Body, které jsou uvedeny u psů, jsou do soutěže TOP čuvač SK.
Podmínky této celoroční soutěže najdete pod záložkou
Top čuvač v sekci výstavy.
Připomínáme, že splněné šampionáty je třeba včas nahlásit tak, aby byly zaznamenány ve výsledcích z výstav!
27. Výstava v Hagelandu - 11. Večerní Vánoční otevřená výstava Tienen, 21.prosinec 2013, BE
Rozhodčí: A. De Wilde, BE
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
49 |
mladých |
Fiera Tatranská perla |
V1,BOB |
Waerzeggers Angelo |
10 |
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
Mezinárodní výstava Amsterdam Winnershow, 15. prosinec 2013, NL
Rozhodčí: M. Ten Cate, NL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
2257 |
otevřená |
Eross Janin ranč |
neúčast |
Stevens Monique |
- |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
2258 |
mladých |
Fiera Tatranská perla |
V1,CAC(2x),BOB |
Waerzeggers Angelo |
14 |
|
2259 |
mladých |
Margriet van 't Molendorp |
neúčast |
Stevens Monique |
|
|
2260 |
mezitřída |
Dara Katčina zahrada |
V1,res.CAC,CACIB |
Waerzeggers Angelo |
10 |
|
2261 |
otevřená |
Larissa van 't Molendorp |
neúčast |
Stevens Monique |
|
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 2
Mezinárodní výstava Amsterdam - De Eendaagse, 13. prosinec 2013, NL
Rozhodčí: A.R.R. Doedijns, NL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
45 |
mezitřída |
Dara Katčina zahrada |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Waerzeggers Angelo |
16 |
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. prosinec 2013
Rozhodčí: Simic Polina (SRB)
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
225 |
mladých |
Chris Orlický talisman |
V1,CAJC,splněné podmínky pro JCH |
Hejná Iveta |
19 |
|
226 |
otevřená |
Jaryk Černý korálek |
neúčast |
Valterová Anna |
- |
|
227 |
šampionů |
Gordon Janin ranč |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Bibza Ivan |
16 |
|
228 |
veteránů |
Albert Ronova zahrada |
V1, splněné podmínky pro veterán šampion |
Berta Jaroslav |
20 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
229 |
mladých |
Fairy Tatranská perla |
V1,CAJC |
Makovcová Mária |
9 |
|
231 |
mladých |
Rebelka Černý korálek |
neúčast |
Valterová Anna |
- |
|
232 |
mezitřída |
Baghira Janin ranč |
V3 |
Bibza Ivan |
3 |
|
233 |
mezitřída |
Cibela Jaroslavov dvor |
V4 |
Berta Jaroslav |
2 |
|
234 |
mezitřída |
Fjolla-Luna von Auencamp |
neúčast |
Mackensen Regina |
- |
|
235 |
mezitřída |
Julka Janin ranč |
V2,res.CAC |
Masár Miroslav |
5 |
|
236 |
mezitřída |
Julka Mapa |
V1,CAC,CACIB,BOS |
Patarák Matúš |
15 |
|
237 |
otevřená |
Mája Černý korálek |
neúčast |
Valterová Anna |
- |
|
240 |
šampionů |
Ola Janin ranč |
V1,CAC,res.CACIB |
Berta Jaroslav |
10 |
|
241 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
V1 |
Patarák Matúš |
10 |
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 11
Mezinárodní výstava psů Nitra, 30. listopad 2013
Rozhodčí: Jaroslav Matyáš (SK)
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
225 |
mladých |
Chris Orlický talisman |
V1,CAJC |
Hejná Iveta |
9 |
|
226 |
otevřená |
Jaryk Černý korálek |
V1,CAC,res.CACIB |
Valterová Anna |
10 |
|
227 |
šampionů |
Gordon Janin ranč |
V1,CAC,CACIB,BOS |
Bibza Ivan |
15 |
|
228 |
veteránů |
Albert Ronova zahrada |
V1 |
Berta Jaroslav |
10 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
229 |
mladých |
Dixi Jaroslavov dvor |
V2 |
Zmoková Zuzana |
4 |
|
230 |
mladých |
Madonna Janin ranč |
V3 |
Pipiška Pavol |
3 |
|
231 |
mladých |
Rebelka Černý korálek |
V1, CAJC |
Valterová Anna |
9 |
|
232 |
mezitřída |
Baghira Janin ranč |
V3 |
Bibza Ivan |
3 |
|
233 |
mezitřída |
Cibela Jaroslavov dvor |
V4 |
Berta Jaroslav |
2 |
|
234 |
mezitřída |
Fjolla-Luna von Auencamp |
neúčast |
Mackensen Regina |
- |
|
235 |
mezitřída |
Julka Janin ranč |
V2,res.CAC |
Masár Miroslav |
5 |
|
236 |
mezitřída |
Julka Mapa |
V1,CAC,res.CACIB |
Patarák Matúš |
10 |
|
237 |
otevřená |
Mája Černý korálek |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Valterová Anna |
16 |
|
238 |
otevřená |
Yanine Janin ranč |
V2,res.CAC |
Rudecká Šárka |
5 |
|
239 |
šampionů |
Hela ze Starého vráta |
V1,CAC |
Galgaňáková Yvona |
7 |
|
240 |
šampionů |
Ola Janin ranč |
V2,res.CAC |
Berta Jaroslav |
5 |
|
241 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
V1 |
Patarák Matúš |
10 |
celkový počet přihlášených: 17
celkový počet zúčastněných: 16
XX. Evropská výstava Slovenských čuvačů Nitra, 29. listopad 2013
Rozhodčí:
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1 |
dorost |
Oli Janin ranč |
VN1 |
Pirhala Ján |
6 |
|
2 |
mladých |
Gajdoš Esov spod Babej hory |
V2 |
Krupa Pavol |
5 |
|
3 |
mladých |
Chris Orlický talisman |
V1,CAJC, Evropský vítěz mladých 2013 |
Hejná Iveta |
22 |
|
4 |
mladých |
Joe Janin ranč |
neúčast |
Tokarčík Ľudevít |
- |
|
5 |
mezitřída |
Cairry z Ovčích pastvín |
neúčast |
Tothová Zuzana |
- |
|
6 |
mezitřída |
Rolf Černý korálek |
neúčast |
Goliášová Jana |
- |
|
7 |
otevřená |
Boy Bastien z Ovčích pastvín |
neúčast |
Tothová Zuzana |
- |
|
8 |
otevřená |
Elf Tatranská perla |
V1,CAC |
Grebáč Juraj |
10 |
|
9 |
otevřená |
Jaryk Černý korálek |
VD |
Valterová Anna |
0 |
|
10 |
pracovní |
Brian od Čertova kopýtka |
V1,CAC, Evropský vítěz 2013, BOB |
Brtníková Kateřina |
32 |
|
11 |
šampionů |
Gordon Janin ranč |
V2,res.CAC |
Bibza Ivan |
7 |
|
12 |
šampionů |
Marty Povodie hrona |
V1,CAC |
Gallová Katarína |
10 |
|
13 |
veteránů |
Albert Ronova zahrada |
V1 |
Berta Jaroslav |
10 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
14 |
dorost |
Eamy Carin dom |
neúčast |
Viglaská Zlata |
|
|
15 |
mladých |
Dixi Jaroslavov dvor |
V3 |
Zmoková Zuzana |
4 |
|
16 |
mladých |
Dolly Jaroslavov dvor |
V1,CAJC, Evropský vítěz mladých 2013 |
Csemezová Natália |
22 |
|
17 |
mladých |
Madonna Janin ranč |
V2 |
Pipiška Pavol |
5 |
|
18 |
mladých |
Rebelka Černý korálek |
V |
Valterová Anna |
2 |
|
19 |
mezitřída |
Baghira Janin ranč |
V |
Bibza Ivan |
2 |
|
20 |
mezitřída |
Cibela Jaroslavov dvor |
V4 |
Berta Jaroslav |
3 |
|
21 |
mezitřída |
Fjolla-Luna von Auencamp |
neúčast |
Mackensen Regina |
- |
|
22 |
mezitřída |
Fridda Janin ranč |
neúčast |
Goliášová Jana |
- |
|
23 |
mezitřída |
Hélia Biela dolina |
V |
Gallová Katarína |
2 |
|
24 |
mezitřída |
Julka Janin ranč |
V3 |
Masár Miroslav |
4 |
|
25 |
mezitřída |
Julka Mapa |
V1,CAC |
Patarák Matúš |
10 |
|
26 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V2,res.CAC |
Dobešová Miroslava |
7 |
|
27 |
otevřená |
Cora z Cibíka |
neúčast |
Zmok Jozef |
- |
|
28 |
otevřená |
Daida Carin dom |
neúčast |
Buzáková Zuzana |
- |
|
29 |
otevřená |
Mája Černý korálek |
V1,CAC, Evropský vítěz 2013 |
Valterová Anna |
20
|
|
30 |
otevřená |
Uttamah Biely lev |
neúčast |
Ondič Juraj |
- |
celkový počet přihlášených: 30
celkový počet zúčastněných: 20
Mezinárodní výstava Záhřeb - CACIB Záhřeb, Záhřebský vítěz, 24. listopad 2013, HR
Rozhodčí: G. Bezecchi, IT
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
1351 |
mezitřída |
Dara Katčina zahrada |
V1,CAC,CACIB,BOB,
Záhřebský vítěz, Chorvatský šampion
|
Waerzeggers Angelo |
26
|
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
Mezinárodní výstava Záhřeb - CACIB Záhřeb, 23. listopad 2013, HR
Rozhodčí: A. Indergaard, NL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
1351 |
mezitřída |
Dara Katčina zahrada |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Waerzeggers Angelo |
16 |
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
50. mezinárodní výstava Eurodogshow Kortrijk, 17. listopad 2013, BE
Rozhodčí: R. Reyniers, BE
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
2296 |
otevřená |
Eross Janin ranč |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
2297 |
mladých |
Martha van 't Molendorp |
VD2 |
Stevens Monique |
0 |
|
2298 |
mladých |
Margriet van 't Molendorp |
VD1 |
Stevens Monique |
0 |
|
2299 |
mezitřída |
Dara Katčina zahrada |
V1,res.CAC,res.CACIB |
Waerzeggers Angelo |
9 |
|
2300 |
otevřená |
Larissa van 't Molendorp |
V1 |
Stevens Monique |
5 |
|
2301 |
šampionů |
Irina van 't Molendorp |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Stevens Monique |
16 |
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 6
50. mezinárodní výstava Eurodogshow Kortrijk, 16. listopad 2013, BE
