍ TEMPL V2, RCAC Suchý Josef, Suchá Jana  
  34 veteránů CIRA KATČINA ZAHRADA V2 Voldřichová Marcela  
  35 veteránů ERIN TATRANSKÁ PERLA V1, BOV Rendlová Romana  
  36 čestná CINDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1 Pitoňák Jaroslav  
  37 čestná ONLY JANIN RANČ V2 Hanyková Jana  
celkový počet přihlášených: 38
celkový počet zúčastněných: 38

 

 

Národní výstava psů Floracanis Olomouc, 7.září 2019 Rozhodčí: Řehánek Petr, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  321 mezitřída HANTER NA STAROM MLYNISKU V1, CAC Tinková Monika  
  322 otevřená AMON RA GARBOVO SRDCE V1, CAC Kmenta Tomáš  
  323 šampionů GYRO CARIN DOM V1, CAC, NV, BOB Kubík Peter  
      Feny      
  324 dorostu KIMA CARIN DOM VN1 Bučková Hana  
  325 mladých AILEEN WHITE DIAMOND OF MORAVIA VD2 Vajdová Kateřina  
  326 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY VD3 Kmenta Tomáš  
  327 mladých BELLA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V1, CAJC, BOJ Pumprla Ondřej  
  328 mezitřída ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1, CAC Kašeová Irena  
  329 otevřená AMIA ZE ZÁMECKÉ OVČÍRNY V1, CAC Mrtvý Robin  
  330 otevřená  BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V2 Adamíková Jana  
  331 otevřená LAILA ONYX MÁRK V3 Kadlec Miroslav  
  332 šampionů ANETT CHELSEA GARBOVO SRDCE V2, RCAC Šotolová Karolína  
  333 šampionů ATIRA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V3 Mrtvý Robin  
  334 šampionů EBONY JANIN RANČ V1, CAC, NV, BOS Tinková Monika  
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 14

 

 

MVP Mladá Boleslav, 24. srpna 2019 Rozhodčí: Lavrova Ludmila, MD

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  497 mezitřída ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1, CAC, CACIB, BOB Lázníková Gabriela  
  498 otevřená AMON RA GARBOVO SRDCE V1, CAC, RCACIB Meško František  
  499 otevřená FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V3 Elsnerová Pavla  
  500 otevřená CHUCK KATČINA ZAHRADA V2, RCAC Fajdeková Radka  
      Feny      
  501 dorostu BRIXIE BÍLÝ KLENOT VN1 Suchý Josef  
  502 mladých AIDA OD XAVEROVSKÉHO HÁJE absence Kostková Tereza  
  503 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY V1, CAJC, BOJ Kmenta Tomáš  
  504 mezitřída ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1, CAC, RCACIB Kašeová Irena  
  505 mezitřída ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2, RCAC Janoušková Petra  
  506 otevřená  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1, CAC Pauknerová Šárka  
  507 otevřená AURA CEPA GEMSTONE absence Jüstlová Olga  
  508 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V1, CAC, CACIB, BOS Suchý Josef  
celkový počet přihlášených: 12
celkový počet zúčastněných: 10

 

 

MVP Bratislava, 18. srpna 2019 Rozhodčí: Pokorn Alenka, SLO

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  217 mladých BOGO ANJELI U ZUZKY V1, CAJC, Junior BOB, BOB Dubovský Jaroslav  
  218 mladých JACK CAR CARIN DOM absence Štefanides Dušan  
  219 mladých MIŠO MAPA absence Mikušová Alžběta  
  220  otevřená AMON RA GARBOVO SRDCE V1, CAC, CACIB Kmenta Tomáš  
  221 šampionů ATREY Z HORNÍCH VINIC absence Hiršlová Jitka  
      Feny      
  222 ml.dorost BRITA Z GAZDOVSKÉHO DVORA VN1 Karkus Jaroslav  
  223 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY V1, CAJC Kmenta Tomáš  
  224 mezitřída CHAIRA CARIN DOM V2, RCAC Buzáková Zuzana  
  225  mezitřída INEZ RANČ V1, CAC, RCACIB Dubovský Jaroslav  
 

226

otevřená AXIS DEBBIE GARBOVO SRDCE V1, CAC  Kocourková Jarmila  
  227  otevřená BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V2, RCAC Adamíková Jana  
  228 šampionů  AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1, CAC, CACIB, BOS Podsedníková Eva  
  229 šampionů KYRRA JANIN RANČ absence Šimončič Jaroslav  
celkový počet přihlášených: 13
celkový počet zúčastněných: 9

 

 

MVP Bratislava, 17. srpna 2019 Rozhodčí: Robak Grzegorz, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  226 mladých BOGO ANJELI U ZUZKY VD2 Dubovský Jaroslav  
  227 mladých JACK CAR CARIN DOM V1, CAJC, Junior BOB, BOS Štefanides Dušan  
  228 mladých MIŠO MAPA absence Mikušová Alžběta  
  229 mezitřída CHÁN BIELA SILA V1, CAC, CACIB Bagínová Miloslava  
  230  otevřená AMON RA GARBOVO SRDCE V1, CAC, RCACIB Kmenta Tomáš  
  231 šampionů ATREY Z HORNÍCH VINIC absence Hiršlová Jitka  
      Feny      
  232 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY V1 Kmenta Tomáš  
  233 mezitřída CHAIRA CARIN DOM V1, CAC Buzáková Zuzana  
  234  mezitřída INEZ RANČ V2, RCAC Dubovský Jaroslav  
 

235

otevřená AXIS DEBBIE GARBOVO SRDCE V1  Kocourková Jarmila  
  236  otevřená BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence Adamíková Jana  
  237 šampionů  AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2, RCAC, RCACIB Podsedníková Eva  
  238 šampionů KYRRA JANIN RANČ absence Šimončič Jaroslav  
  239  šampionů  LORAYN OSTRÁ HORA V1, CAC, CACIB, BOB  Kubánová Martina  
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 10

 

 

Národní výstava psů Mladá Boleslav, 13. července 2019 Rozhodčí: Krinke Milan, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  356 mladých FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1 Elsnerová Pavla  
  357 otevřená ARTHUR CEPA GEMSTONE V1, CAC, NV, BOS Meško František  
      Feny      
  358 mladých BAFFY GARBOVO SRDCE absence Ferencová Lenka  
  359  mladých BELLA LUČANSKÝ SVĚT VD1 Hajná Renata  
  360  mezitřída CAYSIE MAYBE ANGELS V1, CAC, NV, BOB Buřičová Kateřina  
  361 otevřená  AURA CEPA GEMSTONE V1, CAC Jüstlová Olga  
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 5

 

 

MVP Velká Ida, 7. července 2019 Rozhodčí: Székely István, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  131 ml.dorostu RUNY JANIN RANČ VN1 Berta Jaroslav  
  132 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY V2 Zenka Miroslav  
  133 mladých JETTY CAR CARIN DOM V1, CAJC Jesenská Marta  
  134 mezitřída HANTER NA STAROM MLYNISKU V2, RCAC, RCACIB Tinková Monika  
  135  mezitřída KRIS JANIN RANČ V1, CAC, RCACIB Fedorik Marcel, Fedoriková Želmíra   
  136 čestná OLI JANIN RANČ V1 Pirhala Ján  
  137 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN V1, BOB, BIS Veteran 3, Velká cena národních plemen 3 Tóthová Zuzana  
      Feny      
  138 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY absence Tóthová Zuzana  
  139 mladých BROŇA Z BOSNOVHO DVORA V2 Králik Stanislav  
  140  mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V3 Hudáková Helena  
 

