Výsledky z výstav
Body, které jsou uvedeny u psů, jsou do soutěže TOP čuvač SK.
Vysledky zasílejte nejpozději do 15. prosince 2015. Později zaslané výsledky budou zveřejněny, ale jejich výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení TOP čuvače za rok 2015.
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
396 | vítězů | Garbo Tatranská perla | V1,CAC,NV,BOS, Splněny podmínky pro zisk titulu Šampion krásy ČR | Ehrenbergerová Jana | ||
Feny | ||||||
397 | mezitřída | Hannah Mia Tatranská perla | V1,CAC | Ehrenbergerová Jana | ||
398 | otevřená | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V1,CAC, Splněny podmínky pro zisk titulu Šampion krásy ČR | Jüstlová Olga | ||
399 | vítězů | Baboo z Petroupíma | V1,CAC,NV,BOB, Splněny podmínky pro zisk titulu Šampion krásy ČR | Černická Martina | ||
400 | vítězů | Honey z Borovýho hrádku | V2,res.CAC | Abelovská Drtinová Lucie |
Mezinárodní výstava psů Kassel, 6. prosinec 2015, GER
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
476 | mladých | Haakon Vom Auencamp | neúčast | - | ||
477 | otevřená | Harvey Tatranská perla | V1,CAC,CACIB | 11 | ||
Feny | ||||||
479 | dorostu | Ilvy vom Auencamp | neúčast | - | ||
480 | šampionů | Honey z Borovýho Hrádku | V1,VDH,CACIB,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 16 | |
478 | veteránů | Andra vom Auencamp | neúčast | - |
Národní výstava psů Kassel, 5. prosinec 2015, GER
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
476 | mladých | Haakon Vom Auencamp | V1,JVDH | 9 | ||
Feny | ||||||
479 | dorostu | Ilvy vom Auencamp | VN | 5 | ||
480 | šampionů | Honey z Borovýho Hrádku | V1,VDH,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 12 |
Mezinárodní výstava psů Nitra, 29. listopad 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
264 | šampionů | Cairry z Ovčích pastvín | V1,CAC,CACIB,BOB,Velká cena národních plemen 1. místo | Tothová Zuzana | 26 | |
Feny | ||||||
265 | dorostu | Quinella Orlický talisman | VN1 | 5 | ||
267 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOS | Pitoňáková Jiřina | 13 | |
268 | mladých | Vendy Biely lev | neúčast | Žuffa M | - | |
269 | mezitřída | Kyra MAPA | neúčast | Hudáková H | - | |
271 | šampionů | Barbucha od Čertova kopýtka | neúčast | Rychetská Kateřina | - | |
272 | šampionů | Elizabeth Onyx Márk | neúčast | Fajdeková Radka | - | |
273 | šampionů | Honey z Borovýho hrádku | V1,CAC,CACIB | Ábelovská Drtinová Lucie | 11 |
Mezinárodní výstava psů Nitra, 28. listopad 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
262 | dorostu | Chicco Janin Ranč | VN1 | 5 | ||
263 | mladých | Faro Carin dom | V1,CAJC,BOB, Velká cena národních plemen 1. místo | Uhrín Š. | 25 | |
264 | šampionů | Cairry z Ovčích pastvín | V1,CAC,CACIB | Tothová Zuzana | 11 | |
Feny | ||||||
265 | dorostu | Quinella Orlický talisman | VN1 | 5 | ||
266 | mladých | Ceyla Bratroňské štěstí | V1,CAJC | Kitta Ivan | 9 | |
267 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V2 | Pitoňáková Jiřina | 4 | |
268 | mladých | Vendy Biely lev | neúčast | Žuffa M | - | |
269 | mezitřída | Kyra MAPA | neúčast | Hudáková H | - | |
270 | otevřená | Debbie Onyx Márk | neúčast | Fajdeková Radka | - | |
271 | šampionů | Barbucha od Čertova kopýtka | neúčast | Rychetská Kateřina | - | |
273 | šampionů | Honey z Borovýho hrádku | V1,CAC,CACIB,BOS | Ábelovská Drtinová Lucie | 15 |
Mezinárodní výstava psů Praha, 1. listopad 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
5376 | mladých | Coffee Bratroňské štěstí | neúčast | Volf Václav | - | |
5377 | mladých | Coudy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOS | Líkař Jan | 13 | |
5378 | mezitřída | Haris Tatranská perla | V1,CAC,CACIB | Tenčlová Věra | 11 | |
Feny | ||||||
5379 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ | Pitoňáková Jiřina | 13 | |
5380 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V1,CAC,CACIB,BOB | Jüstlová Olga | 16 | |
5381 | otevřená | Besy z Pozdišovskej doliny | V1,CAC | Hlavnička Petr | 7 | |
5382 | šampionů | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC,res.CACIB | Ábelovská Drtinová Lucie | 10 |
Mezinárodní výstava psů Praha, 31. říjen 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
414 | mladých | Coffee Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ,BOB | Volf Václav | 19 | |
415 | mladých | Coudy Bratroňské štěstí | V2 | Líkař Jan | 4 | |
416 | mezitřída | Haris Tatranská perla | VD | Tenčlová Věra | 0 | |
Feny | ||||||
417 | dorostu | Fancy Katčina zahrada | VN1 | Skočdopolová Alena | 5 | |