Rozhodčí: M. Vermeire, BE
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
2349 |
otevřená |
Eross Janin ranč |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
2350 |
mladých |
Margriet van 't Molendorp |
VD2 |
Stevens Monique |
0 |
|
2351 |
mladých |
Martha van 't Molendorp |
VD1 |
Stevens Monique |
0 |
|
2352 |
mezitřída |
Dara Katčina zahrada |
V1,res.CAC,res.CACIB |
Waerzeggers Angelo |
9 |
|
2353 |
otevřená |
Larissa van 't Molendorp |
V1 |
Stevens Monique |
5 |
|
2354 |
šampionů |
Irina van 't Molendorp |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Stevens Monique |
16
|
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 6
Světová klubová výstava národních plemen Bratislava, 10. listopad 2013
Rozhodčí: Dušan Barlík, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
100 |
dorost |
Ondráš Janin ranč |
VN1, nejkrásnější dorost SV nár. plemen - 1. místo |
Goliášová Jana |
16 |
|
101 |
mladých |
Rolf Černý korálek |
neúčast |
Goliášová Jana |
- |
|
102 |
mezitřída |
Cedrik Jaroslavov dvor |
V1,CAC |
Schuchmann Juraj |
10 |
|
103 |
otevřená |
Adam Ranč Bielej Sofi |
V2,res.CAC |
Kučera Libor |
7 |
|
104 |
otevřená |
Bert Od Čertova kopýtka |
V1,CAC |
Sameš Petr |
10 |
|
105 |
šampionů |
Bak Carin dom |
V1,CAC, BOB, Výroční klubový vítěz 2013 |
Bibza Ivan |
24 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
106 |
dorost |
Elen Carin dom |
VN1 |
Tancik Martin |
6 |
|
107 |
mladých |
Dolly Jaroslavov dvor |
V |
Csemezová Natália |
2 |
|
108 |
mezitřída |
Brenda Janin ranč |
V4 |
Rudecká Šárka |
3 |
|
109 |
mezitřída |
Frida Janin ranč |
neúčast |
Goliášová Jana |
- |
|
110 |
mezitřída |
Johana Mapa |
V3 |
Kozáková Olga |
4 |
|
111 |
mezitřída |
Julka Mapa |
V2,res.CAC |
Patarák Matúš |
7 |
|
112 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1,CAC |
Dobešová Miroslava |
10 |
|
113 |
otevřená |
Catty Katčina zahrada |
VD2 |
Sameš Petr |
- |
|
114 |
otevřená |
Daida Carin dom |
V1,CAC,BOS, Výroční klubový vítěz 2013 |
Buzáková Zuzana |
22 |
|
115 |
šampionů |
Ulma Janin ranč |
V1,CAC |
Masár Miroslav |
10 |
|
116 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
V |
Patarák Matúš |
10 |
celkový počet přihlášených: 17
celkový počet zúčastněných: 15
Mezinárodní výstava psů Praha, 3. listopad 2013
Rozhodčí: Krinke Milan
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
5375 |
mladých |
Chester Orlický talisman |
V1,CAJC |
Bělobrádková Iva |
9 |
|
5376 |
mezitřída |
Epaul Janin ranč |
neúčast |
Nedorostová Lada |
- |
|
5377 |
otevřená |
Benet Onyx Márk |
VD |
Štichauerová Jana |
0 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
5378 |
štěňat |
Honey z Borovýho Hrádku |
VN |
Ábelovská Drtinová Lucie |
5 |
|
5379 |
mladých |
Agnes z Rynku chotouchovského |
V1,CAJC,BOJ |
Meruna Jaroslav |
14 |
|
5380 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1,CAC |
Dobešová Miroslava |
7 |
|
5381 |
otevřená |
Bakko Tatranská perla |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Sobolík Jozef |
16 |
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 6
Mezinárodní výstava psů Praha, 2. listopad 2013
Rozhodčí: Vladimír Javorčík, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
422 |
mladých |
Chester Orlický talisman |
V1,CAJC,BOJ |
Bělobrádková Iva |
14 |
|
423 |
mezitřída |
Epaul Janin ranč |
neúčast |
Nedorostová Lada |
- |
|
424 |
mezitřída |
Harry Orlický talisman |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Pavlíček Tomáš |
16 |
|
425 |
otevřená |
Benet Onyx Márk |
neúčast |
Štichauerová Jana |
- |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
426 |
štěňat |
Alexa Lučanský svět |
neúčast |
Tancošová Žaneta |
- |
|
427 |
štěňat |
Fiebie Onyx Márk |
VN3 |
Melicharová Dagmar |
5 |
|
428 |
štěňat |
Honey z Borovýho Hrádku |
VN1 |
Ábelovská Drtinová Lucie |
5 |
|
429 |
štěňat |
Missi Bílé království |
VN2 |
Culková Eliška |
5 |
|
430 |
mezitřída |
Besy z Pozdišovskej doliny |
V2,res.CAC,res.CACIB |
Hlavnička Petr |
8 |
|
431 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1,CAC,CACIB |
Dobešová Miroslava |
11 |
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 7
49. expozice Canine-Walonie - výstava Charleroi, 6. říjen 2013, BE
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
143 |
dorost |
Mira van 't Molendorp |
VN1 |
Stevens Monique |
5 |
|
144 |
mladých |
Fiera Tatranská perla |
V2 |
Waerzeggers Angelo |
4 |
|
145 |
mladých |
Margriet van 't Molendorp |
V1,BOB |
Stevens Monique |
10 |
|
146 |
mezitřída |
Dara Katčina zahrada |
V1,CAC |
Waerzeggers Angelo |
7 |
|
147 |
otevřená |
Larissa van 't Molendorp |
V1,res.CAC |
Stevens Monique |
6 |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 5
12. mezinárodní výstava Ijsselshow Zwolle, 5. říjen 2013, NL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
495 |
otevřená |
Eross Janin ranč |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
496 |
mladých |
Fiera Tatranská perla |
V1,CAC,BOB Nejlepší mladý, Holandský šampion mladých |
Waerzeggers Angelo |
27 |
|
497 |
otevřená |
Larissa van t'Molendorp |
V1,res.CAC,res.CACIB |
Stevens Monique |
9
|
celkový počet přihlášených: 3
celkový počet zúčastněných: 3
31. mezinárodní výstava Maastricht, 29. září 2013, NL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
294 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
295 |
mladých |
Fiera Tatranská perla |
V1,CAC,BOB Nejlepší mladý |
Waerzeggers Angelo |
17 |
|
296 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1,res.CAC,res.CACIB |
Stevens Monique |
9 |
celkový počet přihlášených: 3
celkový počet zúčastněných: 3
30. mezinárodní výstava Maastricht, 28. září 2013, NL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1756 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Stevens Monique |
16 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
1758 |
štěňat |
Margriet van 't Molendorp |
VN1 |
Stevens Monique |
5 |
|
1759 |
mladých |
Fiera Tatranská perla |
V1,res.CAC, Nejlepší mladý |
Waerzeggers Angelo |
11 |
|
1760 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 4
117. mezinárodní výstava Brussel, 22. září 2013, BE
Rozhodčí: V. Piskay, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1756 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1,res.CAC,res.CACIB |
Stevens Monique |
8 |
|
1757 |
otevřená |
Eross Janin ranč |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
1758 |
štěňat |
Margriet van 't Molendorp |
VN1 |
Stevens Monique |
5 |
|
1759 |
mladých |
Fiera Tatranská perla |
V1, Nejlepší mladý |
Waerzeggers Angelo |
10 |
|
1760 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Stevens Monique |
16 |
|
1761 |
otevřená |
Kaatje van 't Molendorp |
neúčast |
Stevens Monique |
- |
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 5
Národní výstava psů Lučenec, 15. září 2013
Rozhodčí: Milan Bíroš, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
109 |
mezitřída |
Cairy z Ovčích pastvin |
neúčast |
Tothová Zuzana |
- |
|
110 |
otevřená |
Artush ze Smrčkova dvora |
V2, res.CAC |
Kitta Ivan |
5 |
|
111 |
otevřená |
Boy Bastien z Ovčích pastvin |
neúčast |
Tothová Zuzana |
- |
|
112 |
otevřená |
Sax Janin ranč |
V1,CAC,BOB, Slovenský vítěz, II. místo Velká cena národních plemen |
Leščinský Miroslav |
21 |
|
113 |
otevřená |
Una Bieli lev |
nenastoupila, špatně přihlášená |
Hrubý Zdeněk |
- |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
114 |
mladých |
Fairy Tatranská perla |
V2 |
Makovcová Marika |
4 |
|
115 |
mladých |
Julka Janin ranč |
V1,CAJC, splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský junior šampion |
Masár Miroslav |
19 |
|
116 |
mezitřída |
Cibela Jaroslavov dvor |
V1,CAC, Slovenský vítěz |
Berta Jaroslav |
9 |
|
117 |
šampionů |
Ola Janin ranč |
V1,CAC |
Berta Jaroslav |
7 |
celkový počet přihlášených: 9
celkový počet zúčastněných: 6
Podještědská výstava psů Liberec, 14. září 2013, CZ
Rozhodčí: Otakar Vondrouš, CZ
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
50 |
mezitřída |
Cameron Onyx Márk |
V1,VT,KV |
Bělka René |
6 |
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
Celostátní výstava psů Lučenec, 14. září 2013
Rozhodčí: Dušan Barlík, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
98 |
mezitřída |
Cairy z Ovčích pastvin |
V1, CAC |
Tothová Zuzana |
7 |
|
99 |
otevřená |
Boy Bastien z Ovčích pastvin |