141

mladých MATYLDA MAPA V1, CAJC  Patarak Matúš   
  142  mladých NORA MAPA absence Pramuka Matúš   
  143 mezitřída  GORA BELLA NA STAROM MLYNISKU V3 Podsedníková Eva  
  144 mezitřída CHERY BIELA SILA V2, RCAC, RCACIB Uhrin Štefan  
  145  mezitřída  CHOVIA BEKIN DVOR V1, CAC, CACIB, BOS  Mikulík Rudolf   
  146 otevřená  CARMÍNA ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST V2 Berta Jaroslav  
  147 otevřená KAMA MAPA V1 Elko Miroslav  
  148 šampionů EBONY JANIN RANČ V1, CAC Tinková Momika  
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných: 16
 
 
MVP Velká Ida, 6. července 2019 Rozhodčí:  Zamoyski Andrzej, PL
  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  132 ml.dorostu RUNY JANIN RANČ VN1 Berta Jaroslav   
  133 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY V2 Zenka Miroslav  
  134 mladých JETTY CAR CARIN DOM V1, CAJC Jesenská Marta  
  135 mezitřída HANTER NA STAROM MLYNISKU V2, RCAC Tinková Monika  
  136  mezitřída KRIS JANIN RANČ V1, CAC, RCACIB Fedorik Marcel, Fedoriková Želmíra   
  137 otevřená XAWER JANIN RANČ V1, CAC, CACIB Lomnická Renata  
  138 čestná OLI JANIN RANČ V1 Pirhala Ján  
  139 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN V1, BOS, Velká cena národních plemen 2 Tóthová Zuzana  
      Feny      
  140 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY absence Tóthová Zuzana  
  141 mladých BROŇA Z BOSNOVHO DVORA V2 Králik Stanislav  
  142  mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V1, CAJC Hudáková Helena   
 

143

mladých MATYLDA MAPA V3  Patarak Matúš   
  144  mladých NORA MAPA absence Pramuka Matúš   
  145 mezitřída  GORA BELLA NA STAROM MLYNISKU V2, RCAC, RCACIB Podsedníková Eva  
  146 mezitřída CHERY BIELA SILA V3 Uhrin Štefan  
  147  mezitřída  CHOVIA BEKIN DVOR V1, CAC, CACIB, BOB  Mikulík Rudolf   
  148 otevřená  CARMÍNA ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST V1, CAC Berta Jaroslav  
  149 otevřená KAMA MAPA V2 Elko Miroslav  
  150 otevřená SAŠA SPOD BABEJ HORY absence Gonda Rudolf  
  151 šampionů EBONY JANIN RANČ V1, CAC Tinková Momika  
celkový počet přihlášených: 20
celkový počet zúčastněných: 17
 
 

Národní výstava psů Klatovy, 29. června 2019 Rozhodčí: Pavlíková Ludmila, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  276 mladých CARO ANDĚLICKÝ DVŮR V1, CAJC, BOJ Chmelař Oldřich  
  277 otevřená ARANES Z HAJNÝCH DVORA V1, CAC, NV, BOB Beneš Jiří  
  278 otevřená ARTHUR CEPA GEMSTONE absence Meško František  
  279 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V2, RCAC Moulis Miroslav  
  280 otevřená COLIN MAYBE ANGELS V3 Junk Michal  
      Feny      
  281 mladých CORA ANDĚLICKÝ DVŮR V1, CAJC Michalská Petra  
  282  mezitřída KELLY ČERNÝ KORÁLEK V1, CAC  Mlezivová Jana  
  283 otevřená  AURA CEPA GEMSTONE absence Jüstlová Olga  
  284 otevřená  BELINDA ANDĚLICKÝ DVŮR V3 Mlezivová Jana  
  285 otevřená CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, NV, BOS  Moulis Miroslav  
  286 otevřená MAE ONYX MÁRK V2, RCAC Chroust Marek  
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných: 9

 

 

MVP Intercanis Brno, 22. června 2019 Rozhodčí: Vondrouš Otakar, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  377 mezitřída APOLLO BÍLÝ KLENOT V2, RCAC, RCACIB Flejberková Radka  
  378 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1, CAC, CACIB, BOB Schuchmann Juraj  
  379 mezitřída IZÁK BARONA JANIN RANČ V3 Tomešková Jiřina  
  380 otevřená BADY SW RANCH VD1 Bučková Hana  
  381 otevřená GASTON JANIN RANČ VD2 Abrahám Zdeněk  
      Feny      
  382 štěňat BRIXIE BÍLÝ KLENOT VN1 Suchý Josef a Jana  
  383 mladých CAYSIE MAYBE ANGELS V1, CAJC, BOJ Buřičová Kateřina  
  384 otevřená  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V2, RCAC Pauknerová Šárka  
  385 otevřená  AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1, CAC, CACIB, BOS Podsedníková Eva  
  386 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL  V1, CAC, RCACIB  Suchý Josef a Jana   
  387 šampionů KYRRA JANIN RANČ absence Šimončič Jaroslav  
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných: 10

 

 

MVP Nitra, Derby Winner Show, 9. června 2019 Rozhodčí: ŠINKO KUPRIYANOVA OLGA, SI

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  270 mladých BOGO ANJELI U ZUZKY V2 Dubovský Jaroslav  
  271 mladých MAŤO MAPA absence Bibza Ivan  
  272 mladých MIŠO MAPA V1, CAJC Mikušová Alžběta  
  273 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1, CAC, RCACIB Schuchmann Juraj  
  274 šampionů GYRO CARIN DOM V1, CAC, CACIB, BOB Kubík Peter  
  275 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN absence Tóthová Zuzana  
      Feny      
  276 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY absence Tóthová Zuzana  
  277 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY V1, CAJC, Junior BOB Kmenta Tomáš  
  278 mezitřída  AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1, CAC, RCACIB Podsedníková Eva  
  279 mezitřída INEZ JANIN RANČ V2, RCAC Dubovský Jaroslav  
  280 otevřená  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V2, RCAC Pauknerová Šárka  
  281 otevřená AXIS DEBBIE GARBOVO SRDCE V1, CAC Kocourková Jarmila  
  282 šampionů EBONY JANIN RANČ V2, RCAC Tinková Momika, Tinka Juraj  
  283 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1, CAC, CACIB, BOS  Šimončič Jaroslav   
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 11
 

 

MVP Nitra, Grand Prix Slovakia Winner Show 2019, 8. června 2019 Rozhodčí: ZAMOYSKI ANDRZEJ, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  283 dorostu JACK CARIN DOM VN1 Štefanides Dušan  
  284 mladých BOGO ANJELI U ZUZKY V1, CAJC, Junior BOB Dubovský Jaroslav  
  285 mladých MAŤO MAPA absence Bibza Ivan  
  286 mladých MIŠO MAPA V2 Mikušová Alžběta  
  287 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1, CAC, RCACIB Schuchmann Juraj  
  288 šampionů GYRO CARIN DOM V1, CAC, CACIB, BOB Kubík Peter  
  289 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN absence Tóthová Zuzana  
      Feny      
  290 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY absence Tóthová Zuzana  
  291 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY V1, CAJC Kmenta Tomáš  
  292 mezitřída  AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2, RCAC Podsedníková Eva  
  293 mezitřída INEZ JANIN RANČ V1, CAC, RCACIB Dubovský Jaroslav  
  294 otevřená  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA absence Pauknerová Šárka  
  295 otevřená AXIS DEBBIE GARBOVO SRDCE V1, CAC Kocourková Jarmila  
  296 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1, CAC, CACIB, BOS  Šimončič Jaroslav   
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 10
 

 

Světová výstava slovenských národních plemen, Nitra, 7. června 2019 Rozhodčí: Ridarčíková Gabriela, SK

 

Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  283 dorostu JACK CARIN DOM absence Štefanides Dušan  
  284 dorostu JETTY CAR CARIN DOM VN1 Jesenská Marta  
  285 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY VD4 Zenka Miroslav  
  286 mladých BOGO ANJELI U ZUZKY V3 Dubovský Jaroslav  
  287 mladých BUNDÁŠ-BOSS Z BOSNOVHO DVORA VD Zmok Josef  
  288 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V2 Tinková Momika, Tinka Juraj  
  289 mladých JORAN JANIN RANČ absence Devečka Roman  
  290 mladých MAŤO MAPA absence Bibza Ivan  
  291 mladých MIŠO MAPA V1, CAJC Mikušová Alžběta  
  292 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1, CAC Schuchmann Juraj  
  293 otevřená BADY SW RANCH V2, RCAC Bučková Hana  
  294 otevřená HARO CARIN DOM V1, CAC Póč Vladimír  
  295 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V2, RCAC, RCACIB Líkař Jan  
  296 šampionů GYRO CARIN DOM V1, CAC, CACIB, BOB Kubík Peter  
  297 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN absence Tóthová Zuzana  
      Feny      
  298 dorostu JELINA CARIN DOM absence Matúšová Denisa  
  299 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY absence Tóthová Zuzana  
  300 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY VD2 Kmenta Tomáš  
  301 mladých BROŇA Z BOSNOVHO DVORA V1, CAJC, Junior BOB Králik Stanislav  
  302 mezitřída  AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2, RCAC Podsedníková Eva  
  303 mezitřída INEZ JANIN RANČ V1, CAC  Dubovský Jaroslav  
  304 otevřená  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA absence Pauknerová Šárka  
  305 otevřená AXIS DEBBIE GARBOVO SRDCE V2, RCAC Kocourková Jarmila  
  306 otevřená LORAYN OSTRÁ HORA V1, CAC, CACIB, BOS Kubánová Martina   
  307 šampionů EBONY JANIN RANČ V2, RCAC Tinková Momika, Tinka Juraj   
  308 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1, CAC, RCACIB  Šimončič Jaroslav   

 

celkový počet přihlášených: 26
celkový počet zúčastněných: 19

 

 

 

L. Memoriál Prof. Antonína Hrůzy, klubová výstava slovenských čuvačů, CAC, 19. května 2019

Rozhodčí: Zamoyski Andrzej, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 ml.dorostu BUDDY BÍLÝ KLENOT VN1, VT Štěpánek David, Štěpánková Kateřina  
  2 ml.dorostu RUNY JANIN RANČ VN2 Berta Jaroslav  
  3 dorostu JACK CARIN DOM VN1, VT Štefanides Dušan  
  4 dorostu JETTY CAR CARIN DOM VN2 Jesenská Marta  
  5 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V Lázníková Gabriela  
  6 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY V Zenka Miroslav  
  7 mladých BOGO ANJELI U ZUZKY V Dubovský Jaroslav  
  8 mladých BRUFUS GARBOVO SRDCE absence Simon Tomáš  
  9 mladých BUNDÁŠ-BOSS Z BOSNOVHO DVORA V4 Zmok Josef  
  10 mladých CHARIK BIELA SILA V Uhrin Štefan, VIslocká Lucia  
  11 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V3 Tinková Momika, Tinka Juraj  
  12 mladých JORAN JANIN RANČ V Devečka Roman  
  13 mladých KRIS JANIN RANČ V2 Fedorik Marcel  
  14 mladých MAŤO MAPA V1, CAJC, KVM, BOJ Bibza Ivan  
  15 mladých MIŠO MAPA V Mikušová Alžběta  
  16 mezitřída APOLLO BÍLÝ KLENOT V2, RCAC Flejberková Radka + Blaška Jiří  
  17 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1, CAC Schuchmann Juraj  
  18 otevřená AMON RA GARBOVO SRDCE VD Kmenta Tomáš  
  19 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V Moulis Miroslav  
  20 otevřená ATREY Z HORNÍCH VINIC V4 Hiršlová Jitka  
  21 otevřená BADY SW RANCH V3 Bučková Hana  
  22 otevřená BAKS ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST V2, RCAC Tancošová Žaneta  
  23 otevřená BASTY Z KARPATSKÉHO ÚDOLIA V Majo Šimon  
  24 otevřená CHUCK KATČINA ZAHRADA absence Fajdek Vladimír  
  25 otevřená HARO CARIN DOM V1, CAC Póč Vladimír  
  26 otevřená JÄÄKARHU-CHEWBACCA VOM AUENCAMP absence Blaha Zuzana, Novotný Martin  
  27 otevřená SIRIUS SPOD BABEJ HORY VD Kmeťová Bronislava  
  28 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence Adamíková Jana  
  29 šampionů GYRO CARIN DOM V2, RCAC Kubík Peter  
  30 šampionů HUGO CARIN DOM V1, CAC, KV, BOB Trcan Ján  
  31 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, VT Líkař Jan  
  93 čestná OLI JANIN RANČ V2 Pirhala Ján  
  32 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN V2 Tóthová Zuzana  
  33 veteránů GORDON JANIN RANČ V3 Bibza Ivan  
  94 veteránů PERUN JANIN RANČ V1, VT, KVV, BOV Jonáš Jan  
      Feny      
  34 ml.dorostu BRIXIE BÍLÝ KLENOT VN1, VT Suchý Josef a Jana  
  35 ml.dorostu REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ absence Brtníková Kateřina  
  36 dorostu AIRIS WHITE LOVE OF BOHEMIA VN1, VT Fuštejová Veronika Zuzana  
  37 dorostu ILSA CARIN DOM VN2 Tancik Martin  
  38 dorostu JELINA CARIN DOM VN3 Matúšová Denisa  
  39 dorostu PRIBYLINA JANIN RANČ absence Semotánová Anna  
  40 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY VD Tóthová Zuzana  
  41 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY V Kmenta Tomáš  
  42 mladých BROŇA Z BOSNOVHO DVORA V Králik Stanislav  
  43 mladých CHERY BIELA SILA V Uhrin Štefan  
  44 mladých CHESSY CARIN DOM V1, CAJC, KVM Korkutata Hrkelova Ivana  
  45 mladých  HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V4  Hudáková Helena  
  46 mladých LIMA JANIN RANČ absence Zuzulová Dominika  
  47 mladých MATILDA MAPA V Patarák Matúš  
  48 mladých MONA MAPA V2 Zoričáková Alexandra  
  49 mladých NORA MAPA V3  Patarák Matúš  
  50 mezitřída  ABIGAIL DALOVICKÝ POKLAD absence  Semotánová Anna  
  51 mezitřída AMY BÍLÝ KLENOT Bělina Martin  
  52 mezitřída ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK absence Janoušková Petra  
  53 mezitřída BÍNA DRAČÍ TEMPL Hlavnička Petr  
  54 mezitřída CHIARA CARIN DOM V1, CAC  Buzáková Zuzana  
  55 mezitřída CHOVIA BEKIN DVOR V2, RCAC  Mikulík Rudolf  
  56 mezitřída DAYVA ŠŤASTNÁ BUDOUCNOS V3 Front Peter   
  57 mezitřída INEZ JANIN RANČ Dubovský Jaroslav  
  58 mezitřída KELLY ČERNÝ KORÁLEK Mlezivová Jana  
  92 mezitřída GORA NA STAROM MLYNISKU V4 Pramuka Matuš  
  59 otevřená  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA Pauknerová Šárka  
  60 otevřená ABBY-GAIL LIA GARBOVO SRDCE absence Batalová Veronika  
  61 otevřená AIRIS Z LADOVA ÚDOLÍ absence Švec Jaroslav  
  62 otevřená ALTHEA LEMONIE JIZERSKÝ LES Prnka Jan  
  63 otevřená AMBRA DRAČÍ TEMPL Brázdilík František  
  64 otevřená ANETT CHELSEA GARBOVO SRDCE Kozáková Karla   
  65 otevřená ARIA OD HRUSICKÝCH PASTVIN Skálová Hana  
  66 otevřená AXIS DEBBIE GARBOVO SRDCE V Kocourková Jarmila   
  67 otevřená BELINDA ANDĚLICKÝ DVŮR Mlezivová Jana   
  68 otevřená BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY Hlavnička Petr   
  69 otevřená CARMÍNA ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST V Berta Jaroslav   
  70 otevřená CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V3  Moulis Miroslav   
  71 otevřená CORA Z MIKULÁŠA absence Pavela Ľudovít   
  72 otevřená DAIDA CARIN DOM absence  Buzáková Zuzana   
  73 otevřená HANNAH MIA TATRANSKÁ PERLA absence Ehrenberger Jana   
  74 otevřená HAPPY JAROSLAVOV DVOR absence Fuštejová Veronika   
  75 otevřená KAMA MAPA Elko Miroslav   
  76 otevřená LORAYN OSTRÁ HORA V1, CAC, KV, BOS Kubánová Martina   
  77 otevřená LUJZA MAPA V2, RCAC  Patarák Matúš   
  78 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL Suchý Josef, Suchá Jana   
  79 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence  Tóthová Zuzana  
  80 šampionů CINDY BRATRONICKÉ ŠTĚSTÍ Pitoňák Jaroslav   
  81 šampionů EBONY JANIN RANČ Tinková Momika, Tinka Juraj   
  82 šampionů ELEN CARIN DOM V3  Tancik Martin   
  83 šampionů ELIZABETH ONYX MÁRK Fajdek Vladimír  
  84 šampionů FELINA CARIN DOM V4  Buzáková Zuzana   
  85 šampionů HALINA JANIN RANČ Janoušková Petra   
  86 šampionů KYRRA JANIN RANČ V2, RCAC  Šimončič Jaroslav   
  87 šampionů ULTIMA JANIN RANČ V1, CAC  Výstřelová Petra   
  88 čestná ADITA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, VT  Rendlová Romana   
  89 čestná FAIRY TATRANSKÁ PERLA V2 Makovcová Mária  
  90 veteránů BELA JAROSLAVOV DVOR V1, VT, KVV Berta Jaroslav   
  91 veteránů BELLA Z MIKULÁŠA absence Krassová Naděžda   
 