418 | mladých | Cessy Bratroňské štěstí | neúčast | Moulis Miroslav | - | |
419 | mezitřída | Azara Dvůr pod lípou | VD2 | Mišák Petr | 0 | |
420 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V1,CAC,CACIB,BOS | Jüstlová Olga | 15 | |
421 | otevřená | Besy z Pozdišovskej doliny | V1,CAC | Hlavnička Petr | 7 | |
422 | šampionů | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC,res.CACIB | Ábelovská Drtinová Lucie | 10 |
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 25. říjen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
244 | dorostu | Ivar Janin ranč | VN1 | Libič M | 5 | |
245 | šampionů | Oli Janin ranč | neúčast | Pirhala J | - | |
Feny | ||||||
246 | mladých | Baboo z Petroupima | V1,CAJC,BOJ,BOB | Hanyková L | 19 | |
247 | mladých | Vendy Biely lev | neúčast | Žuffa M | - | |
248 | otevřená | Elen Carin dom | V1 | Tančik M | 5 | |
249 | otevřená | Only Janin ranč | VD2 | Hanyková Jana | 0 |
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 24. říjen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
221 | dorostu | Ivar Janin ranč | VN1 | Libič M | 5 | |
222 | šampionů | Oli Janin ranč | V1,CAC,CACIB,BOB | Pirhala J | 16 | |
223 | veteránů | Choč Janin ranč | VD1 | Bochnička P | 0 | |
Feny | ||||||
224 | mladých | Ceyla Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ | Kitta I | 14 | |
225 | mladých | Vendy Biely lev | V2 | Žuffa M | 4 | |
226 | mezitřída | Baboo z Petroupima | V1,CAC,CACIB,BOS | Hanyková L | 15 | |
227 | otevřená | Elen Carin dom | V2,res.CAC | Tančik M | 5 | |
228 | otevřená | Only Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | Hanyková Jana | 10 |
Speciální výstava psů Komáron, 11. říjen 2015, HU
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Feny | ||||||
šampionů | Honey z Borovýho hrádku | V1,CAC,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 16 |
Speciální výstava psů Komáron, 10. říjen 2015, HU
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Feny | ||||||
11 | mladých | Feebee Janin ranč | V1,CAJC,BOJ | Posta Zoltán | 17 | |
12 | šampionů | Honey z Borovýho hrádku | V1,CAC,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 16 |
Mezinárodní výstava psů Komáron, 10. říjen 2015, HU
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Feny | ||||||
181 | mladých | Feebee Janin ranč | V1,CAJC,res.CACIB,BOJ | Posta Zoltán | 17 | |
182 | šampionů | Honey z Borovýho hrádku | V1,CAC,CACIB,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 16 |
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 10. říjen 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
281 | mladých | Coudy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOS | Líkař Jan | 13 | |
282 | mezitřída | Bode z Petroupíma | V1,CAC,CACIB | Kejvalová Renata | 11 | |
283 | mezitřída | Lenny Orlický talisman | VD2 | Valenta Luděk | 0 | |
284 | otevřená | Weite Wilko Černý korálek | VD1 | Hnetilová Věra | 0 | |
Feny | ||||||
285 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ,BOB | Pitoňáková Jiřina | 19 | |
286 | mezitřída | Baboo z Petroupima | V2,res.CAC | Černická Martina | 5 | |
287 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V1,CAC,CACIB | Jüstlová Olga | 11 | |
288 | otevřená | Besy z Pozdišovskej doliny | V3 | Hlavnička Petr | 3 | |
289 | otevřená | Debbie Onyx Márk | V2,res.CAC | Fajdeková Radka | 5 | |
290 | otevřená | Only Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | Hanyková Jana | 10 | |
291 | šampionů | Elizabeth Onyx Márk | V1,CAC | Fajdeková Radka | 7 |
Středoevropská speciální Slovenských čuvačů Chržín, 26. září 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
1 | mladých | Coudy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ,BOB, Nejlepší mladý SSVSČ,Vítěz SSVSČ | Jan Líkař | 40 | |
2 | mladých | Iso Onyx Márk | VD2 | Pavel Gáloš | 0 | |
3 | mezitřída | Atyla Svobodný vrch | V1,CAC | Michal Ažaltovič | 10 | |
4 | mezitřída | Eragon Jaroslavov dvor | VD3 | Otakara Saksunová | 0 | |
16 | mezitřída | Lenny Orlický talisman | VD2 | Luděk Valenta | 0 | |
5 | otevřená | Argo Svobodný vrch | V1 | Petr Kříž | 6 | |
6 | otevřená | Miky Bílé království | V2 | Josef Brýdl | 6 | |
7 | vítězů | Hassan Bílé království | V2,res.CAC | Miroslava Dobešová | 7 | |
8 | vítězů | Chuck z Oppidda Lughtwine | V1,CAC,Nejlepší pes SSVSČ | Jan Krsek | 12 | |
Feny | ||||||
9 | štěňat | Fancy Katčina zahrada | VN1,Nejlepší štěně SSVSČ | Alena Skočdopolová | 8 | |
10 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOS | Pitoňáková Jiřina | 16 | |
11 | mladých | Emma ze Starého Rovného | VD3 | Lenka Vaněčková | 0 | |