V2, res.CAC |
Tothová Zuzana |
5 |
|
100 |
otevřená |
Sax Janin ranč |
V1,CAC,BOS |
Leščinský Miroslav |
11 |
|
101 |
otevřená |
Una Bieli lev |
nenastoupila, špatně přihlášená |
Hrubý Zdeněk |
- |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
102 |
dorost |
Madonna Janin ranč |
VN, III. místo Velká cena národních plemen |
|
13 |
|
103 |
mladých |
Julka Janin ranč |
V1,CAJC |
Masár Miroslav |
9 |
|
104 |
mezitřída |
Fridda Janin ranč |
V1,CAC |
Goliášová Jana |
7 |
|
105 |
otevřená |
Brita Verný strážca |
V2,res.CAC |
Goliášová Jana |
5 |
|
106 |
otevřená |
Daida Carin dom |
V1,CAC,BOB |
Buzáková Zuzana |
12 |
celkový počet přihlášených: 9
celkový počet zúčastněných: 8
87. mezinárodní výstava Lucemburk, 7. září 2013, L
Rozhodčí: Andras Korozs, HU
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
556 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1,CAC |
Stevens Monique |
7 |
|
557 |
otevřená |
Eross Janin ranč |
V1,CAC,CACIB,BOS |
Stevens Monique |
15 |
|
558 |
otevřená |
Ice von der Stockacher |
V2,res.CAC |
Ute & Ralph Kalich |
5 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
559 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1,BOB, Junior šampion Lucemburska |
Waerzeggers Angelo |
20 |
|
560 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1,CAC |
Stevens Monique |
7 |
|
561 |
otevřená |
Kaatje van 't Molendorp |
V2,res.CAC |
Stevens Monique |
5 |
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 6
Česká národní výstava psů Mladá Boleslav, 24. srpna 2013
Rozhodčí: Häberli Hans Ulrich, CH
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
470 |
mladých |
Chester Orlický talisman |
V1,BOJ,CAJC |
Bělobrádková Iva |
14 |
|
471 |
mezitřída |
Epaul Janin ranč |
neúčast |
Nedorostová Lada |
- |
|
472 |
otevřená |
Brian od Čertova kopýtka |
V2,Res.CAC |
Brtníková Katka |
5 |
|
473 |
otevřená |
Chuan z Oppidda Lughtwine |
V1,CAC,NV,CAC ČMKU,BOB splněny podmínky Český šampion |
Samseli Dana a Miloš |
26 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
474 |
štěňat |
Only Janin ranč |
VN1 |
Hanyková Jana |
5 |
|
475 |
mezitřída |
Besy z Pozdišovskej doliny |
VD3 |
Hlavnička Petr |
0 |
|
476 |
mezitřída |
Cameron Onyx Márk |
V1,CAC,NV,CAC ČMKU |
Bělka René |
11 |
|
477 |
mezitřída |
Deisy Janin ranč |
V2,Res.CAC |
Gregor Jaroslav |
5 |
|
478 |
otevřená |
Baboo ze Smrčkova dvora |
D |
Štafová Kristýna |
0 |
celkový počet přihlášených: 9
celkový počet zúčastněných: 8
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 18. srpna 2013
Rozhodčí: Kremser Brigita, SLO
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
168 |
mezitřída |
Cedrik Jaroslavov dvor |
V1,CAC,CACIB,BOB, Velká národní cena 1. místo, I.FCI 3. místo |
Schuchmann Juraj |
34 |
|
169 |
otevřená |
Brian od Čertova kopýtka |
V1,CAC,res.CACIB Splněny podmínky pro udělelní titulu Slovenský šampion krásy |
Brtníková Kateřina |
20 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
170 |
mladých |
Ibi Janin ranč |
V2 |
Krištofová, Pazdera |
4 |
|
171 |
mladých |
Julka Janin ranč |
V1,CAJC |
Masár Miroslav |
9 |
|
172 |
mezitřída |
Brenda Janin ranč |
V1,CAC,CACIB,BOS |
Rudecká Šárka Elizabeth |
15 |
|
173 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V2,res.CAC,res.CACIB |
Dobešová Miroslava |
8 |
|
174 |
otevřená |
Yanine Janin ranč |
V1,CAC,Velká národní cena 2. místo |
Rudecká Šárka Elizabeth |
16 |
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 7
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 17. srpna 2013
Rozhodčí: Drobniak Darko, SRB
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
179 |
mezitřída |
Cedrik Jaroslavov dvor |
V1,CAC,CACIB,BOB, Velká národní cena 1. místo |
Schuchmann Juraj |
26 |
|
180 |
otevřená |
Brian od Čertova kopýtka |
V1,CAC,res.CACIB |
Brtníková Kateřina |
10 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
181 |
mladých |
Ibi Janin ranč |
D2 |
Krištofová, Pazdera |
0 |
|
182 |
mladých |
Julka Janin ranč |
VD1 |
Masár Miroslav |
0 |
|
183 |
mezitřída |
Brenda Janin ranč |
V2,res.CAC |
Rudecká Šárka Elizabeth |
5 |
|
184 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1,CAC,CACIB,BOS |
Dobešová Miroslava |
15 |
|
185 |
otevřená |
Saška Biely lev |
V |
Švec Ivan |
1 |
|
186 |
otevřená |
Yanine Janin ranč |
V |
Rudecká Šárka Elizabeth |
1 |
celkový počet přihlášených: 7
celkový počet zúčastněných: 7
Mezinárodní výstava psů Zakopane, 4. srpen 2013, PL
Rozhodčí: Anna Kochan, PL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
43 |
otevřená |
Artush ze Smrčkova dvora |
V1,CWC,res.CACIB |
Kitta Ivan |
10 |
|
44 |
šampionů |
Baron Jaroslavov dvor |
V1,CWC,CACIB,BOB |
Goliášová Jana |
16 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
45 |
šampionů |
Isara van ´t Molendorp |
V1,CWC,CACIB |
Goliášová Jana |
11 |
celkový počet přihlášených: 3
celkový počet zúčastněných: 3
24. mezinárodní výstava Lovaniumtrofee Leuven, 4. srpen 2013, BE
Rozhodčí: Friederike Kappacher, AT
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
937 |
otevřená |
Lambik van t' Molendorp |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
938 |
dorost |
Fiera Tatranská perla |
VN1, BIS ve třídě dorostu |
Waerzeggers Angelo |
15 |
|
939 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1, Splněny podmínky pro udělaní titulu Belgický šampion mladých |
Waerzeggers Angelo |
15 |
|
940 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1,res.CAC,res.CACIB |
Stevens Monique |
9 |
|
941 |
otevřená |
Kaatje van t'Molendorp |
V1,CAC,CACIB,BOB |
Stevens Monique |
16 |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 5
Mezinárodní výstava Mladá Boleslav, 20. červenec 2013
Rozhodčí: Król Piotr, PL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
506 |
otevřená |
Brix Onyx Márk |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Bulena Jaroslav |
8 |
|
507 |
otevřená |
Chuan z Oppidda Lughtwine |
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB |
Samseli Dana a Miloš |
18 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
508 |
mladých |
Debbie Onyx Márk |
V1, BOJ, CAJC |
Fajdeková Radka |
14 |
|
509 |
mladých |
Elizabeth Onyx Márk |
V2 |
Fajdeková Radka |
4 |
|
510 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU |
Dušková Jana |
18 |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 5
Mezinárodní výstava Limburgia Echt, 7. červenec 2013, NL
Rozhodčí: B. Schjöth, DK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
820 |
mezitřída |
Lambik van t' Molendorp |
V1,CAC,BOB |
Stevens Monique |
12 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
821 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1,res.CAC, Splněny podmínky pro udělení titulu Holandský šampion krásy mladých |
Waerzeggers Angelo |
16 |
|
822 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1,CAC,CACIB |
Stevens Monique |
11 |
|
823 |
otevřená |
Kaatje van t'Molendorp |
V1,res.CACIB |
Stevens Monique |
8 |
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 4
Mezinárodní výstava psů Veľka Ida, 7. července 2013, SK
Rozhodčí: Korózs András, HU
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
113 |
mladých |
Cairry z Ovčích pastvín |
V1, CAJC |
Tothová Zuzana |
9 |
|
114 |
otevřená |
Boy Bastien z Ovčích pastvín |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Tothová Zuzana |
16 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
115 |
mladých |
Julka MAPA |
V1, CAJC, BOS, Splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský Junior šampion |
Patarák Matúš |
23 |
|
116 |
mezitřída |
Cibela Jaroslavov dvor |
V1, CAC, Splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský Junior šampion |
Berta Jaroslav |
17 |
|
117 |
otevřená |
Biba z Mikuláša |
neúčast |
Goliášová Jana |
- |
|
118 |
otevřená |
Ulka Biely lev |
V1,CAC,CACIB |
Hrubý Zdeněk |
11 |
|
119 |
šampionů |
Isara van´t Molendorp |
neúčast |
Goliášová Jana |
- |
|
120 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
V1 |
Patarák Matúš |
10 |
celkový počet přihlášených: 8
celkový počet zúčastněných: 6
Mezinárodní výstava psů Veľka Ida, 6. července 2013, SK
Rozhodčí: Havelka Tibor, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
119 |
mladých |
Cairry z Ovčích pastvín |
V1, CAJC |
Tothová Zuzana |
9 |
|
120 |
otevřená |
Boy Bastien z Ovčích pastvín |
V2, res.CAC, res.CACIB |