 
NEJLEPŠÍ PÁR
ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ + CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ,        maj.: Moulis Miroslav   1.místo
HANTER NA STAROM MLYNISKU + EBONY JANIN RANČ,              maj.: Tinková Zuzana  2.místo 
BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN + ARIANNA ANJELI U ZUZKY,  maj.: Tóthová Zuzana  absence
 
CHOVATELSKÁ SKUPINA
BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ,      chov.: Rendlová Romana   
JANIN RANČ,                   chov.: Goliášová Jana           1. místo
MAPA,                             chov.: Patarák Matúš          
ANJELI U ZUZKY,             chov.: Tóthová Zuzana        
ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST,  chov.: Tancošová Žaneta Bc.
NA STAROM MLYNISKU,    chov.: Hudáková Helena       2. místo
CARIN DOM,                    chov.:Buzáková Zuzana        3. místo
 
 
celkový počet přihlášených: 94
celkový počet zúčastněných: 77

 

 

 

XXV. Evropská speciální výstava slovenských čuvačů, CAC, 18. května 2019

Rozhodčí: RNDr. Ingrid Mikulášová, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  1 ml.dorostu BUDDY BÍLÝ KLENOT VN1, VT Štěpánek David, Štěpánková Kateřina  
  2 ml.dorostu RUNY JANIN RANČ absence Berta Jaroslav  
  3 dorostu JACK CARIN DOM VN2 Štefanides Dušan  
  4 dorostu JETTY CAR CARIN DOM VN1, VT Jesenská Marta  
  5 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V Lázníková Gabriela  
  6 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY V2 Zenka Miroslav  
  7 mladých BOGO ANJELI U ZUZKY V4 Dubovský Jaroslav  
  8 mladých BRUFUS GARBOVO SRDCE VD Simon Tomáš  
  9 mladých BUNDÁŠ-BOSS Z BOSNOVHO DVORA absence Zmok Josef  
  10 mladých CHARIK BIELA SILA VD Uhrin Štefan, VIslocká Lucia  
  11 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V3 Tinková Momika, Tinka Juraj  
  12 mladých JORAN JANIN RANČ D Devečka Roman  
  13 mladých KRIS JANIN RANČ V Fedorik Marcel  
  14 mladých MAŤO MAPA V1, CAJC, VEŠVM, BOJ Bibza Ivan  
  15 mladých MIŠO MAPA VD Mikušová Alžběta  
  16 mezitřída APOLLO BÍLÝ KLENOT V2 Flejberková Radka + Blaška Jiří  
  17 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1, CAC Schuchmann Juraj  
  18 otevřená AMON RA GARBOVO SRDCE VD Kmenta Tomáš  
  19 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V Moulis Miroslav  
  20 otevřená ATREY Z HORNÍCH VINIC V4 Hiršlová Jitka  
  21 otevřená BAKS ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST V Tancošová Žaneta  
  22 otevřená CAR PRI ŠIBENKÁCH V3 Sumka Marek  
  23 otevřená CHUCK KATČINA ZAHRADA absence Fajdek Vladimír  
  24 otevřená HARO CARIN DOM V1, CAC, VEŠV Póč Vladimír  
  25 otevřená JÄÄKARHU-CHEWBACCA VOM AUENCAMP absence Blaha Zuzana, Novotný Martin  
  26 otevřená SIRIUS SPOD BABEJ HORY VD Kmeťová Bronislava  
  27 otevřená XAWER JANIN RANČ V2, RCAC Lomnická Renata  
  28 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence Adamíková Jana  
  29 šampionů GYRO CARIN DOM V2, RCAC Kubík Peter  
  30 šampionů HUGO CARIN DOM V3 Trcan Ján  
  31 šampionů RENO SPOD BABEJ HORY V1, CAC Koleníková Radka  
  32 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, VT Líkař Jan  
  93 čestná OLI JANIN RANČ V2 Pirhala Ján  
  33 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN V3 Tóthová Zuzana  
  34 veteránů GORDON JANIN RANČ V2 Bibza Ivan  
  94 veteránů PERUN JANIN RANČ V1, VT, VEŠVV, BOB, BOV Jonáš Jan  
      Feny      
  35 ml.dorostu BRIXIE BÍLÝ KLENOT VN1, VT Suchý Josef a Jana  
  36 ml.dorostu REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ absence Brtníková Kateřina  
  37 dorostu AIRIS WHITE LOVE OF BOHEMIA VN2 Fuštejová Veronika Zuzana  
  38 dorostu ILSA CARIN DOM VN1, VT Tancik Martin  
  39 dorostu JELINA CARIN DOM VN3 Matúšová Denisa  
  40 dorostu PRIBYLINA JANIN RANČ absence Semotánová Anna  
  41 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY V Tóthová Zuzana  
  42 mladých BECKY ANJELI U ZUZKY V Kmenta Tomáš  
  43 mladých BROŇA Z BOSNOVHO DVORA absence Králik Stanislav  
  44 mladých CHERY BIELA SILA V Uhrin Štefan  
  45 mladých CHESSY CARIN DOM V1, CAJC, VEŠVM Korkutata Hrkelova Ivana  
  46 mladých  HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V3  Hudáková Helena  
  47 mladých LIMA JANIN RANČ V Zuzulová Dominika  
  48 mladých MATILDA MAPA VD Patarák Matúš  
  49 mladých MONA MAPA V4 Zoričáková Alexandra  
  50 mladých NORA MAPA V2  Patarák Matúš  
  51 mezitřída  ABIGAIL DALOVICKÝ POKLAD Semotánová Anna  
  52 mezitřída AMY BÍLÝ KLENOT Bělina Martin  
  53 mezitřída ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK Janoušková Petra  
  54 mezitřída BÍNA DRAČÍ TEMPL Hlavnička Petr  
  55 mezitřída CHIARA CARIN DOM V3  Buzáková Zuzana  
  56 mezitřída CHOVIA BEKIN DVOR V2, RCAC  Mikulík Rudolf  
  57 mezitřída DAYVA ŠŤASTNÁ BUDOUCNOS V Front Peter   
  58 mezitřída INEZ JANIN RANČ Dubovský Jaroslav  
  59 mezitřída KELLY ČERNÝ KORÁLEK Mlezivová Jana  
  92 mezitřída GORA NA STAROM MLYNISKU V1, CAC, VEŠV, BOS Pramuka Matuš  
  60 otevřená  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA Pauknerová Šárka  
  61 otevřená ABBY-GAIL LIA GARBOVO SRDCE absence Batalová Veronika  
  62 otevřená AIRIS Z LADOVA ÚDOLÍ absence Švec Jaroslav  
  63 otevřená ALTHEA LEMONIE JIZERSKÝ LES VD  Prnka Jan  
  64 otevřená AMBRA DRAČÍ TEMPL V3  Brázdilík František  
  65 otevřená ANETT CHELSEA GARBOVO SRDCE Kozáková Karla   
  66 otevřená ARIA OD HRUSICKÝCH PASTVIN Skálová Hana  
  67 otevřená AXIS DEBBIE GARBOVO SRDCE V Kocourková Jarmila   
  68 otevřená BELINDA ANDĚLICKÝ DVŮR Mlezivová Jana   
  69 otevřená BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY Hlavnička Petr   
  70 otevřená CARMÍNA ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST absence Berta Jaroslav   
  71 otevřená CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V4  Moulis Miroslav   
  72 otevřená CORA Z MIKULÁŠA VD  Pavela Ľudovít   
  73 otevřená DAIDA CARIN DOM absence  Buzáková Zuzana   
  74 otevřená HANNAH MIA TATRANSKÁ PERLA VD  Ehrenberger Jana   
  75 otevřená HAPPY JAROSLAVOV DVOR Fuštejová Veronika   
  76 otevřená KAMA MAPA VD  Elko Miroslav   
  77 otevřená LORAYN OSTRÁ HORA V1, CAC  Kubánová Martina   
  78 otevřená LUJZA MAPA V2, RCAC  Patarák Matúš   
  79 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V3  Suchý Josef, Suchá Jana   
  80 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence  Tóthová Zuzana  
  81 šampionů CINDY BRATRONICKÉ ŠTĚSTÍ V4  Pitoňák Jaroslav   
  82 šampionů EBONY JANIN RANČ Tinková Momika, Tinka Juraj   
  83 šampionů ELEN CARIN DOM Tancik Martin   
  84 šampionů ELIZABETH ONYX MÁRK Fajdek Vladimír  
  85 šampionů FELINA CARIN DOM Buzáková Zuzana   
  86 šampionů HALINA JANIN RANČ VD  Janoušková Petra   
  87 šampionů KYRRA JANIN RANČ V2, RCAC  Šimončič Jaroslav   
  88 šampionů ULTIMA JANIN RANČ V1, CAC  Výstřelová Petra   
  89 čestná ADITA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, VT  Rendlová Romana   
  90 veteránů BELA JAROSLAVOV DVOR absence  Berta Jaroslav   
  91 veteránů BELLA Z MIKULÁŠA V1, VT, VEŠVV  Krassová Naděžda   
 