12 | mladých | Halina Janin ranč | V2 | Petra Janoušková | 5 | |
13 | mezitřída | Baboo z Petroupíma | V2,res.CAC | Martina Černická | 7 | |
14 | mezitřída | Gweny Bekin dvor | V4 | Marek Chroust a Jana Štichauerová | 3 | |
15 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V1,CAC,Nejlepší fena SSVSČ | Olga Jüstlová | 12 | |
17 | mezitřída | Yzabel Janin ranč | V3 | Juraj Nosko | 4 | |
18 | otevřená | Anděla Lučanský svět | V2,res.CAC | Rudolf Šianský | 7 | |
19 | otevřená | Aneta ze Starého Rovného | VD | Pavel Vaněček | 0 | |
20 | otevřená | Bia Bratroňské štěstí | V4 | Václav Zeman | 3 | |
21 | otevřená | Brie Bratroňské štěstí | V3 | Nina Rolencová | 4 | |
22 | otevřená | Ewe Onyx Márk | VD | Marek Chroust a Hana Matějková | 0 | |
23 | otevřená | Only Janin ranč | V1,CAC | Jana Hanyková | 10 | |
24 | pracovní | Chelsey Bílé království | V1 | Miroslava Dobešová | 6 | |
25 | vítězů | Aimiee z Lubenských hvozdů | V2,res.CAC | Kateřina Francouzová | 7 | |
26 | vítězů | Cameron Onyx Márk | V3 | René Bělka | 4 | |
27 | vítězů | Honey z Borovýho hrádku | V1,CAC | Lucie Ábelovská Drtinová | 10 | |
28 | čestná | Kessy Bílé království | V1,vítězka třídy čestné | Miroslava Dobešová | 12 |
PÁRY
Hassan Bílé království a Chelsey Bílé království, maj. Miroslava Dobešová - 1. místo
CHOVATELSKÁ SKUPINA
Bílé království, chov. Miroslava Dobešová – 3. místo
Bratroňské štěstí, chov. Romana Rendlová - 1. místo
Janin ranč, chov. Jana Goliášová – 2. místo
Onyx Márk, chov. Marek Chroust - nenastoupila
DÍTĚ A ČUVAČ
Karolínka Boháčová 7,5 roku + Chelsey Bílé království – 1. místo
Tomáš Boháč 10 let + Baboo z Petroupima – 3. místo
Adéla Černická 8 let + Only Janin ranč – 5. místo
Nela Chroustová 6 let + Gweny Bekin dvor – 6. místo
Natálie Matějková, 7 let + Ewe Onyx Márk – 2. místo
Ester Ažaltovičová 5 let + Atyla Svobodný vrch – 4. místo
Tomáš Brnčal, 9 let + Fancy Katčina zahrada – 7. místo
Národní výstava psů Brno, 19. září 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
229 | mladých | Bode z Petroupíma | V1,CAJC,BOJ,BOB | Kejvalová Renata | 19 | |
230 | mezitřída | Weite Wilko Černý korálek | V1,CAC | Hnetilová Věra | 7 | |
231 | otevřená | Kairo Orlický talisman | V1,CAC,NV | Jurášek Ivan | 9 | |
Feny | ||||||
232 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOS | Pitoňáková Jiřina | 13 | |
233 | mezitřída | Baboo z Petroupima | V1,CAC,NV | Černická Martina | 9 | |
234 | otevřená | Only Janin ranč | V1 | Hanyková Jana | 5 |
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 29. srpen 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
359 | dorostu | York Černý korálek | VN1 | Valterová Anna | 5 | |
360 | mladých | Coffee Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ,BOB | Volf Václav | 19 | |
361 | otevřená | Gaston Janin ranč | V1,CAC,CACIB,CAC ČMKU | Abrahám Zdeněk | 15 | |
Feny | ||||||
362 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V1,CAJC | Pitoňáková Jiřina | 9 | |
363 | mladých | Harmony Tatranská perla | neúčast | Navrátilík Petr | - | |
364 | mezitřída | Baboo z Petroupima | V1,CAC,CACIB,CAC ČMKU,BOS | Černická Martina | 17 | |
365 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | VD2 | Jüstlová Olga | 0 | |
366 | mezitřída | Tajga Černý korálek | VD3 | Valterová Anna | 0 | |
367 | otevřená | Gini Glena Onyx Márk | VD2 | Adamíková Jana | 0 | |
368 | otevřená | Only Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | Hanyková Jana | 10 |
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 23. srpen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
196 | mladých | Coffee Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ,BOS | Rychetská Kateřina | 18 | |
197 | otevřená | Ypsy Biely démon | V1,CAC,CACIB | Goliášová Jana | 11 | |
198 | šampionů | Oli Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | Pirhala Ján | 10 | |
Feny | ||||||
199 | dorostu | Vendy Biely lev | VN1 | Žuffa M | 5 | |
200 | mladých | Baboo Z Petropima | V2 | Hanyková L | 4 | |
201 | mladých | Ceyla Bratroňské štěstí | V1,CAJC | Kitta Ivan | 9 | |
202 | mladých | Felina Carin dom | V3 | Buzáková Z | 3 | |
203 | otevřená | Elen Carin dom | V2,res.CAC | Tancik M | 5 | |
204 | otevřená | Gini Glena Onyx Márk | V4 | Adamíková Jana | 2 | |
205 | otevřená | Julka Janin ranč | neúčast | Masár Miroslav | - | |
206 | otevřená | Only Janin ranč | V3 | Hanyková Jana | 3 | |
207 | otevřená | Rebelka Černý korálek | V1,CAC,res.CACIB | Valterová Anna | 10 | |
208 | ||||||
209 | šampionů | Honey Z Borovýho hrádku | V1,CAC,CACIB,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 16 | |