Tothová Zuzana |
8 |
|
121 |
otevřená |
Sax Janin ranč |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Leščinský Miroslav |
15 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
122 |
|
chybně zapsaná fena |
|
|
|
|
123 |
mladých |
Julka MAPA |
V1, CAJC, BOB |
Patarák Matúš |
14 |
|
124 |
mezitřída |
Cibela Jaroslavov dvor |
V1, CAC, res.CACIB |
Berta Jaroslav |
10 |
|
125 |
otevřená |
Biba z Mikuláša |
VD |
Goliášová Jana |
0 |
|
126 |
otevřená |
Cila Carin dom |
neúčast |
Tajbus Ľubomír |
- |
|
127 |
otevřená |
Ulka Biely lev |
V1, CAC, CACIB |
Hrubý Zdeněk |
11 |
|
128 |
šampionů |
Isara van´t Molendorp |
V1, CAC, Splněny podmínky pro získání titulu Slovenský šampion krásy |
Goliášová Jana |
17 |
|
129 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
V1 |
Patarák Matúš |
10 |
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 9
Středoevropská výstava slovenských čuvačů Brno, 30. červen 2013
Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
01 |
štěňat |
Marcel Janin ranč |
VN1, Nejlepší štěně výstavy |
Machovčák Jozef |
6 |
|
02 |
dorostu |
Falco Tatranská perla |
VN1, Nejlepší dorost výstavy |
Kubíček Jiří |
6 |
|
03 |
dorostu |
Floyd Tatranská perla |
neúčast |
Miegel Petra, AT |
- |
|
04 |
mladých |
Aron Bílé Štístko |
VD |
Wojnarová Dana |
0 |
|
05 |
mladých |
Epaul Janin ranč |
V1, CAJC, Středoevropský vítěz mladých |
Nedorostová Lada |
22 |
|
06 |
mezitřída |
Armín z Petroupíma |
V1, CAC |
Mašínová Ludmila |
10 |
|
07 |
otevřená |
Colja Tatranská perla |
V2, res.CAC |
Schell Peter, AT |
7 |
|
08 |
otevřená |
Filip Orlický talisman |
V1, CAC |
Vozihnoj Petr |
10 |
|
09 |
vítězů |
Alan Orlický talisman |
V2, res.CAC |
Dušková Jana |
7 |
|
10 |
vítězů |
Apollo Katčina zahrada |
V4 |
Štruplová Dana |
3 |
|
11 |
vítězů |
Dar Tatranská perla |
V3 |
Navrátilík Petr, Moravanská Marie |
4 |
|
12 |
vítězů |
Merlin Hodkovičský les |
V1, CAC, Středoevropský vítěz SC 2013, BOB |
Svobodová Michaela |
32 |
|
13 |
čestná |
Argonaout Třpitivý sníh |
V1, Nejlepší jedinec tříd čestných |
Galgaňáková Yvona |
12 |
|
14 |
čestná |
Bastien Tatranská perla |
neúčast |
Moravanská Marie |
- |
|
15 |
veteránů |
Dan Šťasný pes |
V2 |
Rychetská Kateřina |
10 |
|
16 |
veteránů |
Endy Bílé království |
V1, Středoevropský vítěz veteránů |
Košťák Petr |
22 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
17 |
mladých |
Agnes z Rynku Chotouchovského |
V3 |
Meruna Jaroslav |
4 |
|
18 |
mladých |
Aiké Bílý stín |
V |
Najman Jiří |
2 |
|
19 |
mladých |
Albína z Rynku Chotouchovského |
neúčast |
Sobolíková Alena |
- |
|
20 |
mladých |
Daya Katčina zahrada |
VD |
Rychetská Kateřina |
0 |
|
21 |
mladých |
Fjolla-Luna von Auencamp |
V1, CAJC, Středoevropský vítěz mladých |
Mackensen Regina, DE |
24 |
|
22 |
mladých |
Johana Mapa |
V2 |
Kozáková Olga |
5 |
|
23 |
mladých |
Julka Janin ranč |
V4 |
Masár Miroslav |
3 |
|
24 |
mezitřída |
Brenda Janin ranč |
V3 |
Rudecká Šárka Elizabeth |
4 |
|
25 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
V1, CAC |
Dušková Jana |
10 |
|
26 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V2, res.CAC |
Dobešová Miroslava |
7 |
|
27 |
otevřená |
Afra Finův dvůr |
V1, CAC |
Konečná Petra |
10 |
|
28 |
|
Aimmie z Lubenských hvozdů |
V2, res.CAC |
Francouzova Kateřina |
7 |
|
29 |
otevřená |
Andain Katčina zahrada |
neúčast |
Kapková Dana |
- |
|
30 |
otevřená |
Bony Katčina zahrada |
VD4 |
Rychetská Kateřina, Holý Tomáš |
0 |
|
31 |
otevřená |
Conie Finův dvůr |
VD3 |
Konečná Petra |
0 |
|
32 |
pracovní |
Anka Ronova zahrada |
V1, CAC |
Navrátilík Petr |
10 |
|
33 |
pracovní |
Ulrika Černý korálek |
neúčast |
Rychetská Kateřina |
- |
|
34 |
vítězů |
Arisa z Petroupíma |
V4 |
Navrátilík Petr, Matoušek Miroslav |
3 |
|
35 |
vítězů |
Bakko Tatranská perla |
V3
|
Sobolíková Alena, Sobolík Jozef |
4 |
|
36 |
vítězů |
Bella Tatranská perla |
V |
Rychetská Kateřina |
2 |
|
37 |
vítězů |
Bellis Orlický talisman |
V1, CAC, Středoevropský vítěz |
Dušková Jana |
20 |
|
38 |
vítězů |
Ulma Janin ranč |
V2, res.CAC |
Masár Miroslav |
7 |
|
39 |
vítězů |
Yanine Janin ranč |
V |
Rudecká Šárka Elizabeth |
2 |
|
40 |
čestná |
Cora Biela sila |
V2 |
Dušková Jana |
10 |
|
41 |
čestná |
Elina Biela sila |
V3 |
Navrátilík Petr |
10 |
|
42 |
čestná |
Hela ze Starého Vráta |
V1 |
Galgaňáková Yvona |
10 |
|
43 |
veteránů |
Kyra Hodkovičský les |
V1, Středoevropský vítěz veteránů |
Konečná Petra |
22 |
celkový počet přihlášených: 43
celkový počet zúčastněných: 38
Nejlepší chovatelská skupina
1. |
Orlický talisman Dušková Jana |
20 |
2. |
Tatranská perla Navrátilík Petr |
19 |
3. |
Katčina zahrada Rychetská Kateřina |
18 |
Páry
1. |
Galgaňáková Yvona |
20 |
|
Argonaut Třpytivý sníh |
5 |
|
Hela ze Starého Vráta |
5 |
2. |
Dušková Jana |
19 |
|
Alan Orlický talisman |
4 |
|
Bellis Orlický talisman |
4 |
3. |
Navrátilík Petr |
18 |
|
Dar Tatranská perla |
3 |
|
Arisa z Petroupima |
3 |
4. |
Rychetská Kateřina |
17 |
|
Dan Šťastný pes |
2 |
|
Ulrika Černý korálek |
2 |
N |
Sameš Petr |
|
|
Bert od Čertova kopýtka |
|
|
Catty Katčina zahrada |
|
Nejlepší odchov
1. |
Anka Ronova zahrada
Navrátilík Petr
|
20 |
2. |
Dan Šťastný pes
Rychetská Kateřina
|
19 |
Mezinárodní výstava psů INTERCANIS Brno, 29. červen 2013
Rozhodčí: Javorčík Vladimír, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
322 |
mladých |
Chris Orlický talisman |
V1,CAJC |
Hejná Iveta |
9 |
|
323 |
otevřená |
Brix Onyx Márk |
V1,CAC,CAC CMKU,CACIB,BOB |
Bulena Jaroslav |
18 |
|
324 |
šampionů |
Merlin Hodkovičský les |
V1,CAC,res.CACIB |
Svobodová Michaela |
10 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
325 |
mladých |
Aiké Bílý stín |
V1,CAJC,BOJ |
Najman Jiří |
14 |
|
326 |
mladých |
Atira Bratroňské štěstí |
V3 |
Mrtvý Robin |
3 |
|
327 |
mladých |
Johana Mapa |
V2 |
Kozáková Olga |
4 |
|
328 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
V2 |
Dušková Jana |
4 |
|
329 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1 |
Dobešová Miroslava |
5 |
|
330 |
otevřená |
Cira Bela ze Smrčkova dvora |
V1,CAC,CAC CMKU,CACIB |
Odstrčil Ctirad |
13 |
|
331 |
šampionů |
Arisa z Petroupíma |
V1,CAC,res.CACIB |
Navrátilík Petr, Matoušek Miroslav |
10 |
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 10
Klubová výstava a XLIV. Memoriál prof. Antonína Hrůzy Brno, 28. červen 2013
Rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
01 |
štěňat |
Marcel Janin ranč |
VN1 |
Machovčák Jozef |
6 |
|
02 |
mladých |
Aron Bílé Štístko |
D |
Wojnarová Dana |
0 |
|
03 |
mladých |
Epaul Janin ranč |
neúčast |
Nedorostová Lada |
- |
|
04 |
mezitřída |
Armín z Petroupíma |
vyloučen |
Mašínová Ludmila |
- |
|
05 |
otevřená |
Albert pod Přehradou |
V3 |
Kristiánová Tereza |
4 |
|
06 |
otevřená |
Bert od Čertova kopýtka |
VD |
Sameš Petr |
0 |
|
07 |
otevřená |
Colja Tatranská perla |
V1,CAC,KV |
Schell Peter, AT |
18 |
|
08 |
otevřená |
Filip Orlický talisman |
VD4 |
Vozihnoj Petr |
0 |
|
09 |
otevřená |
Yahoo Janin ranč |
V2,res.CAC |
Oharek Jiří |
7 |
|
10 |
vítězů |
Apollo Katčina zahrada |
V2 |
Štruplová Dana |
5 |
|
11 |
vítězů |
Dar Tatranská perla |
V1,CAC |
Navrátilík Petr, Moravanská Marie |
10 |
|
12 |
vítězů |
Merlin Hodkovičský les |
VD3 |
Svobodová Michaela |
0 |
|
13 |
čestná |
Argonaout Třpitivý sníh |
neúčast |
Galgaňáková Yvona |
- |
|
14 |
čestná |
Bastien Tatranská perla |
V1 |
Moravanská Marie |
12 |
|
15 |
veteránů |
Dan Šťasný pes |
V1, BOV |
Rychetská Kateřina |
22 |
|
16 |
veteránů |
Endy Bílé království |
V2 |
Košťák Petr |
10 |
|
17 |
veteránů |
Kraken Hodkovičský les |
neúčast |
Wojnarová Dana |
|
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
18 |
mladých |
Agnes z Rynku Chotouchovského |
V4 |
Meruna Jaroslav |
3 |
|
19 |
mladých |
Aiké Bílý stín |
V2 |
Najman Jiří |
5 |
|
20 |
mladých |
Albína z Rynku Chotouchovského |
D |
Sobolíková Alena |
0 |
|
21 |
mladých |
Atira Bratroňské štěstí |
VD |
Mrtvý Robin |
0 |
|
22 |
mladých |
Daya Katčina zahrada |
V3 |
Rychetská Kateřina |
4 |
|
23 |
mladých |
Doris ze Smrčkova dvora |
VD |
Barbušin Michal |
0 |
|
24 |
mladých |
Fjolla-Luna von Auencamp |
V1 |
Mackensen Regina, DE |
5 |
|
25 |
mladých |
Johana Mapa |
VD |
Kozáková Olga |
0 |
|
26 |
mezitřída |
Brenda Janin ranč |
VD |
Rudecká Šárka Elizabeth |
0 |
|
27 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1,CAC |