 
NEJLEPŠÍ PÁR
ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ + CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ,        maj.: Moulis Miroslav   1.místo
HANTER NA STAROM MLYNISKU + EBONY JANIN RANČ,              maj.: Tinková Zuzana  2.místo 
BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVIN + ARIANNA ANJELI U ZUZKY,  maj.: Tóthová Zuzana  3.místo
 
CHOVATELSKÁ SKUPINA
BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ,      chov.: Rendlová Romana    3. místo
JANIN RANČ,                   chov.: Goliášová Jana         1. místo
MAPA,                             chov.: Patarák Matúš          
ANJELI U ZUZKY,             chov.: Tóthová Zuzana        
ŠŤASTNÁ BUDOUCNOST,  chov.: Tancošová Žaneta Bc.
NA STAROM MLYNISKU,    chov.: Hudáková Helena      2. místo
CARIN DOM,                    chov.:Buzáková Zuzana
 
PLEMENÍK
COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ - chov.: Rendlová Romana 
 
celkový počet přihlášených: 94
celkový počet zúčastněných: 80

 

 

 

 

MVP Litoměřice, 18. května 2019 Rozhodčí: Řehánek Petr, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  393 otevřená ANDY DVŮR POD LÍPOU V1, CAC, CACIB, BOB Červený Petr  
  394 otevřená ARANES Z HAJNÝCH DVORA V3 Beneš Jiří  
  395 otevřená ARTHUR CEPA GEMSTONE V2, RCAC, RCACIB Meško František  
  396 otevřená IRK ONYX MÁRK V4 Chroust Marek  
      Feny      
  397 mladých AIDA OD XAVEROVSKÉHO HÁJE VD4 Kostková Tereza  
  398 mladých ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1, CAJC, BOJ  Kašeová Irena  
  399 mladých BAFFI GARBOVO SRDCE V2 Ferencová Lenka  
  400 mladých BELLA LUČANSKÝ SVĚT VD3 Hajná Renata  
  401 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1, CAC, CACIB, BOS Podsedníková Eva  
  402 otevřená AURA CEPA GEMSTONE V1, CAC, RCACIB Jüstlová Olga  
 
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 10

 

 

 

 

Klubová výstava a XI. ročník Memoriálu Doc. Viléma Kurze 11. května 2019 Rozhodčí: Dušan Barlík, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  01 štěňat BUDDY BÍLÝ KLENOT N1 Štěpánek David  
  02 dorostu ARGUS WHITE DIAMOND OF  MORAVIA N Moravcová Lucie  
  03 dorostu CARO ANDĚLICKÝ DVŮR N Chmelař Oldřich  
  04 mladých ACE BÍLÁ KOMETA V1,CAJC Tománková Jitka  
  47 mladých ALVÍN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD2 Gabriela Lázniková  
  05 mezitřída FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC Elsnerová Pavla  
  06 mezitřída IZÁK BARONA JANIN RANČ absence Tomešková Jiřina  
  07 otevřená ARANES Z HAJNÝCH DVORA V1,CAC,BOS, Klubový vítěz Beneš Jiří  
  08 otevřená ARGO SVOBODNÝ VRCH V3 Kříž Petr  
  09 otevřená ARTUR CEPA GEMSTONE V2 Měško František  
  10 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V4 Moulis Miroslav  
  11 otevřená ARGO ORLICKÉ KRÁLOVSTVÍ VD1 Štěpánek Miroslav  
  12 čestná C.I.B. COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, Nejlepší jedinec třídy čestné Líkař Jan  
  13 veteránů C.I.B. PERUN JANIN RANČ V1,BOV, Nejlepší veterán plemene Jonáš Jan  
      Feny      
  14 štěňat BRIXIE BÍLÝ KLENOT VN2 Suchý Josef a Jana  
  15 štěňat REBEKA BÍLÉ KRÁLOVSTVÍ VN1, Nejlepší štěně výstavy  Brtníková Kateřina  
  16 dorostu ARIETTA WHITE DIAMOND OF MORAVIA VN2 Oprchal Martin  
  17 dorostu ELZA CHLUPATÁ KRÁSA absence Ječný Roman  
  18 dorostu PENNY JANIN RANČ VN1, Nejlepší dorost výstavy Frydrych Stanislav  
  19 mladých ABIGAIL DALOVICKÝ POKLAD VD Semotánová Anna  
  20 mladých ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD4 Kašeová Irena  
  21 mladých BELLA LUČANSKÝ SVĚT V3 Hajná Renata  
  22 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL VD Hlavnička Petr  
  23 mladých CAYSIE MAYBE ANGELS V1,CAJC,BOJ, Nejlepší mladý plemene Buřičová Kateřina  
  24 mladých DAKY CHLUPATÁ KRÁSA absence  Pařilová Jarmila   
  25 mladých  DONA CHLUPATÁ KRÁSA  V2  MUDr. Procházková Hana   
  26 mezitřída  ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC  Pauknerová Šárk   
  27 mezitřída  VICTORY ORLICKÝ TALISMAN  V2,RCAC  Klírová Michaela   
  28 otevřená  AIDA POŠUMAVSKÝ DVŮR  V1,CAC,BOB, Klubová vítězka  Kubert Michal   
  29 otevřená  ARIA OD HRUSICKÝCH PASTVI  V5  Skálová Hana   
  30 otevřená  AURA CEPA GEMSTONE  V3  Jüstová Olga   
  31 otevřená  BEGI CHLUPATÁ KRÁSA  VD  Gregor Jaroslav   
  32 otevřená  BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY  VD  Hlavnička Petr   
  33 otevřená  CESSY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  VD  Moulis Miroslav   
  34 otevřená  DESSIE ZE SMRČKOVA DVOR  VD  Moravcová Kateřin   
  35 otevřená  GÁJA ZE STARÉHO ROVNÉHO  Vaněček Pavel   
  36 otevřená  MAE ONYX MÁRK  V2,RCAC  Chroust Marek, Štichauerová Jana   
  37 otevřená  NIKY SHANNON ONYX MÁRK  V4  Peteřík David   
  38 otevřená TISHA ORLICKÝ TALISMAN  VD  Šulc Jiří   
  39 vítězů  AIDA DRAČÍ TEMPL  V3  Suchý Josef a Jana   
  40 vítězů  IOWANNA Z OPPIDDA LUGHTWINE  V2,RCAC  Jüstová Olga   
  41 vítězů  KESSY BÍLÉ KRÁLOVSTV V1,CAC  Dobešová Mirka   
  42 čestná  ADITA BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  V1  Rendlová Romana   
  43 čestná  ALEXA LUČANSKÝ SVĚT  absence  Tancošová Žaneta   
  44 čestná  CINDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ  V2  Pitoňák Jaroslav   
  45 veteránů  CH. ABBY ONYX MÁRK  VD1  Chroust Marek, Štichauerová Jana   
  46 veteránů  DARIN Z BOROVÝHO HRÁDKU  VD2  Brtníková Kateřina   
 