210 | veteránů | Ulrika Černý korálek | neúčast | Rychetská Kateřina | - |
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 22. srpen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
200 | mladých | Coffee Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ | Rychetská Kateřina | 14 | |
201 | otevřená | Ypsy Biely démon | neúčast | Goliášová Jana | - | |
202 | šampionů | Artush Ze Smrčkova dvora | V1,CAC,CACIB,BOS | Kitta Ivan | 14 | |
203 | šampionů | Oli Janin ranč | neúčast | Pirhala Ján | - | |
Feny | ||||||
204 | dorostu | Vendy Biely lev | VN1 | Žuffa M | 5 | |
205 | mladých | Akira Naše potešení | neúčast | Gállová L | - | |
206 | mladých | Baboo Z Petropima | V1,CAJC | Hanyková L | 9 | |
207 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | V1,CAC | Adamíková Jana | 7 | |
208 | otevřená | Julka Janin ranč | V3 | Masár Miroslav | 3 | |
209 | otevřená | Only Janin ranč | V2,res.CAC | Hanyková Jana | 5 | |
210 | otevřená | Rebelka Černý korálek | V1,CAC,res.CACIB | Valterová Anna | 10 | |
211 | šampionů | Honey Z Borovýho hrádku | V1,CAC,CACIB,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 16 | |
212 | veteránů | Ulrika Černý korálek | neúčast | Rychetská Kateřina | - |
Národní výstava psů Mladá Boleslav, 18. červenec 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
274 | mladých | Coffee Bratroňské štěstí | V1,CAJC,BOJ,BOS | Volf Václav | 18 | |
275 | mezitřída | Baks Šťastná budoucnost | V1,CAC,NV | Berthold Emil | 9 | |
276 | mezitřída | Lenny Orlický talisman | VD2 | Valenta Luděk | 0 | |
Feny | ||||||
277 | mladých | Cindy Bratroňské štěstí | V2 | Pitoňáková Jiřina | 4 | |
278 | mladých | Gweny Bekin dvor | V1,CAJC | Chroust Marek | 9 | |
279 | otevřená | Alexa Lučanský svět | neúčast | Tancošová Žaneta | - | |
280 | otevřená | Elizabeth Onyx Márk | V1,CAC | Fajdeková Radka | 7 | |
281 | otevřená | Only Janin ranč | V2,res.CAC | Hanyková Lucie | 5 | |
282 | vítězů | Cameron Onyx Márk | V2,res.CAC | Bělka René | 5 | |
283 | vítězů | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC,NV,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 14 |
Mezinárodní výstava psů Veľká Ida, 5. červenec 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
118 | šampionů | Boy Bastien z Ovčích pastvín | V1,CAC,CACIB,BOB,Velká cena národních plemen 3 | Tothová Zuzana | 24 | |
119 | šampionů | Oli Janin ranč | V2,res.CAC,res.CACIB | Pirhala Ján | 8 | |
120 | čestná | Cairry z Ovčích pastvín | V1 | Tothová Zuzana | 7 | |
121 | veteránů | Albert Ronova Zahrada | V1 | Berta Jaroslav | 7 | |
Feny | ||||||
122 | dorostu | Gema Janin ranč | neúčast | Golišová Jana | - | |
123 | mladých | Eby Janin ranč | neúčast | Goliášová Jana | - | |
124 | otevřená | Cibela Jaroslavov dvor | V1,CAC,res.CACIB | Berta Jaroslav | 10 | |
125 | otevřená | Zita z Pozdišovskej doliny | neúčast | - | ||
126 | šampionů | Ola Janin ranč | V1,CAC,CACIB,BOS | Berta Jaroslav | 15 |
Národní výstava psů Veľká Ida, 4. červenec 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
116 | dorostu | Faro Carin dom | VN1 | Uhrin Š | 5 | |
117 | otevřená | Ypsy Biely démon | neúčast | Goliášová Jana | - | |
118 | šampionů | Boy Bastien z Ovčích pastvín | V1 | Tothová Zuzana | 5 | |
120 | čestná | Cairry z Ovčích pastvín | V1 | Tothová Zuzana | 7 | |
121 | veteránů | Albert Ronova Zahrada | V1,BOB,Vítěz Slovenska veteránů,Velká cena národních plemen 1 | Berta Jaroslav | 22 | |
Feny | ||||||
123 | mladých | Eby Janin ranč | neúčast | Goliášová Jana | - | |
124 | otevřená | Cibela Jaroslavov dvor | VD1 | Berta Jaroslav | 0 | |
125 | otevřená | Zita z Pozdišovskej doliny | neúčast | - | ||
126 | šampionů | Ola Janin ranč | V1 | Berta Jaroslav | 5 |
Mezinárodní výstava psů Brno, 27. červen 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
352 | otevřená | Gaston Janin ranč | V1,CAC,CACIB,BOS | Abrahám Zdeněk | 1i | |
Feny | ||||||
353 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | V1,CAC,CACIB,BOB | Adamíková Jana | 16 | |
354 | otevřená | Only Janin ranč | V1 | Hanyková Jana | 5 |
Národní výstava psů Klatovy, 20. červen 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
233 | dorostu | Coudy Bratroňské štěstí | VN1 | Líkař Jan | 5 | |
234 | dorostu | Kano Onyx Márk | VN2 | Poddaný Miloslav | 5 | |
235 | mladých | Weite WilkoČerný korálek | V1,CAJC | Hnětilová Věra | 9 | |
236 | veteránů | Simba Izáka Bohemia Genao | neúčast | Chodora Vratislav | - | |
Feny | ||||||
237 | dorostu | Cessy Bratroňské štěstí | NV2 | Moulis Miroslav | 5 | |