Dobešová Miroslava |
10 |
|
28 |
mezitřída |
Ketty Bílé království |
V2,res.CAC |
Lisický Martin |
7 |
|
29 |
otevřená |
Afra Finův dvůr |
D |
Konečná Petra |
0 |
|
30 |
otevřená |
Andain Katčina zahrada |
VD |
Kapková Dana |
0 |
|
31 |
otevřená |
Bony Katčina zahrada |
V2 |
Rychetská Kateřina, Holý Tomáš |
5 |
|
32 |
otevřená |
Catty Katčina zahrada |
neúčast |
Sameš Petr |
- |
|
33 |
otevřená |
Ciara Tatranská perla |
VD |
Herold a Birgit Rommel, DE |
0 |
|
34 |
otevřená |
Cira Katčina zahrada |
VD3 |
Voldřichová Marcela |
0 |
|
35 |
otevřená |
Conie Finův dvůr |
V1,CAC |
Konečná Petra |
10 |
|
36 |
otevřená |
Fabiola Biely rodo |
VD4 |
Ležáková Marcela |
0 |
|
37 |
pracovní |
Anka Ronova zahrada |
V1 |
Navrátilík Petr |
6 |
|
38 |
pracovní |
Ulrika Černý korálek |
neúčast |
Rychetská Kateřina |
- |
|
39 |
vítězů |
Arisa z Petroupíma |
V3 |
Navrátilík Petr, Matoušek Miroslav |
4 |
|
40 |
vítězů |
Bakko Tatranská perla |
V1,CAC,KV,BOB |
Sobolíková Alena, Sobolík Jozef |
30 |
|
41 |
vítězů |
Bella Tatranská perla |
V4 |
Rychetská Kateřina |
3 |
|
42 |
vítězů |
Yanine Janin ranč |
V2 |
Rudecká Šárka Elizabeth |
5 |
|
43 |
čestná |
Elina Biela sila |
V1 |
Navrátilík Petr |
12 |
|
44 |
čestná |
Hela ze Starého Vráta |
neúčast |
Galgaňáková Yvona |
- |
|
45 |
veteránů |
Bojarka ze Žižkova rodiště |
V1 |
Voldřichová Marcela |
10 |
|
46 |
veteránů |
Kyra Hodkovičský les |
VD2 |
Konečná Petra |
0 |
celkový počet přihlášených: 46
celkový počet zúčastněných: 40
Národní výstava psů Klatovy, 15. červen 2013, CZ
Rozhodčí: Kukla Ladislav, CZ
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
209 |
mladých |
Canto Onyx Márk |
V1,CAJC,BOJ,BOB, Splněny podmínky pro získání titulu Český junior šampion |
Stádníková Gabriela |
29 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
210 |
mladých |
Albína z Rynku Chotouchovského |
V1 |
Sobolíková Jana, Anna |
5
|
celkový počet přihlášených: 2
celkový počet zúčastněných: 2
36. Mezinárodní výstava Zuiderkempen Lommel, 9. červen 2013, BE
Rozhodčí: E. Wieldraaijer, NL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
820 |
mezitřída |
Lambik van t' Molendorp |
V1,CAC |
Stevens Monique |
7 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
821 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1 |
Waerzeggers Angelo |
5 |
|
822 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1,res.CAC |
Stevens Monique |
6 |
|
823 |
šampionů |
Irina van t'Molendorp |
V1,CAC,BOB |
Stevens Monique |
12 |
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 4
Mezinárodní výstava Nitra, 2. červen 2013, SK
Rozhodčí: Havelka Tibor, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
156 |
mladých |
Hery Janin ranč |
neúčast |
Holík Jaroslav |
- |
|
157 |
šampionů |
Dar tatranská perla |
neúčast |
Moravanská Marie |
- |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
158 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
neúčast |
Patarák Matúš |
- |
|
159 |
mladých |
Belis Janin ranč |
V1 |
Galisová Petra |
5 |
|
160 |
mladých |
Julka Janin ranč |
VD2 |
Masár Miroslav |
0 |
|
161 |
mladých |
Julka Mapa |
neúčast |
Patarák Matúš |
- |
|
162 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
neúčast |
Dušková Jana |
- |
|
163 |
šampionů |
Ulma Janin ranč |
V1, CAC, CACIB, BOB, splněny podmínky pro titul Slovenský grand šampion krásy |
Masár Miroslav |
26 |
celkový počet přihlášených: 8
celkový počet zúčastněných: 3
Mezinárodní výstava Nitra, 1. červen 2013, SK
Rozhodčí: Javorčík Vladimír, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
168 |
mladých |
Flafy Bekin dvor |
V1, CAJC |
Šparcová Zuzana |
9 |
|
169 |
mladých |
Hery Janin ranč |
VD2 |
Holík Jaroslav |
0 |
|
170 |
mladých |
Rolf Černý korálek |
neúčast |
Goliášová Jana |
- |
|
171 |
otevřená |
Baron Jaroslavov dvor |
V1, CAC, r. CACIB, splněny podmínky pro titul Slovenský šampion krásy |
Goliášová Jana |
20 |
|
172 |
šampionů |
Dar Tatranská perla |
V1, CAC, CACIB, BOS, splněny podmínky pro titul Slovenský šampion krásy |
Moravanská Marie |
25 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
173 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
neúčast |
Patarák Matúš |
- |
|
174 |
mladých |
Belis Janin ranč |
V1, CAJC, BOJ |
Galisová Petra |
14 |
|
175 |
mladých |
Julka Janin ranč |
V2 |
Masár Miroslav |
4 |
|
176 |
mladých |
Julka Mapa |
neúčast |
Patarák Matúš |
- |
|
177 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
neúčast |
Dušková Jana |
- |
|
178 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1, CAC, r. CACIB |
Dobešová Miroslava |
10 |
|
179 |
otevřená |
Erin Tatranská perla |
neúčast |
Rendlová Romana |
- |
|
180 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
neúčast |
Navrátilík Petr, Matoušek Miroslav |
- |
|
181 |
šampionů |
Ulma Janin ranč |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Masár Miroslav |
16 |
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 8
11. mezinárodní výstava K.C. Oss, 1. červen 2013, NL
Rozhodčí: E. Deutscher, AT
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
694 |
mladých |
Eross Janin Ranc |
V1,CACIB, BOB |
Stevens Monique |
14 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
695 |
štěňat |
Fiera Tatranská perla |
VN1 |
Waerzeggers Angelo |
5 |
|
696 |
otevřená |
Kaatje van t'Molendorp |
V1 |
Stevens Monique |
5 |
|
697 |
mezitřída |
Larissa van t'Molendorp |
V1, CACIB |
Stevens Monique |
9 |
|
698 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1, res. CACIB |
Waerzeggers Angelo |
8 |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 5
Celostátní výstava psů Senec, 31. květen 2013, SK
Rozhodčí: Bíroš Milan, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
148 |
šampionů |
Dar Tatranská perla |
V1, CAC |
Moravanská Marie |
7 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
149 |
mladých |
Belis Janin ranč |
V1, CAJC, BOB |
Galisová Petra |
13 |
|
150 |
mladých |
Isa Janin ranč |
V2 |
Krištofová L., Pazdera J. |
4 |
|
151 |
otevřená |
Erin Tatranská perla |
neúčast |
Rendlová Romana |
- |
|
152 |
otevřená |
Uttamah Biely lev |
V1, CAC |
Ondič Juraj |
7 |
|
153 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
V1, CAC, splněny podmínky pro titul Slovenský šampion krásy |
Navrátilík Petr, Matoušek Miroslav |
17 |
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 5
XLIV. Memoriál Prof Antonína Hrůzu, 25. květen 2013, Pribylina, SK
Rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1 |
dorost |
Hasan spod Babej hory |
neúčast |
Ing. Pavol Krupa, SK |
- |
|
2 |
mladých |
Cairry z Ovčích pastvin |
V3 |
Zuzana Tothová, SK |
4 |
|
3 |
mladých |
Canto Onyx Márk |
VD |
Gabriela Stádníková, CZ |
0 |
|
4 |
mladých |
Cimerron Janin ranč |
VD |
Jozef Zelina, SK |
0 |
|
5 |
mladých |
Erno z Cibíka |
V1, CAJC |
Rodolf Goda, SK |
12 |
|
6 |
mladých |
Epaul Janin ranč |
VD |
Lada Nedorostová, CZ |
0 |
|
7 |
mladých |
Flafy Bekin dvor |
V4 |
Zuzana Šaprcová, SK |
3 |
|
8 |
mladých |
Gajdoš spod Babej hory |
V |
Ing. Pavol Krupa, SK |
2 |
|
9 |
mladých |
Hery Janin ranč |
VD |
Jaroslav Holík, SK |
0 |
|
10 |
mladých |
Ypsi Biely démon |
V2 |
RNDr. Ingrid Mikulášková a Jozef Mikulášek, SK |
5 |
|
11 |
mezitřída |
Cedrik Jaroslavov dvor |
V1, CAC, KV |
Ing. Juraj Schuchmann, SK |
20 |
|
12 |
mezitřída |
Cezan Jaroslavov dvor |
VD |
Pavol Chabada, SK |
0 |
|
13 |
mezitřída |
Dasty Carin dom |
VD4 |
Regina Ivanová, SK |
0 |
|
14 |
mezitřída |
Elf Tatrantská perla |
V3 |
Juraj Grebáč, SK |
4 |
|
15 |
mezitřída |
Lumipuun Aatos |
V2, res. CAC |
Miroslava Dobešová, CZ |
7 |
|
16 |
otevřená |
Artuš Verný strážca |
VD |
Mgr. Miroslava Sudolská, SK |
0 |
|
17 |
otevřená |
Baron Jaroslavov dvor |
V3 |
Jana Goliášová, SK |
4 |
|
18 |
otevřená |
Bert od Čertova kopýtka |
VD |
Petr Sameš, CZ |
0 |
|
19 |
otevřená |
Boy Bastien z Ovčích pastvin |
V4 |
Zuzana Tothová, SK |
3 |
|
20 |
otevřená |
Cezar z Cibíka |
VD |
Ing. Gabriela Kováčová, DK |
0 |
|
21 |
otevřená |
Chuan z Oppidda Lughwine |
V1, CAC |
Dana a Miloš Samseli, CZ |
10 |
|
22 |
otevřená |
Jasper Bílé království |
VD |
Witold Wantulog, CZ |
0 |
|
23 |
otevřená |
Orestes Černý korálek |
D |
Jaroslav Strnad, CZ |
0 |
|
24 |
otevřená |
Sax Janin ranč |
V2, res. CAC |
Miroslav Leščinský, SK |
7 |
|
25 |
šampionů |
Ch. Anakin Červený potok |