 
NEJLEPŠÍ PÁR
Arty Bratroňské štěstí + Cessy Bratroňské štěstí, maj.: Moulis Miroslav
 
CHOVATELSKÁ SKUPINA
Bratroňské štěstí, chov.: Rendlová Romana    1. místo
Janin ranč, chov.: Goliášová Jana                   neúčast
Onyx Márk, chov.: Chroust Marek                   2. místo
Chlupatá krása, chov.: Gregor Jaroslav           neúčast
 
DÍTĚ A ČUVAČ I
Moulis Max 4 let + Cessy Bratroňské štěstí     1. místo
Brtníková Sára 8 let + Rebeka Bílé království
Hlavničková Barborka 4 roky + Bína Dračí templ
Štěpánková Elen 7 let + Buddy Bílý klenot
 
DÍTĚ A ČUVAČ II
Boháčová Karolína 11 let + Orry Bílé království             3. místo
Boháč Tomáš 13 let + Kessy Bílé království                   2. místo
Lucie Pauknerová 14 let + Abbye z Brandýskýho dvora  1. místo
 
 
celkový počet přihlášených: 46
celkový počet zúčastněných: 42

 

 

 

MVP Lučenec, 5. května 2019 Rozhodčí: Bíroš Milan, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  172 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY V2 Zenka Miroslav  
  173 mladých MAŤO MAPA V1,CAJC Bibza Ivan  
  174 otevřená BADY SW RANCH absence Bučková Hana  
  175 otevřená HARO CARIN DOM V1 Póč Vladimír  
  176 šampionů FARO CARIN DOM V3 Uhrin Štefan  
  177 šampionů GYRO CARIN DOM V1,CAC,CACIB,BOB, Velká cena národních plemen 1 Kubík Peter  
  178 šampionů HUGO CARIN DOM V2,RCAC Trčan Ján  
  179 čestná OLI JANIN RANČ V1 Pirhala Ján  
  180 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVÍN absence Tothová Zuzana  
      Feny      
  181 mladých ARIANA ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  182 mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V2 Hudáková Helena   
  183 mladých CHERY BIELA SILA V3 Uhrin Štefan  
  184 mladých CHIARA CARIN DOM V1,CAJC,BOS Buzáková Zuzana  
  185 mladých MATILDA MAPA absence Patarak Matus  
  186 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  187 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1,CAC Podsedníková Eva  
  188 otevřená ARTEMIS FAIRY KETYLAND V1,CAC,RCACIB Makovcová Mária  
  189 šampionů EBONY JANIN RANČ V2 Tinková Monika  
  190 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,CACIB Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 19
celkový počet zúčastněných: 15

 

 

Výstava pasteveckých a hlídacích psů St.Margarethen (AT), 5. května 2019

Rozhodčí: Giura Anca, Ro

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  108 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 

MVP Lučenec, 4. května 2019 Rozhodčí: Balogh Zsuzsanna, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  170 mladých BETHOVEN ANJELI U ZUZKY VD2 Zenka Miroslav  
  171 mladých MAŤO MAPA V1,CAJC,Velká cena národních plemen 4 Bibza Ivan  
  172 mezitřída CHARIS CARIN DOM V1,CAC Schuchmann Juraj  
  173 otevřená HARO CARIN DOM V1,CAC Póč Vladimír  
  174 šampionů FARO CARIN DOM V2,RCAC,RCACIB Uhrin Štefan  
  175 šampionů GYRO CARIN DOM V3 Kubík Peter  
  176 šampionů HUGO CARIN DOM V1,CAC,CACIB,BOB Trčan Ján  
  177 čestná OLI JANIN RANČ V1 Pirhala Ján  
  178 veteránů BOY BASTIEN Z OVČÍCH PASTVÍN V1 Tothová Zuzana  
      Feny      
  179 mladých ARIANA ANJELI U ZUZKY absence Tothová Zuzana  
  180 mladých CHERY BIELA SILA V2 Uhrin Štefan  
  181 mladých CHIARA CARIN DOM V1,CAJC Buzáková Zuzana  
  182 mladých MATILDA MAPA absence Patarak Matus  
  183 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  184 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA VD1 Podsedníková Eva  
  185 otevřená FATIMA CARIN DOM absence Goliášová Jana  
  186 šampionů EBONY JANIN RANČ VD2 Tinková Monika  
  187 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,CACIB,BOS Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 18
celkový počet zúčastněných: 14

 

 

Klubová výstava pasteveckých a hlídacích psů St.Margarethen (AT), 4. května 2019

Rozhodčí: Eisner Uschi, AT

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  108 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,BOB, Klubový vítěz Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 

MVP Opole, 28. dubna 2019 Rozhodčí: Luis Pinto Teixeira, PT

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  108 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 

MVP Praha, 20. dubna 2019 Rozhodčí: Król Piotr, PL

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  402 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1,CAJC Lázniková Gabriela  
  403 mezitřída AMIGO Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC Hopp Alan  
  404 mezitřída IZÁK BARON JANIN RANČ absence Tomešková Jiřina  
  405 otevřená ARTY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V2,RCAC,RCACIB Moulis Miroslav  
  406 otevřená FLORIAN KATČINA ZAHRADA V1,CAC,CACIB,BOS Babická Gabriela  
      Feny      
  407 mladých BELLA LUČANSKÝ SVĚT V1,CAJC,BOJ Hajná Renata  
  408 mladých CAYSIE MAYBE ANGELS V2  Buřičová Kateřina  
  409 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V4 Pauknerová Šárka  
  410 mezitřída BÍNA DRAČÍ TEMPL V3 Hlavnička Petr  
  411 mezitřída ISABELLA KATČINA ZAHRADA V2,RCAC Babická Gabriela  
  412 mezitřída KELLY ČERNÝ KORÁLEK V1,CAC,CACIB,BOB Mlezivová Jana  
  413 otevřená AIRA BARBORÁS DOGS V1,CAC,RCACIB Kučerová Petra  
  414 otevřená BELINDA ANDĚLICKÝ DVŮR V2,RCAC Mlezivová Jana  
  415 otevřená BESY Z POZDIŠOVSKEJ DOLINY V3 Hlavnička Petr  
  416 šampionů AIDA DRAČÍ TEMPL V1,CAC Suchý Josef  
 
celkový počet přihlášených: 15
celkový počet zúčastněných: 14
 

 