238 | dorostu | Cindy Bratroňské štěstí | VN1 | Pitoňáková Jiřina | 5 | |
239 | mladých | GwenyBekin dvor | V1,CAJC,BOJ | Chroust Marek | 14 | |
240 | mladých | Harmony Tatranská perla | V2 | Navrátilík Petr | 4 | |
241 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V1,CAC | Jüstlová Olga | 7 | |
242 | otevřená | Alexa Lučanský svět | V1,CAC,NV,BOB | Tancošová Žaneta | 14 | |
243 | otevřená | Bonny Onyx Márk | VD3 | Chroust Marek | 0 | |
244 | otevřená | Hessy z Borovýho Hrádku | V2,res.CAC | Michalská Petra | 5 |
Světová výstava psů Milano, 24. červen 2015, IT
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
šampionů | Kalliovaaran Zippo Princ | V1,BOS,CACIB | Rajala Lasse | |||
šampionů | Matvey | V2,res.CACIB | ||||
Feny | ||||||
mezitřída | Jalla | V1,CAC,CACIB,BOB | Candaudap Sandrine | |||
otevřená | Honey Z Borovýho Hrádku | V1,res.CAC | ||||
šampionů | Kalliovaaran Älinä Princova | V1,res.CACIB |
Mezinárodní výstava psů Nitra, 7. červen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
207 | mladých | Bruttus King Janin ranč | V1,CAJC,JBOB,BOB | Frajková I. | 19 | |
208 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC,res.CACIB | Ehrenbergerová J. | 10 | |
209 | mezitřída | Kurt Mapa | neúčast | Jenčušová S. | - | |
210 | otevřená | Agor Janin ranč | V1,CAC | PrievalskýJ. | 7 | |
211 | šampionů | Boy Bastien Z ovčích pastvin | V2 | Tothová Z. | 4 | |
212 | šampionů | Brian Od čertova kopýtka | neúčast | Brtníková K. | - | |
213 | šampionů | Cairry Z ovčích pastvin | V1,CAC,CACIB | Tothová Z. | 11 | |
214 | šampionů | Oli Janin ranč | neúčast | Pirhala J. | - | |
Feny | ||||||
215 | dorostu | Gema Janin ranč | neúčast | Goliášová J. | - | |
216 | mladých | Eby Janin ranč | neúčast | Goliášová J. | - | |
217 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | V1 | Ehrenbergerová J. | 5 | |
218 | mladých | Olly Orlický talisman | VD2 | Thur J. | 0 | |
219 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | V2 | Adamíková J. | 4 | |
220 | mezitřída | Kora Mapa | V1,CAC,res.CACIB | Patarák M. | 10 | |
221 | otevřená | Adita Bratroňské štéstí | V1,CAC | Rendlová R. | 7 | |
222 | otevřená | Honey Z Borovýho hrádku | VD2 | Abelovská Drtinová L. | 0 | |
223 | šampionů | Erin Tatranská perla | V1,CAC,CACIB,BOS | Rendlová R. | 15 | |
224 | veteránů | Elza van´t Molendorp | neúčast | Goliášová J. | - |
Mezinárodní výstava psů Nitra, 6. červen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
224 | mladých | Bruttus King Janin ranč | V1,CAJC | Frajková I. | 9 | |
225 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC | Ehrenbergerová J. | 7 | |
226 | otevřená | Agor Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | PrievalskýJ. | 10 | |
227 | otevřená | Gaston Janin ranč | V2,res.CAC | Abrahám Z. | 5 | |
228 | šampionů | Boy Bastien Z ovčích pastvin | V3 | Tothová Z. | 4 | |
229 | šampionů | Brian Od čertova kopýtka | V4 | Brtníková K. | 2 | |
230 | šampionů | Cairry Z ovčích pastvin | V1,CAC,CACIB,BOS | Tothová Z. | 15 | |
231 | šampionů | Oli Janin ranč | V2,res.CAC | Pirhala J. | 5 | |
232 | veteránů | Choč Janin ranč | V1 | Bochnička P. |
7 |
|
Feny | ||||||
233 | dorostu | Gema Janin ranč | neúčast | Goliášová J. | - | |
234 | mladých | Eby Janin ranč | neúčast | Goliášová J. | - | |
235 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | V2 | Ehrenbergerová J. | 4 | |
236 | mladých | Juliete Ostrá hora | V1,CAJC,JBOB | Šnegoň J. | 14 | |
237 | mladých | Olly Orlický talisman | V3 | Thur J. | 3 | |
238 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | V2,res.CAC | Adamíková J. | 5 | |
239 | mezitřída | Iowanna Z opiddda Lughtwine | V3 | Jüstlová O. | 3 | |
240 | mezitřída | Kora Mapa | V1,CAC,CACIB,BOB | Patarák M. | 16 | |
241 | otevřená | Adita Bratroňské štéstí | V1,CAC,res.CACIB | Rendlová R. | 10 | |
242 | otevřená | Alexa Lučanský svět | neúčast | Tancošová Ž. | - | |
243 | otevřená | Honey Z Borovýho hrádku | V2 | Abelovská Drtinová L. | 4 | |
244 | šampionů | Erin Tatranská perla | V1,CAC | Rendlová R. | 7 | |
245 | veteránů | Elza van´t Molendorp | neúčast | Goliášová J. | - |
Světová speciální výstava slovenských národních plemen Nitra, 5. červen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
127 | dorostu | Coffee Bratroňské štěstí | VN1 | Rychetská K. | 6 | |
128 | mladých | Bruttus King Janin ranč | V1,CAJC | Frajková I. | 12 | |
129 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V2,res.CAC | Ehrenbergerová J. | 7 | |
130 | mezitřída | Kurt Mapa | V1,CAC | Jenčušová S. | 10 | |
131 | otevřená | Agor Janin ranč | V1,CAC | PrievalskýJ. | 10 | |