V1, CAC |
Ing. Petr Vaník, CZ |
10 |
|
26 |
šampionů |
ICh. Astor Janin ranč |
V3 |
Jaroslav Strnad, CZ |
4 |
|
27 |
šampionů |
Ch. Bady Bekin dvor |
neúčast |
Barbora Bačová, SK |
- |
|
28 |
šampionů |
Ch. Gordon Janin ranč |
V2, res. CAC |
Pharm.Dr. Ivica Blahútová, Ing. Ivan Bibza, SK |
7 |
|
29 |
šampionů |
Ch. Marty Povodie Hrona |
V4 |
Katarína Gallová |
3 |
|
30 |
šampionů |
Ch. Sammy Janin ranč |
V |
Katarína Rumanková, Ján Klas, SK |
2 |
|
31 |
pracovní |
Brian od Čertova kopýtka |
V1, CAC |
Kateřina Brtníková, CZ |
10 |
|
32 |
čestná |
ICh. Atrey Janin ranč |
V2 |
Romana Rendlová |
10 |
|
33 |
čestná |
ICh. Azor z Cibíka |
V3 |
RNDr. Ingrid Mikulášková a Jozef Mikulášek, SK |
10 |
|
34 |
čestná |
Ch. Bak Carin dom |
V1 |
Pharm.Dr. Ivica Blahútová, Ing. Ivan Bibza, SK |
10 |
|
35 |
čestná |
ICh. Choč Janin ranč |
V4 |
Jana Bochníčková, SK |
10 |
|
36 |
veteránů |
Eso Biela dolina |
neúčast |
Ing. Pavol Krupa, SK |
- |
|
37 |
veteránů |
ICh. Očko Car Janin ranč |
V1 |
Monique Stevens, BE |
10 |
|
38 |
veteránů |
Xeno Power Janin ranč |
V2 |
Milan Veróny, SK |
10 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
39 |
štěňat |
Fairy Tatranská perla |
VN2 |
Mgr. Mária Makovcová, SK |
6 |
|
40 |
štěňat |
Madonna Janin ranč |
VN1 |
Ing. Pavol Pipíška, SK |
6 |
|
41 |
dorost |
Dora Jaroslavov dvor |
VN1 |
Ján Fábry, SK |
6 |
|
42 |
mladých |
Aya White happy |
VD |
Ing. Pavol Krupa, CZ |
0 |
|
43 |
mladých |
Besy z Pozdišovskej doliny |
V |
Petr Hlavnička, CZ |
2 |
|
44 |
mladých |
Brenda Janin ranč |
V |
Šárka Elizabeth Rudecká, CZ |
2 |
|
45 |
mladých |
Cibela Jaroslavov dvor |
VD |
Jaroslav Berta, SK |
0 |
|
46 |
mladých |
Daya Katčina zahrada |
V2 |
Kateřina Rychetská, CZ |
5 |
|
47 |
mladých |
Ewe Onyx Márk |
V |
Marek Chroust a Hana Matějková, CZ |
2 |
|
48 |
mladých |
Elizabeth Onyx Márk |
V |
Bc. Radka Fajdeková, CZ |
2 |
|
49 |
mladých |
Freya Janin ranč |
VD |
Dana a Miloš Samseli, CZ |
0 |
|
50 |
mladých |
Gala spod Babej hory |
V1, CAJC |
Ing. Pavol Krupa, SK |
12 |
|
51 |
mladých |
Hélia Biela Dolina |
D |
Katarína Gallová, SK |
0 |
|
52 |
mladých |
Johana Mapa |
V3 |
MVDr. Olga Kozmáková, CZ |
4 |
|
53 |
mladých |
Julka Janin ranč |
VD |
Ing. Miroslav Masár, SK |
0 |
|
54 |
mladých |
Julka Mapa |
V4 |
Matúš Patarák, SK |
3 |
|
55 |
mezitřída |
Baghira Janin ranč |
V2, res. CAC |
Pharm.Dr. Ivica Blahútová, Ing. Ivan Bibza, SK |
7 |
|
56 |
mezitřída |
Bona z Pozdišovskej doliny |
neúčast |
Anton Čižmár, SK |
- |
|
57 |
mezitřída |
Daida Carin dom |
VD |
Zuzana Buzáková, SK |
0 |
|
58 |
mezitřída |
Cita Onyx Márk |
V3 |
Marek Chroust, Jana Štichauerová, CZ |
4 |
|
59 |
mladých |
Debbie Onyx Márk |
V |
Bc. Radka Fajdeková, CZ |
2 |
|
60 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V4 |
Miroslava Dobešová, CZ |
3 |
|
61 |
mezitřída |
Yanine Janin ranč |
V1, CAC, KV, BOB |
Šárka Elizabeth Rudecká, CZ |
32 |
|
62 |
otevřená |
Abby Onyx Márk |
V |
Marek Chroust, Jana Štichauerová, CZ |
2 |
|
63 |
otevřená |
Alba z Cibíka |
VD |
Branislav Fajta, SK |
0 |
|
64 |
otevřená |
Bella Tatranská perla |
V |
Kateřina Rychetská, CZ |
2 |
|
65 |
otevřená |
Bela Jaroslavov dvor |
VD |
Ján Staš, SK |
0 |
|
66 |
otevřená |
Bela při Šibénkach |
neúčast |
Juraj Grebáč, SK |
- |
|
67 |
otevřená |
Bella z Mikuláša |
neúčast |
Ing. Jozef Žarnovičan, SK |
- |
|
68 |
otevřená |
Bena z Mikuláša |
V4 |
Jozef Huba, SK |
3 |
|
69 |
otevřená |
Bessy z Mikuláša |
V1, CAC |
Petr Hollý, CZ |
10 |
|
70 |
otevřená |
Bianca z Cibíka |
V3 |
Ing. Petr Vaník, CZ |
4 |
|
71 |
otevřená |
Bonny Onyx Márk |
neúčast |
Marek Chroust, Václav Vladimír Vašíček, CZ |
- |
|
72 |
otevřená |
Catty Katčina zahrada |
VD |
Petr Sameš, CZ |
0 |
|
73 |
otevřená |
Cila Carin dom |
neúčast |
Lubomír Tejbus, SK |
- |
|
74 |
otevřená |
Chelsea Medzihradský dvor |
V |
Alojz Štefánek, SK |
2 |
|
75 |
otevřená |
Lady Janin ranč |
V |
Tomáš Gábriš, SK |
2 |
|
76 |
otevřená |
Saška Biely lev |
V |
Ivan Švec, SK |
2 |
|
77 |
otevřená |
Una Biely lev |
V |
Zdeněk Hrubý, SK |
2 |
|
78 |
otevřená |
Uttamah Biely lev |
V2, res. CAC |
Juraj Ondič, SK |
7 |
|
79 |
šampionů |
Ch. Erin Tatranská perla |
neúčast |
Romana Rendlová, CZ |
- |
|
80 |
šampionů |
Ch. Ulma Janin ranč |
V1, CAC |
Miroslav Masár, SK |
10 |
|
81 |
šampionů |
Ch. Denisa Janin ranč |
V2, res. CAC |
Ing. Jozef Žarnovičan, Ing. Naďa Krassová, SK |
7 |
|
82 |
pracovní |
Ch. Asta Katčina zahrada |
V1, CAC |
Vítězslav Hajný, CZ |
10 |
|
83 |
pracovní |
Gabra Janin ranč |
VD |
Kateřina Brtníková, CZ |
0 |
|
84 |
pracovní |
Ulrika Černý korálek |
V2, res. CAC |
Kateřina Rychetská, CZ |
7 |
|
85 |
čestná |
Ch. Zuza z Pozdišovskej doliny |
V1, |
Matúš Patarák |
10 |
|
86 |
veteránů |
Terka Janin ranč |
neúčast |
Jana Goliášová |
- |
celkový počet přihlášených: 86
celkový počet zúčastněných: 76
Chovatelská stanice
1. |
Janin ranč Jana Goliášová, SK |
20 |
2. |
Biely lev Zdeněk Hrubý, SK |
19 |
3. |
Onyx Márk Marek Chroust, CZ |
18 |
Páry
1. |
Ing. Petr Vaník
|
20 |
|
Anakin Červený potok |
5 |
|
Bianca z Cibíka |
5 |
2. |
Miroslava Dobešová |
19 |
|
Lumipuun Aatos |
4 |
|
Kessy Bílé království |
4 |
3. |
Kateřina Brtníková |
18 |
|
Brian od Čertova kopýtka |
3 |
|
Gabra Janin ranč |
3 |
Dítě a čuvač
Krassová Sofia a Denisa Janin ranč
Sára Rychetská a Ulrika Černý korálek
Sára Brtníková a Gabra Janin ranč
Lukáš Vaník a Anakin Červený potok
Alexandra Rošková a Boy Bastien z Ovčích pastvin
Patrícia Holíková a Hery Janin ranč
Ninka Šparcová a Flafy Bekin dvor
Nikola Hollá a Bessy z Mikuláša
Jana Ondičová a Uttamah Biely lev
Nela Chroustová a Abby Onyx Márk
Bohumil Stádník a Canto Ony Márk
Natálie Matějková a Ewe Onyx Márk
Radka Pipíšková a Madonna Janin ranč
Matúš Patarák ml. a Zuza z Pozdišovskej doliny
Amália Pataráková a Julka MAPA
Mezinárodní výstava Litoměřice, 25. květen 2013, CZ
Rozhodčí: Redlicky Miroslaw, PL
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1202 |
otevřená |
Corado Katčina zahrada |
V1, CAC, res. CACIB |
Rajtáková Linda |
10 |
|
1203 |
šampionů |
Chuck z Oppidda Lughtwine |
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB |
Krsek Jan |
18 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
1204 |
dorost |
Ew z Povodí Svratky |
VN1 |
Krsek Jan |
5 |
|
1205 |
mladých |
Albína z Rynku Chotouchovského |
neúčast |
Sobolíková Alena |
- |
|
1206 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
VD1 |
Dušková Jana |
0 |
|
1207 |
otevřená |
Bakko Tatranská perla |
V1, CAC, res. CACIB |
Sobolíková Alena |
10 |
|
1208 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
neúčast |
Matoušek Miroslav |
- |
|
1209 |
šampionů |
Bellis Orlický talisman |
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB |
Dušková Jana |
13 |
celkový počet přihlášených: 8
celkový počet zúčastněných: 6
24. mezinárodní výstava Kyn. klubu Zeeland Goes, 21. duben 2013, NL
Rozhodčí: R. McCarry-Beattie, IE
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
691 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1 |
Stevens Monique |
5 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
692 |
mladých |
Larissa van t'Molendorp |
V2 |
Stevens Monique |
4 |
|
693 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1,BOB |
Waerzeggers Angelo |
10 |
celkový počet přihlášených: 3
celkový počet zúčastněných: 3
34. K.V.N. Show der hopstreek Wieze, 19. květen 2013, BE
Rozhodčí: Irina Shvets, RUS
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
691 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1 |
Stevens Monique |
5 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
692 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1,BOB,Hopprinses |
Waerzeggers Angelo |
12 |
|
693 |
mladých |
Larissa van t'Molendorp |
V2 |
Stevens Monique |
4 |
celkový počet přihlášených: 3
celkový počet zúčastněných: 3
Světová výstava 2013, 19. květen 2013, HU
Rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
15344 |
mezitřída |
Cedrik Jaroslavov dvor |
V1, CAC, res. CACIB |
Juraj Schuchmann |
15 |
|
15345 |
šampionů |
Bak Carin dom |
V1, CAC, CACIB, SV, BOB |
Ivan Bibza |
32 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
15346 |
mladých |
Julka Janin ranč |
neúčast |
Miroslav Masar |
- |
|
15347 |
mezitřída |
Baghira Janin ranč |
V1, CAC, CACIB, SV |
Ivan Bibza |
26 |
|
15348 |
šampionů |