MVP České Budějovice, 13. dubna 2019 Rozhodčí: Vondrouš Otakar, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  383 dorostu CARO ANDĚLICKÝ DVŮR VN1 Chmelař Oldřich  
  384 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD1 Lázniková Gabriela  
  385 mezitřída IZÁK BARON JANIN RANČ V1,CAC,CACIB,BOS  Tomešková Jiřina  
  386 otevřená COLIN MAYBE ANGELS V1,CAC,RCACIB Junk Michal  
      Feny      
  387 dorostu CORA ANDĚLICKÝ DVŮR VN1 Michalská Petra  
  388 mladých AIDA OD XAVEROVSKÉHO HÁJE V3 Kostková Tereza  
  389 mladých ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2 Kašeová Irena  
  390 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL V1,CAJC,BOJ Hlavnička Petr  
  391 mladých MILKA MAPA absence Sameš Petr  
  392 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,RCACIB Pauknerová Šárka  
  393 mezitřída BELA DRAČÍ TEMPL VD3 Mráz Václav  
  394 mezitřída BROMELIA PES GAUČOVÝ V2 Nedorost Emil  
  395 otevřená GABI ZE STARÉHO ROVNÉHO V1,CAC Princová Tereza  
  396 otevřená TAMMY ORLICKÝ TALISMAN V2 Dvořáková Naděžda  
  397 šampionů AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,CACIB,BOB Navrátilíková Kateřina, Navrátilík Petr  
 
celkový počet přihlášených: 15
celkový počet zúčastněných: 14
 
 

MVP Chemnitz, 13. dubna 2019 Rozhodčí: Dr. Schill Roberto, RO

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  288 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC,CACIB,BOB Líkař Jan  
      Feny      
  289 otevřená AURA CEPA GEMSTONE V1,CAC,CACIB,BOS Jüstlová Olga  
 
celkový počet přihlášených: 2
celkový počet zúčastněných: 2
 

 

Národní výstava psů Ostrava, 6. dubna 2019 Rozhodčí: MVDr. Piskay Vladimír, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  415 otevřená BADY SW RANCH V1 Bučková Hana  
  420 šampionů OLI JANIN RANČ V1,CAC,NV,BOB Pirhala Jan  
      Feny      
  416 dorostu AIRIS WHITE LOVE OF BOHEMIA VN1  Fuštej Roman  
  417 dorostu CHIRA ZE STARÉHO ROVNÉHO N Holéczyová Michaela  
  418 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1 Podsedníková Eva  
  419 otevřená ANETT CHELSEA GARBOVO SRDCE V1,CAC,NV,BOS Šotolová Karolína  
 
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 6

 

 

Národní výstava psů Bratislava, 24. února 2019 Rozhodčí: Matyáš Jaroslav, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  205 ml.dorostu JACK CARIN DOM VN1 Štefan Ides Dušan  
  206 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1 Dubovský Jaroslav  
  207 mladých CHÁN BIELA SILA V2 Bagínová Miloslava  
  208 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V1,CAJC,Junior BOB, BOB Tinková Monika, Tinka Juraj  
  209 mezitřída AMON RA GARBOVO SRDCE V1, CAC Kmenta Tomáš  
  210 šampionů GIRO CARIN DOM V1, CAC Kubík Peter  
      Feny      
  211 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1  Kmenta Tomáš  
  212 mladých ANGEE DALOVICKÝ POKLAD absence Eglová Michaela, Čepka Róbert  
  213 mladých INEZ JANIN RANČ V1,CAJC Dubovský Jaroslav  
  214 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2,RCAC Podsedníková Eva  
  215 mezitřída BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,BOS Adamíková Jana  
  216 otevřená ARTEMIS FAIRY KETYLAND V2,RCAC Makovcová Mária  
  217 otevřená EBONY JANIN RANČ V1,CAC Tinková Monika  
 
celkový počet přihlášených: 13
celkový počet zúčastněných: 12

 

  

VICTORY SHOW  Bratislava, 23. února 2019 Rozhodčí: Erdos László, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  75 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1,CAC, VICTORY WINNER Líkař Jan  
  76 šampionů GIRO CARIN DOM V2,RCAC Kubík Peter  
      Feny      
  77 šampionů AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC, VICTORY WINNER  Navrátilíková Kateřina, Navrátilík Petr  
 
celkový počet přihlášených: 3
celkový počet zúčastněných: 3

 

  

Slovenská elitní výstava štěňat Bratislava, 23. února 2019 Rozhodčí: Havelka Tibor, SK

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  39 ml.dorostu JACK CARIN DOM VN2 Štefan Ides Dušan  
  40 ml.dorostu JETTY CAR CARIN DOM VN1 Jesenská Marta  
  41 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1 Dubovský Jaroslav  
      Feny      
  42 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1,BOB  Kmenta Tomáš  
 
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 4

 

 

MVP Budapest, 10. února 2019 Rozhodčí: Szabó Sándor, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  204 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Maďarský grand šampion Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 MVP Budapest, 9. února 2019 Rozhodčí: Sípos Márta, RS

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  216 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

 

 

 MVP Budapest, 8. února 2019 Rozhodčí: István Lászlo, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  217 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
 
 
 

MVP Budapest, 7. února 2019 Rozhodčí: Jančík Leoš, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  213 šampionů COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC, CACIB, BOB Líkař Jan  
 
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1

  

 

MVP Brno, 3. února 2019 Rozhodčí: Márová Petra, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  5491 dorostu BARNY ANJELI U ZUZKY VN1 Šmak Libor  
  5492 mezitřída AMON RA GARBOVO SRDCE VD2 Kmenta Tomáš  
  5493 mezitřída APOLLO BÍLÝ KLENOT V1,CAC,CACIB,BOB  Flejberková Radka, Blaška Jiří  
  5494 veteránů BELZEBUB OD ČERTOVA KOPÝTKA VD1 Brtníková Kateřina  
      Feny      
  5495 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1  Kmenta Tomáš  
  5496 mladých ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD2  Janoušková Petra  
  5497 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL V1,CAJC,BOJ Hlavnička Petr  
  5498 mladých MILKA MAPA absence Sameš Petr  
  5499 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1,CAC Podsedníková Eva  
  5500 mezitřída BETTY Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V2 Adamíková Jana  
  5501 otevřená ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V3 Pauknerová Šárka  
  5502 otevřená BEGI CHLUPATÁ KRÁSA V2,RCAC,RCACIB Gregor Jaroslav  
  5503 otevřená LORAYN OSTRÁ HORA V1,CAC,CACIB,BOS Kubánová Martina  
  5504 šampionů ULTIMA JANIN RANČ V1,CAC Vystřelová Petra  
 
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných: 10

 

 

 

MVP Brno, 2. února 2019 Rozhodčí: Krinke Milan, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  545 mladých FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ absence Elsnerová Pavla  
  546 mezitřída AMON RA GARBOVO SRDCE VD2 Kmenta Tomáš  
  547 mezitřída APOLLO BÍLÝ KLENOT V1,CAC,CACIB,BOS  Flejberková Radka, Blaška Jiří  
      Feny      
  548 dorostu BECKY ANJELI U ZUZKY VN1  Kmenta Tomáš  
  549 mladých ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK VD1  Janoušková Petra  
  550 mladých BÍNA DRAČÍ TEMPL VD2 Hlavnička Petr  
  551 mladých MILKA MAPA D Sameš Petr  
  552 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V1 Podsedníková Eva  
  553 otevřená ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V2,RCAC Pauknerová Šárka  
  554 otevřená BEGI CHLUPATÁ KRÁSA V1,CAC,CACIB,BOB  Gregor Jaroslav  
  555 šampionů ULTIMA JANIN RANČ V1,CAC,RCACIB Vystřelová Petra  
 
celkový počet přihlášených: 11
celkový počet zúčastněných: 10
 
 
 