132 | otevřená | Boy Bastien Z ovčích pastvin | V2,res.CAC | Tothová Z. | 7 | |
133 | otevřená | Gaston Janin ranč | VD3 | Abrahám Z. | 0 | |
134 | šampionů | Artush Ze Smrčkova dvora | neúčast | Kitta I. | - | |
135 | šampionů | Brian Od čertova kopýtka | V2,res.CAC | Brtníková K. | 7 | |
136 | šampionů | Cairry Z ovčích pastvin | V1,CAC,BOS | Tothová Z. | 15 | |
137 | šampionů | Cezan Ronova zahrada | V | Makovcová M. | 2 | |
138 | šampionů | Hassan Bílé království | V3 | Dobešová M. | 4 | |
139 | šampionů | Oli Janin ranč | V4 | Pirhala J. | 3 | |
140 | veteránů | Albert Ronova zahrada | V1 | Berta J. | 10 | |
141 | veteránů | Choč Janin ranč | V2 | Bochnička P. | 10 | |
Feny | ||||||
142 | dorostu | Ceyla Bratroňské štéstí | VN1 | Kitta I. | 6 | |
143 | dorostu | Gema Janin ranč | neúčast | Goliášová J. | - | |
144 | mladých | Baboo Z Petroupima | V1,CAJC | Hanyková L. | 12 | |
145 | mladých | Eby Janin ranč | neúčast | Goliášová J. | - | |
146 | mladých | Gora Larin dvor | V3 | Haratík H. | 4 | |
147 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | V4 | Ehrenbergerová J. | 3 | |
148 | mladých | Juliete Ostrá hora | V2 | Šnegoň J. | 5 | |
149 | mladých | Olly Orlický talisman | V | Thur J. | 2 | |
150 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | V2,res.CAC | Adamíková J. | 7 | |
151 | mezitřída | Iowanna Z opiddda Lughtwine | V1,CAC | Jüstlová O. | 10 | |
152 | mezitřída | Kora Mapa | V3 | Patarák M. | 4 | |
153 | otevřená | Adita Bratroňské štéstí | V2,res.CAC | Rendlová R. | 7 | |
154 | otevřená | Alexa Lučanský svět | V1,CAC,BOB, BIS | Tancošová Ž. | 52 | |
155 | otevřená | Cibela Jaroslavov dvor | V | Berta J. | 2 | |
156 | otevřená | Daya Katčina zahrada | V | Rychetská K. | 2 | |
157 | otevřená | Fairy Tatranská perla | V3 | Makovcová M. | 4 | |
158 | otevřená | Honey Z Borovýho hrádku | V4 | Abelovská Drtinová L. | 3 | |
159 | otevřená | Julka Janin ranč | V | Masár M. | 2 | |
160 | otevřená | Only Janin ranč | V | Hanyková L.a J. | 2 | |
161 | šampionů | Chelsey Bílé království | V2,res.CAC | Dobešová M. | 7 | |
162 | šampionů | Erin Tatranská perla | V1,CAC | Rendlová R. | 10 | |
163 | šampionů | Kessy Bílé království | neúčast | Dobešová M. | - | |
164 | šampionů | Ola Janin ranč | V3 | Berta J. | 4 | |
165 | veteránů | Elza van´t Molendorp | V1 | Goliášová J. | 10 | |
166 | veteránů | Gabra Janin ranč | V2 | Brtníková K. | 10 |
Mezinárodní výstava psů Litoměřice, 23. květen 2015, CZ
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
331 | mladých | Navaro Orlický talisman | neúčast | Dušková Jana | - | |
332 | otevřená | Andy Dvůr pod lípou | V1,CAC,CACIB,BOB | Červený Petr | 16 | |
Feny | ||||||
333 | mladých | Harmony Tatranská perla | V1,CAJC | Navrátilík Petr | 9 | |
334 | mladých | Xena Černý korálek | V2 | Valterová Anna | 4 | |
335 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC,CACIB | Ábelovská Drtinová Lucie | 11 | |
336 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V2,res.CAC,res.CACIB | Jüstlová Olga | 8 | |
337 | mezitřída | Saly Černý korálek | V3 | Valterová Anna | 3 | |
338 | otevřená | Abby Onyx Márk | V2,res.CAC | Chroust Marek | 5 | |
339 | otevřená | Darina Big Foot vom Pleissengrund | V1,CAC | Berger Wolfgang | 7 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
1 | dorostu | Faro Carin dom | VN1 | Uhrin Š | 6 | |
2 | mladých | Bruttus King Janin ranč | V1,CAJC,Klubový vítěz mladých | Frajková I | 18 | |
3 | mladých | Iro Medzihradský dvor | V2 | Charous M | 5 | |
4 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | D | Ehrenbergerová J | 0 | |
5 | mezitřída | Charlie Biela dolina | neúčast | Backová A | - | |
6 | mezitřída | Kurt Mapa | neúčast | Jenčušovi S+N | - | |
7 | otevřená | Cezan Jaroslavov dvor | VD1 | Chabada P+P | 0 | |
8 | otevřená | Elf Tatranská perla | neúčast | Grebáč J | - | |
9 | pracovní | Brian od čertova kopýtka | neúčast | Brtníková Kateřina | - | |
10 | šampionů | Artush Ze Smrčkova dvora | neúčast | Kitta I | - | |
11 | šampionů | Bert od čertova kopýtka | V2,res.CAC | Sameš P | 7 | |
12 | šampionů | Boy Bastien z ovčích pastvin | V | Tothová Z | 2 | |
13 | šampionů | Cairry z ovčích pastvin | V4 | Tothová Z | 3 | |
14 | šampionů | Cezan Ronova zahrada | V | Makovcová M | 2 | |
15 | šampionů | Oli Janin ranč | V3 | Pirhala J | 4 | |
16 | šampionů | Uran Janin ranč | V1,CAC,Klubový vítěz,BOB | Malcevova Z | 30 | |
17 | čestná | Bak Carin dom | V1 | Bibza I | 10 | |
18 | veteránů | Albert Ronova zahrada | V1 | Berta J | 10 | |
19 |
veteránů |