Ulma Janin ranč |
neúčast |
Miroslav Masar |
- |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 3
Mezinárodní výstava Košice, 11. květen 2013, SK
Rozhodčí: Jaroslav Matyáš, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
441 |
čestná |
Bak Carin dom |
V1, Velká cena nár. plemen 2. místo, Vítěz třídy čestné 3. místo |
Pharm.Dr. Ivica Blahútová, Ing. Ivan Bibza |
24 |
|
442 |
mladých |
Cairry z Ovčích pastvin |
V1, CAJC |
Zuzana Tothová |
9 |
|
443 |
mladých |
Rolf Černý korálek |
neúčast |
Jana Goliášová |
- |
|
444 |
otevřená |
Baron Jaroslavov dvor |
V1, CAC, CACIB |
Jana Goliášová |
11 |
|
445 |
otevřená |
Boy Bastien z Ovčích pastvin |
V2, res. CAC, res. CACIB |
Zuzana Tothová |
8 |
|
446 |
otevřená |
Sax Janin ranč |
V3 |
Miroslav Leščinský |
3 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
447 |
čestná |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
V1 |
Matúš Patarák |
7 |
|
448 |
mladých |
Julka Mapa |
V1, CAJC |
Matúš Patarák |
9 |
|
449 |
mezitřída |
Baghira Janin ranč |
V1, CAC, res.CACIB |
Pharm.Dr. Ivica Blahútová, Ing. Ivan Bibza |
10 |
|
450 |
šampionů |
Denisa Janin ranč |
V1, CAC, CACIB, BOB, Velká cena nár. plemen 3. Místo |
Ing. Jozef Žarnovičan, Ing. Naďa Krassová |
24 |
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 9
Krajská výstava Hradec Králové, 11. květen 2013, CZ
Rozhodčí: Božena Ovesná, CZ
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
74 |
mladých |
Chaton Orlický talisman |
V1, VT mladých |
|
4 |
|
75 |
mladých |
Chester Orlický talisman |
neúčast |
Bělobrádková Iva |
- |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
76 |
mladých |
Deisy Janin ranč |
V1, VT mladých |
Gregor Jaroslav |
4 |
|
77 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
V1, VT, KV |
Dušková Jana |
6 |
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 3
Klubová výstava SCHSC ČR Praha, 5. květen 2013, CZ
Rozhodčí: Barlík Dušan, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1 |
dorost |
Albert Šťastná budoucnost |
VN1 |
Simona Mejtská |
6 |
|
2 |
dorost |
Aron Šťastná budoucnost |
VN |
Petr Vorlíček |
6 |
|
3 |
mladých |
Baddy ze Starého rovného |
V2 |
Roman Petr |
5 |
|
4 |
mladých |
Canto Onyx Márk |
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých |
Gabriela Stádníková |
20 |
|
5 |
mezitřída |
Dalas Carin dom |
V1, CAC |
Jitka Holková |
10 |
|
6 |
otevřená |
Argo Orlický talisman |
V2, res. CAC |
Hana Lahodná-Dvořáková |
7 |
|
7 |
otevřená |
Benet Onyx Márk |
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB |
Jana Štichauerová |
30 |
|
8 |
otevřená |
Chloupek z Oppidda Lughtwine |
V |
Petr Smetana |
2 |
|
9 |
otevřená |
Chuan z Oppidda Lughtwine |
V3 |
Miloš a Dana Samseli |
4 |
|
10 |
otevřená |
Nemo Janin ranč |
V |
Rudolf Šianský |
2 |
|
20 |
vítězů |
Anakin Červený potok |
V1, CAC |
Petr Vaník |
10 |
|
11 |
vítězů |
Chuck z Oppidda Lughtwine |
V2, res. CAC |
Jan Krsek |
7 |
|
12 |
čestná |
Perun janin ranč |
V1 |
Jan a Jana Jonášovi |
12 |
|
13 |
veteránů |
Asus z Tasíkova dvora |
V1 |
Daniel Tasáry |
12 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
14 |
štěňat |
Cyra ze Starého rovného |
N |
Alena Boušková |
0 |
|
15 |
dorost |
Ew z Povodí Svratky |
VN1 |
Jan Krsek |
6 |
|
16 |
mladých |
Albína z Rynku Chotouchovského |
V2 |
Jana Anna Sobolíková |
5 |
|
17 |
mladých |
Atira Bratroňské štěstí |
VD |
Robin Mrtvý |
0 |
|
18 |
mladých |
Betty ze Starého rovného |
VD |
Simona Mejtská |
0 |
|
19 |
mladých |
Bria Dyleňský vrch |
V |
Jaroslav Falta |
2 |
|
21 |
mladých |
Darcy Onyx Márk |
VD |
Marek Chroust |
0 |
|
22 |
mladých |
Debbie Onyx Márk |
VD |
Radka Fajdeková |
0 |
|
23 |
mladých |
Dessie ze Smrčkova dvora |
V4 |
Kateřina Moravcová |
3 |
|
24 |
mladých |
Dona Caran Onyx Márk |
VD |
Andrea Daňková |
0 |
|
25 |
mladých |
Elizabeth Onyx Márk |
V3 |
Radka Fajdeková |
4 |
|
26 |
mladých |
Ewe Onyx Márk |
V1, CAJC, BOJ, Klubová vítězka mladých |
Marek Chroust |
32 |
|
27 |
mladých |
Freya Janin ranč |
VD |
Dana a Miloš Samseli |
0 |
|
28 |
mezitřída |
Besy z Pozdišovskej doliny |
V3 |
Petr Hlavnička |
4 |
|
29 |
mezitřída |
Erin Tatranská perla |
V2, res. CAC |
Romana Rendlová |
7 |
|
30 |
mezitřída |
Kessy Bílé království |
V1, CAC, Klubová vítězka |
Miroslava Dobešová |
18 |
|
31 |
otevřená |
Abby Onyx Márk |
V1, CAC |
Marek Chroust, Jana Štichauerová |
10 |
|
32 |
otevřená |
Aška Onyx Márk |
V3 |
Jitka Holková |
4 |
|
33 |
otevřená |
Hedvika z Oppidda Lughtwine |
V2, res. CAC |
Rudolf Šianský |
6 |
|
34 |
otevřená |
Issa Černý korálek |
V4 |
Radka Senk |
3 |
|
35 |
veteránů |
Chalka Irova Janin ranč |
V1, BOV |
Renata Kejvalová |
20 |
celkový počet přihlášených: 35
celkový počet zúčastněných: 35
Nejlepší pár psů
Nemo Janin ranč a Hedvika z Oppidda Lughtwine - Rudolf Šianský 20 - 5/5
Nejlepší chovatelská skupina
Onyx Márk - Marek Chroust 20
Mezinárodní výstava Praha, 4. květen 2013, CZ
Rozhodčí: MVDr. Ridarčíková Gabriela, CZ
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
386 |
mladých |
Arty Bratroňské štěstí |
V1, CAJC |
Moulis Miroslav |
9 |
|
387 |
otevřená |
Corado Katčina zahrada |
V1, CAC |
Rajtáková Linda |
7 |
|
388 |
šampionů |
Dar Tatranská perla |
V2, res. CAC, res. CACIB |
Moravanská Marie |
8 |
|
389 |
šampionů |
Chuck z Oppidda Lughtwine |
V1, CAC, CACIB |
Krsek Jan |
12 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
390 |
dorost |
Ew z Povodí Svratky |
VN1 |
Krsek Jan |
5 |
|
391 |
mladých |
Besy z Pozdišovskej doliny |
V3 |
Hlavnička Petr |
3 |
|
392 |
mladých |
Daya Katčina zahrada |
V4 |
Rychetská Kateřina |
2 |
|
393 |
mladých |
Debbie Onyx Márk |
V2 |
Fajdeková Radka |
4 |
|
394 |
mladých |
Elizabeth Onyx Márk |
V1, CAJC, BOJ |
Fajdeková Radka |
13 |
|
395 |
mezitřída |
Erin Tatranská perla |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Rendlová Romana |
16 |
|
396 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
V2, res. CAC |
Dušková Jana |
5 |
|
397 |
otevřená |
Conie Finův dvůr |
V1, CAC |
Konečná Petra |
7 |
|
398 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
V2, res. CAC |
Matoušek Miroslav |
5 |
|
399 |
šampionů |
Bellis Orlický talisman |
V1, CAC, res. CACIB |
Dušková Jana |
10 |
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 14
XIV.Pojizerská výstava, 27. duben 2013, CZ
Rozhodčí: Václavík Miroslav, CZ
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
667 |
mladých |
Canto Onyx Márk |
V1, VT |
Stádníková Gabriela, CZ |
4 |
|
668 |
otevřená |
Brian od Čertova kopýtka |
V1, VT, KrV, VMB |
Brtníková Kateřina, CZ |
8 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
669 |
mladých |
Cameron Onyx Márk |
VD3 |
Ing. Bělka René, CZ |
0 |
|
670 |
mladých |
Debbie Onyx Márk |
V2 |
Bc. Fajdeková Radka, CZ |
1 |
|
671 |
mladých |
Elizabeth Onyx Márk |
V1, VT, nejleší mladý |
Bc. Fajdeková Radka, CZ |
6 |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 5
24. mezinárodní výstava Kyn. klubu Zeeland Goes, 21. duben 2013, NL
Rozhodčí: R. McCarry-Beattie, IE
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1619 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1,BOB,CAC |
Stevens Monique |
12 |
|
1620 |
šampionů |
Isaar van t'Molendorp |
V1,CACIB,res.CAC |
Stevens Monique |
10 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
1621 |
štěňat |
Fiera Tatranská perla |
VN1 |
Waerzeggers Angelo |
5 |
|
1622 |
mladých |
Larissa van t'Molendorp |
V2,res.CAC |
Stevens Monique |
5 |
|
1623 |
mladých |
Dara Katčina zahrada |
V1,CAC |
Waerzeggers Angelo |
7 |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 5
Národní výstava Ostrava, 13. duben 2013, CZ
Rozhodčí: Havelka Tibor, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
1194 |
mladých |
Chris Orlický talisman |
VD1 |
Hejnová Iveta |
0 |
|
1195 |
mezitřída |
Filip Orlický talisman |
V1 |
Vozihnoj Petr |
5 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
1196 |
mladých |
Atira Bratroňské štěstí |
VD2 |
Mrtvý Robin |
0 |
|
1197 |
mladých |
Doris ze Smrčkova dvora |
V1, CAJC, BOJ |
Babušin Michal |
13 |
|
1198 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB |
Dušková Jana |
18 |
|
1199 |
otevřená |
Aimiee z Lubenských hvozdů |
V2 |
Francouzová Kateřina |
4 |
|
1200 |
otevřená |
Baboo ze Smrčkova dvora |
VD3 |
Štafová Kristýna |
0 |
|
1201 |
otevřená |
Cira Bella ze Smrčkova dvora |