MVP Nitra, NITRA WINNER SHOW, 27. ledna 2019 Rozhodčí: Vyguzov Igor, ME

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  219 dorostu BETHOVEN ANJELI U ZUZKY absence  Zenka Miroslav  
  220 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1  Dubovský Jaroslav  
  221 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V1,CAJC Tinková Monika  
  222 mladých CHÁN BIELA SILA V3 Bagínová Miloslava, Bagín Branislav  
  223 mladých CHARIS CARIN DOM V2 Schuchmann Juraj  
  224 mladých MIŠO MAPA V4 Mikušová Alžbeta  
  225 mezitřída HUGO CARIN DOM V1,CAC,CACIB,BOB  Trčan Ján  
  226 mezitřída SIRIUS SPOD BABEJ HORY absence Kmeťová Bronislava  
  227 otevřená HARO CARIN DOM V1,CAC,RCACIB, Velká cena národních plemen 3 Poč Vladimír  
  228 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ absence Adamíková Jana  
      Feny      
  229 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY V Tothová Zuzana  
  230 mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V2  Hudáková Helena  
  231 mladých CHERY BIELA SILA V Uhrin Štefan  
  232 mladých CHAIRA CARIN DOM Buzáková Zuzana  
  233 mladých  IDA JANIN RANČ Peterka Peter  
  234 mladých  INEZ JANIN RANČ  V4  Dubovský Jaroslav   
  235 mladých MATILDA MAPA V3 Patarak Matus  
  236 mladých MILKA MAPA V1,CAJC Sameš Petr  
  237 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  238 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,CACIB,BOS Pauknerová Šárka  
  239 mezitřída EBONY JANIN RANČ V2,RCAC,RCACIB  Tinková Monika  
  240 otevřená KAMA MAPA absence Elko Miroslav  
  241 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ diskvalifikace Tothová Zuzana  
  242 veteránů ULMA JANIN RANČ absence Masár Miroslav  
 
celkový počet přihlášených: 24
celkový počet zúčastněných: 18
 
 
 

MVP Nitra, WINTER SHOW, 26. ledna 2019 Rozhodčí: Korózs András, HU

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  257 dorostu BARNY ANJELI U ZUZKY VN2 Šmak Libor  
  258 dorostu BETHOVEN ANJELI U ZUZKY VN1  Zenka Miroslav  
  259 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V1,CAJC Tinková Monika  
  260 mladých CHÁN BIELA SILA VD3 Bagínová Miloslava, Bagín Branislav  
  261 mladých CHARIS CARIN DOM V2 Schuchmann Juraj  
  262 mladých MIŠO MAPA VD4 Mikušová Alžbeta  
  263 mezitřída HUGO CARIN DOM V1,CAC,RCACIB  Trčan Ján  
  264 mezitřída SIRIUS SPOD BABEJ HORY VD2 Kmeťová Bronislava  
  265 otevřená HARO CARIN DOM V1,CAC Poč Vladimír  
  266 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,CACIB,BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský grand šampion Adamíková Jana  
  267 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, Velká cena národních plemen 3 Líkař Jan  
      Feny      
  268 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY V Tothová Zuzana  
  269 mladých HAIDY BELLA NA STAROM MLYNISKU V4  Hudáková Helena  
  270 mladých CHERY BIELA SILA VD Uhrin Štefan  
  271 mladých CHAIRA CARIN DOM V3  Buzáková Zuzana  
  272 mladých MATILDA MAPA V2 Patarak Matus  
  273 mladých MILKA MAPA V1,CAJC,BOS Sameš Petr  
  274 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  275 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V2,RCAC Pauknerová Šárka  
  276 mezitřída EBONY JANIN RANČ V1,CAC,RCACIB  Tinková Monika  
  277 otevřená KAMA MAPA absence Elko Miroslav  
  278 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,CACIB Tothová Zuzana  
  279 veteránů ULMA JANIN RANČ absence Masár Miroslav  
 
celkový počet přihlášených: 23
celkový počet zúčastněných: 20

 

 

 

MVP Nitra, NITRADOG CUP, 25. ledna 2019 Rozhodčí: Lozič Željko, RS

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  212 dorostu BOGO ANJELI U ZUZKY VN1 Dubovský Jaroslav  
  213 mladých HANTER NA STAROM MLYNISKU V3 Tinková Monika  
  214 mladých CHARIS CARIN DOM V1,CAJC,BOS Schuchmann Juraj  
  215 mladých MAŤO MAPA V2 Bibza Ivan  
  216 mladých MIŠO MAPA VD4 Mikušová Alžbeta  
  217 mezitřída SIRIUS SPOD BABEJ HORY VD1 Kmeťová Bronislava  
  218 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,CACIB Adamíková Jana  
  219 čestná COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ V1, Velká cena národních plemen 3 Líkař Jan  
      Feny      
  220 mladých ARIANNA ANJELI U ZUZKY VD4 Tothová Zuzana  
  221 mladých IDA JANIN RANČ VD  Peterka Peter  
  222 mladých INEZ JANIN RANČ V2 Dubovský Jaroslav  
  223 mladých MATILDA MAPA V1,CAJC Patarak Matus  
  224 mladých MILKA MAPA V3 Sameš Petr  
  225 mladých NORA MAPA absence Patarak Matus  
  226 mezitřída ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC,RCACIB Pauknerová Šárka  
  227 mezitřída EBONY JANIN RANČ V2,RCAC  Tinková Monika  
  228 otevřená KAMA MAPA VD Elko Miroslav  
  229 šampionů AMANDA Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ diskvalifikace Tothová Zuzana  
  230 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,CACIB,BOB, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský výstavní šampion Šimončič Jaroslav  
  231 veteránů ULMA JANIN RANČ absence Masár Miroslav  
 
celkový počet přihlášených: 20
celkový počet zúčastněných: 18

  

 

 

NVP Brno, 12. ledna 2019 Rozhodčí: MVDr. Piskay Vladimír, CZ

  Kat. číslo Třída Jméno Ocenění Majitel Body
      Psi      
  407 mladých ALVIN OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1,CAJC,BOJ,BOS Lázniková Gabriela  
  408 mladých FENY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ VD2 Elsnerová Pavla  
  409 šampionů ARAMIS Z JEČMÍNKOVA RODIŠTĚ V1,CAC,NV, splněny podmínky pro udělení titulu Český grand šampion Adamíková Jana  
      Feny      
  410 mladých ANIE OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V1,CAJC Kašeová Irena  
  411 mladých ANNABELLA OD SULŤOVÝCH KOPÝTEK V2  Janoušková Petra  
  412 mladých JACKIE KATČINA ZAHRADA VD3 Lichková Zdeňka  
  413 mezitřída AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC, splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion Navrátilíková Kateřina, Navrátilík Petr  
  414 mezitřída AYA-BELLA GAZDOVSTVO BIELA PODKOVA V2,RCAC  Podsedníková Eva  
  415 otevřená ABBEY Z BRANDÝSKÉHO DVORA V1,CAC Pauknerová Šárka  
  416 šampionů KYRRA JANIN RANČ V1,CAC,BOB,NV, splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion, Šampion ČMKU Šimončič Jaroslav  
 
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 10

 


výsledky z výstav 2018 zde 
výsledky z výstav 2017 zde 
výsledky z výstav 2016 zde
výsledky z výstav 2015 zde
výsledky z výstav 2014 zde
výsledky z výstav 2013 zde
výsledky z výstav 2012 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2012 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2011 (leden - červen) zde
výsledky z výstav 2011 (červenec - prosinec) zde
výsledky z výstav 2010 zde

Apollo Cezan Ketyland