Choč Janin ranč | V2 | Bochnička P | 10 | |
54 | veteránů | Xeno Power Janin ranč | V3 | Veróny M | 10 | |
Feny | ||||||
20 | dorostu | Ceyla Bratroňské štěstí | VN1 | Kitta I | 6 | |
21 | dorostu | Cindy Bratroňské štěstí | VN2 | Pitoňákovi J+J | 6 | |
22 | dorostu | Felina Carin dom | VN3 | Buzáková Z | 6 | |
23 | dorostu | Klea Onyx Márk | VN4 | Veróny M | 6 | |
24 | mladých | Anabela z karpatského údolia | V3 | Čajkovičovi P+Z | 4 | |
25 | mladých | Baboo z Petroupima | V2 | Černická M | 5 | |
26 | mladých | Cacorka Janin ranč | V1,CAJC,Klubová vítězka mladých | Kovalický E | 18 | |
27 | mladých | Gara Bekin dvor | neúčast | Császári V | - | |
28 | mladých | Gora Larin dvor | neúčast | Haratík H | - | |
29 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | VD4 | Ehrenbergová J | 0 | |
30 | mezitřída | Alexa Lučanský svět | V1,CAC,Klubová vítězka, BOS | Tancošová Ž | 23 | |
31 | mezitřída | Elen Carin dom | neúčast | Tancik M | - | |
32 | mezitřída | Eli Carin dom | VD3 | Vašina J | 0 | |
33 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | VD4 | Adamíková J | 0 | |
34 | mezitřída | Kora Mapa | V2,res.CAC | Patarák M | 7 | |
35 | mezitřída | Kyra Mapa | neúčast | Hudáková H | - | |
36 | otevřená | Adita Bratroňské štěstí | V1,CAC | Rendlová R | 10 | |
37 | otevřená | Bela pri Šibenkách | neúčast | Grabáč J | - | |
38 | otevřená | Debbie Onyx Márk | V2,res.CAC | Fajdek V | 7 | |
39 | otevřená | Dixi Jaroslavov dvor | V3 | Ščepková Z | 4 | |
40 | otevřená | Elizabeth Onyx Márk | V4 | Fajdek V | 3 | |
41 | otevřená | Johana Mapa | neúčast | Kozáková O | - | |
42 | otevřená | Julka Janin ranč | neúčast | Masár M | - | |
43 | otevřená | Maxa Janin ranč | V | Laktič N | 2 | |
44 | otevřená | Only Janin ranč | VD | Hanyková J | 0 | |
45 | otevřená | Saška Biely lev | VD | Švec I | 0 | |
46 | otevřená | Una Biely lev | VD | Hrubý Z | 0 | |
55 | otevřená | Dora Jaroslavov dvor | V | Fábry J | 2 | |
47 | pracovní | Asta Katčina zahrada | V1 | Hajná R | 6 | |
48 | šampionů | Erin Tatranská perla | V1,CAC | Rendlová R | 10 | |
49 | šampionů | Fairy Tatranská perla | V2,res,CAC | Makovcová M | 7 | |
50 | šampionů | Ola Janin ranč | V3 | Berta J | 4 | |
51 | šampionů | Uttamah Biely lev | neúčast | Ondič J | - | |
52 | čestná | Julka Mapa | V1 | Patarák M | 10 | |
53 | veteránů | Gabra Janin ranč | neúčast | Brtníková K | - |
Soutěže
Páry
1. Cezan Ronova zahrada a Fairy Tatranská perla - chovatel Makovcová M 20/5+5
2. Albert Ronova zahrada a Ola Janin ranč - chovatel Berta J 19/4+4
Chovatelské stanice
1. Bratroňské štěstí - chovatel Rendlová R 20
2. Janin ranč - chovatel Goliášová J 19
3. Jaroslavov dvor - chovatel Berta J 18
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
1 | štěňat | Aranes z Hajných dvora | VN1,Nejlepší štěně | Beneš Jiří | 8 | |
2 | dorostu | Coffee Bratroňské štěstí | VN1 | Volf Václav | 6 | |
3 | dorostu | Coudy Bratroňské štěstí | VN2 | Líkař Jan | 6 | |
4 | mladých | Atyla Svobodný vrch | VD | Ažaltovič Michal | 0 | |
5 | mladých | Budy z Petroupíma | V4 | Dvořák Filip | 3 | |
6 | mladých | Haakon vom Aauencamp | V | Möhle Tanja | 2 | |
7 | mladých | Haris Tatranská perla | V3 | Tenčlová Věra | 4 | |
8 | mladých | Huckleberry Tatranská perla | V2 | Spálenková Lucie | 5 | |
9 | mladých | Weite Wilko Černý korálek | V1,CAJC,Klubový vítěz mladých | Hnetilová Věra | 18 | |
10 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC | Ehrenbergerová Jana | 10 | |
11 | mezitřída | Ken Orlický talisman | V2,res.CAC | Peřinová Ivana | 7 | |
12 | mezitřída | Vok Frajer Bohemia Genao | neúčast | Pejpalová Michaela | 0 | |
13 | otevřená | Aron Bílé štístko | V3 | Wojnarová Dana | 4 | |
14 | otevřená | Egar Tatranská perla | V1,CAC,Klubový vítěz,BOS | Janák Jiří | 23 | |
15 | otevřená | Kimmi Bílé království | V2,res.CAC | Pospíšil Jaroslav | 7 | |
16 | otevřená | Princ Černý korálek | V4 | Kojzar Jiří | 3 | |
17 | pracovní | Brian od Čertova kopýtka | V1,CAC | Brtníková Kateřina | 10 | |
18 | vítězů | Bert od Čertova kopýtka | V3 | Sameš Petr | 4 | |
19 | vítězů | Colja Tatranská perla | V1,CAC | Schell Peter | 10 | |
20 | vítězů | Corado Katčina zahrada | V2,res.CAC | Rajtáková Linda | 7 | |
21 | vítězů | Hassan Bílé království | V4 | Dobešová Miroslava | 3 | |
Feny | ||||||
22 | štěňat | Ája Bílé klubíčko | VN1 | Voldřichová Marcela | 6 | |
23 | dorostu | Cindy Bratroňské štěstí | VN1, Nejlepší dorost | Pitoňáková Jiřina | 8 | |
24 | mladých | Baboo z Petroupíma | V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ | Černická Martina | 30 | |