V1, CAC |
Odstrčil Ctirad |
7 |
|
1202 |
vítězů |
Bellis Orlický talisman |
V1, CAC |
Dušková Jana |
7 |
celkový počet přihlášených: 9
celkový počet zúčastněných: 9
Mezinárodní výstava České Budějovice, 30. březen 2013, CZ
Rozhodčí: Vondrouš Otakar, CZ
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
366 |
mladých |
Canto Onyx Márk |
neúčast |
Stádníková Gabriela |
- |
|
367 |
otevřená |
Brian od Čertova kopýtka |
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU |
Brtníková Kateřina |
13 |
|
368 |
šampionů |
Dar Tatranská perla |
V1, CAC, res. CACIB |
Moravanská Marie |
10 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
369 |
štěňat |
Clara ze Starého Rovného |
VN1
|
Němcová Hana |
5 |
|
370 |
dorostu |
Elizabeth Onyx Márk |
VN1 |
Fajdeková Radka |
5 |
|
371 |
mladých |
Agnes z Rynku chotouchovského |
V1, CAJC, BOJ |
Meruna Jaroslav |
13 |
|
372 |
mladých |
Cita Onyx Márk |
V2 |
Chroust Marek, Štichauerová Jana |
4 |
|
373 |
mladých |
Darcy Onyx Márk |
V3 |
Šafářová Jarmila |
3 |
|
374 |
mladých |
Debbie Onyx Márk |
V4 |
Fajdeková Radka |
2 |
|
375 |
mezitřída |
Garia Orlický talisman |
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB |
Dušková Jana |
18 |
|
376 |
otevřená |
Abby Onyx Márk |
V1, CAC |
Chroust Marek, Štichauerová Jana |
7 |
|
377 |
otevřená |
Baboo ze Smrčkova dvora |
V2, res. CAC |
Štafová Kristýna |
5 |
|
378 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
V1, CAC, res. CACIB |
Matoušek Miroslav |
10 |
|
379 |
šampionů |
Bellis Orlický talisman |
V2, res. CAC |
Dušková Jana |
5 |
celkový počet přihlášených: 14
celkový počet zúčastněných: 13
CACIB SHOW Katowice, 16. březen 2013, PL
Rozhodčí: Opara Krystyna
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
85 |
mezitřída |
Uttamah Biely lev |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Juraj Ondič |
16 |
celkový počet přihlášených: 1
celkový počet zúčastněných: 1
DUO NITRADOG Nitra, 24. únor 2013, SK
Rozhodčí: Mravík Josef, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
198 |
mladých |
Cairry z Ovčích pastvin |
V1, CAJC, BOB |
Zuzana Tothová |
14 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
199 |
dorost |
Julka Janin ranč |
neúčast |
Miroslav Masár |
- |
|
200 |
mladých |
Cibela Jaroslavov Dvor |
V1, CAJC, Velká cena národních plemen 3místo |
Jaroslav Berta |
17 |
|
201 |
mezitřída |
Uttamah Biely lev |
V1 |
Juraj Ondič |
5 |
|
202 |
otevřená |
Ulma Janin ranč |
neúčast |
Miroslav Masár |
- |
|
203 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
V1, CAC, CACIB |
Matoušek Miroslav, Navrátilík Petr |
11 |
celkový počet přihlášených: 6
celkový počet zúčastněných: 4
DUO NITRADOG Nitra, 23. únor 2013, SK
Rozhodčí: Barlík Dušan
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
231 |
dorost |
Hery Janin ranč |
VN |
Jaroslav Holík |
5 |
|
232 |
mladých |
Cairry z Ovčích pastvin |
V1, CAJC |
Zuzana Tothová |
9 |
|
233 |
otevřená |
Hassan Bílé království |
V1, CAC, CACIB, BOS, splněny podmínky pro titul Slovenský šampion krásy |
Mirka Dobešová |
26 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
234 |
dorost |
Julka Janin ranč |
VN |
Miroslav Masár |
5 |
|
235 |
mladých |
Cibela Jaroslavov Dvor |
V1, CAJC |
Jaroslav Berta |
9 |
|
236 |
mezitřída |
Uttamah Biely lev |
V1, CAC, res. CACIB |
Juraj Ondič |
9 |
|
237 |
otevřená |
Ulma Janin ranč |
V1, CAC |
Miroslav Masár |
7 |
|
238 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
V1, CAC, CACIB, BOB, Velká cena národních plemen 2 místo |
Matoušek Miroslav, Navrátilík Petr |
25 |
.místo
celkový počet přihlášených: 8
celkový počet zúčastněných: 8
Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Brno, 3. únor 2013, CZ
Rozhodčí: Czempas - Chowaniec Bozena
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
5415 |
šampionů |
Dar Tatranská perla |
V1, CAC, CACIB |
Moravanská Marie |
11 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
5416 |
mezitřída |
Aimiee z Lubenských hvozdů |
V1, CAC, res. CACIB |
Francouzová Kateřina |
9 |
|
5417 |
otevřená |
Baboo ze Smrčkova dvora |
V1, CAC |
Štafová Kristína |
7 |
|
5418 |
otevřená |
Fabiola Biely Rodo |
V2, res. CAC |
Ležáková Marcela |
5 |
|
5419 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Matoušek Miroslav |
16 |
celkový počet přihlášených: 5
celkový počet zúčastněných: 5
Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Brno, 2. únor 2013, CZ
Rozhodčí: MVDr. Ridarčíková Gabriela, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
516 |
mezitřída |
Filip Orlický talisman |
V1, CAC, res. CACIB |
Vozihnoj Petr |
9 |
|
517 |
šampionů |
Dar Tatranská perla |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Moravanská Marie |
16 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
518 |
dorost |
Albína z Rynku chotouchovského |
VN 1 |
Sobolíková Jana Anna |
5 |
|
519 |
mladých |
Garia Orlický talisman |
V1, CAJC, BOJ |
Dušková Jana |
14 |
|
520 |
mezitřída |
Aimiee z Lubenských hvozdů |
V2 |
Francouzová Kateřina |
4 |
|
521 |
mezitřída |
Cira Bella ze Smrčkova dvora |
V1, CAC |
Odstrčil Ctirad |
7 |
|
522 |
otevřená |
Baboo ze Smrčkova dvora |
V1, CAC |
Štafová Kristýna |
7 |
|
523 |
otevřená |
Fabiola Biely Rodo |
V2, res. CAC |
Ležáková Marcela |
5 |
|
524 |
otevřená |
Ulma Janin ranč |
neúčast |
Masár Miroslav |
- |
|
525 |
šampionů |
Arisa z Petroupima |
V1, CAC, CACIB |
Matoušek Miroslav |
11 |
celkový počet přihlášených: 10
celkový počet zúčastněných: 9
Wintershow 2013 Trenčín, 26. leden 2013, SK
Rozhodčí: Havelka Tibor, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
180 |
dorost |
Hery Janin ranč |
VN1 |
Holík Jaroslav |
5 |
|
181 |
otevřená |
Uran Janin ranč |
V1, CAC, CACIB, BOB, Velká cena národních plemen 3.místo |
Malcevová Zuzana |
24 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
182 |
mladých |
Cibela Jaroslavov dvor |
V2 |
Berta Jaroslav |
4 |
|
183 |
mladých |
Julka Mapa |
V1, CAJC |
Patarák Matúš |
9 |
|
184 |
otevřená |
Fabiola Biely rodo |
neúčast |
Ležáková Marcela |
- |
|
185 |
otevřená |
Saška Biely lev |
neúčast |
Švec Ivan |
- |
|
186 |
otevřená |
Ulma Janin ranč |
VD2 |
Masár Miroslav |
0 |
|
187 |
otevřená |
Uttamah Biely lev |
V1, CAC, res. CACIB |
Ondič Juraj |
10 |
|
188 |
šampionů |
Zuza z Pozdišovskej doliny |
V1, CAC, CACIB |
Patarák Matúš |
11 |
celkový počet přihlášených: 9
celkový počet zúčastněných: 7
15. Ambiorixtrofee Genk, 13. leden 2013, BE
Rozhodčí: Peter Harsanyi, HU
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
151 |
mladých |
Lambik van t' Molendorp |
V1,BOB |
Stevens Monique |
10 |
|
152 |
otevřená |
Jitze van t'Molendorp |
V1,CAC |
Stevens Monique |
7 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
153 |
dorost |
Dara Katčina zahrada |
VN1 |
Waerzeggers Angelo |
5 |
|
154 |
mladých |
Larissa van t'Molendorp |
V1 |
Stevens Monique |
5 |
celkový počet přihlášených: 4
celkový počet zúčastněných: 4
VIII. NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ, 5. leden 2013, CZ
Rozhodčí: Tibor Havelka, SK
|
Kat. číslo |
Třída |
Jméno |
Ocenění |
Majitel |
Body |
|
|
|
Psi |
|
|
|
|
298 |
mezitřída |
Filip Orlický talisman |
V1, CAC |
Vozihnoj Petr |
7 |
|
299 |
otevřená |
Brian od Čertova kopýtka |
V2, res. CAC |
Brtníková Kateřina |
5 |
|
300 |
otevřená |
Brix Onyx Márk |
V1, CAC, NV |
Bulena Jaroslav |
9 |
|
301 |
vítězů |
Dar Tatranská perla |
V1, CAC |
Moravanská Marie, Navrátilík Petr |
7 |
|
|
|
Feny |
|
|
|
|
302 |
dorost |
Agnes z Rynku chotoukovského |
VN3 |
Meruna Jaroslav |
5 |
|
303 |
dorost |
Dessie ze Smrčkova dvora |
VN1 |
Moravcová Kateřina |
5 |
|
304 |
dorost |
Doris ze Smrčkova dvora |
VN2 |
Barbušin Michal |
5 |
|
305 |
mladých |
Besy z Pozdišovskej doliny |
V1, CAJC, BOJ |
Hlavnička Petr |
14 |
|
306 |
mladých |
Cita Onyx Márk |
V2 |
Chroust Marek |
4 |
|
307 |
mezitřída |
Cira Bella ze Smrčkova dvora |
V1, CAC, NV, BOB |
Odstrčil Ctirad |
14 |
|
308 |
otevřená |
Becky ze Smrčkova dvora |
VD1 |
Smrčková Ilona |
0 |
|
309 |
vítězů |
Arisa z Petroupima |
VD1 |
Matoušek Miroslav, Navrátilík Petr |
0 |
celkový počet přihlášených: 12
celkový počet zúčastněných: 12
výsledky z výstav 2012 (leden - červen)
zde
výsledky z výstav 2012 (červenec - prosinec)
zde
výsledky z výstav 2011 (leden - červen)
zde
výsledky z výstav 2011 (červenec - prosinec)
zde
výsledky z výstav 2010
zde