25 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | V3 | Ehrenbergerová Jana | 4 | |
26 | mladých | Harmony Tatranská perla | V2 | Navrátilík Petr | 5 | |
27 | mladých | Henna Smilla vom Auencamp | V4 | Klebb Heike | 3 | |
28 | mladých | Inči Medzihradský dvor |
V |
Peřinová Ivana | 2 | |
29 | mladých | Yzabell Janin ranč | V | Nosko Juraj | 2 | |
30 | mezitřída | Alexa Lučanský svět | V1,CAC | Tancošová Žaneta | 10 | |
31 | mezitřída | Bonny Šťastná budoucnost | V3 | Reslová Jana | 4 | |
32 | mezitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V2,res.CAC | Jüstlová Olga | 3 | |
33 | otevřená | Adita Bratroňské štěstí | V | Rendlová Romana | 2 | |
34 | otevřená | Agnes z Rynku chotouchovského | V | Meruna Jaroslav | 2 | |
35 | otevřená | Arisa z Petroupíma | V1,CAC,Klubový vítěz,BOB | Matoušek Miroslav | 30 | |
36 | otevřená | Atiba Tatranská perla | V4 | Žižka Petr | 3 | |
37 | otevřená | Baboo ze Smrčkova dvora | V | Štaflová Kristýna | 2 | |
38 | otevřená | Cira Katčina zahrada | V | Voldřichová Marcela | 2 | |
39 | otevřená | Daya Katčina zahrada | V2,res.CAC | Rychetská Kateřina | 7 | |
40 | otevřená | Only Janin ranč | V3 | Hanyková Jana | 4 | |
41 | pracovní | Asta Katčina zahrada | V1,CAC | Hajná Renata | 10 | |
42 | pracovní | Chelsey Bílé království | V2,res.CAC | Dobešová Miroslava | 7 | |
43 | vítězů | Anny Tatranská perla | V1,CAC | Matoušek Miroslav | 10 | |
44 | vítězů | Bella Tatranská perla | V2,res.CAC | Rychetská Kateřina | 7 | |
45 | veteránů | Gabra Janin ranč | V2 | Brtníková Kateřina | 10 | |
46 | veteránů | Ulrika Černý korálek | V1,Klubový vítěz veteránů,BOV | Rychetská Kateřina | 24 |
Soutěže
Nejlepší chovatelská skupina
1. Tatranská perla - chovatel Petr Navrátilík 20
2. Z Petroupíma - chovatel Miroslav Matoušek 19
3. Katčina zahrada - chovatel Kateřina Rychetská 18
Nejlepší skupina odchovů
1. Arisa z Petroupíma - chovatel Petr Navrátilík 20
2. Ulrika Černý korálek - chovatel Kateřina Rychetská 20
Nejlepší pár psů
1. Brian od Čertova kopýtka + Gabra Janin ranč - chovatel Kateřina Brtníková 20/5+5
2. Garbo Tatranská perla + Hannah Mia Tatranská perla - chovatel Jana Ehrenbergerová 19/4+4
Mezinárodní výstava psů Lučenec, 10. květen 2015, SK
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
137 | mezitřída | Charlie Biela dolina | D | Backová A. | 0 | |
138 | mezitřída | Kurt MAPA | V1,CAC,CACIB,BOB | Jenčušová Stanislava a Norbert | 16 | |
139 | otevřená | Ypsy Biely démon | neúčast | Goliášová Jana | - | |
140 | šampionů | Boy Bastien z Ovčích pastvin | neúčast | Tothová Zuzana | - | |
141 | šampionů | Oli Janin ranč | V1 | Pirhala Ján | 5 | |
142 | čestná | Cairry z Ovčich pastvin | neúčast | Tothová Zuzana | - | |
Feny | ||||||
145 | mezitřída | Kora MAPA | V1,CAC,CACIB,BOS | Patarák Matůš | 15 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
138 | mezitřída | Kurt MAPA | V1,CAC | Jenčušová Stanislava a Norbert | 7 | |
139 | otevřená | Ypsy Biely démon | V1,CAC | Goliášová Jana | 7 | |
140 | šampionů | Boy Bastien z Ovčích pastvin | neúčast | Tothová Zuzana | - | |
141 | šampionů | Oli Janin ranč | V1,CAC,BOS | Pirhala Ján | 11 | |
142 | čestná | Cairry z Ovčich pastvin | neúčast | Tothová Zuzana | - | |
Feny | ||||||
143 | dorostu | Ceyla Bratroňské štěstí | VN1 | Kitta Ivan | 5 | |
144 | mezitřída | Honey z Borovýho hrádku | neúčast | Ábelovská Drtinová Lucie | - | |
145 | mezitřída | Kora MAPA | V1,CAC | Patarák Matůš | 7 | |
146 | otevřená | Fairy Tatranská perla | V1,CAC,BOB, splnila podmínky pro udělení titulu Šampion krásy SK | Makovcová Mária | 22 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
1 | dorostu | Coudy Bratroňské štěstí | VN1,Nejlepší dorost | Líkař Jan | 8 | |
2 | dorostu | Irk Onyx Márk | VN2 | Chroust Marek a Štichauerová Jana | 6 | |
3 | dorostu | Jago Onyx Márk | neúčast | Fuštej Roman | 6 | |
4 | mladých | Atyla Svobodný vrch | V1,CAJC,KV mladých,BOJ | Ažaltovič Michal | 30 | |
5 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC,KV,BOS | Ehrenbergerová Jana | 23 | |
6 | mezitřída | Korado Orlický talisman | V2 | Hrouda Jan | 5 | |
7 | otevřená | Albert Šťastná budoucnost | neúčast | Job Milan | - | |
8 | otevřená | Arty Bratroňské štěstí | V2,res.CAC | Moulis Miroslav | 7 | |
9 | otevřená | Cheron Orlický talisman | V1,CAC | Špelina Zdeněk | 10 | |
10 | šampionů | Hassan Bílé království | V1,CAC | Dobešová Miroslava | 10 | |
11 | čestná | Anakin Červený potok | V1,VT | Vaník Petr | 12 | |
Feny | ||||||
12 | štěňat | Halina Janin ranč | VN1,VT,Nejlepší štěně | Janoušková Petra | 8 | |
13 | dorostu | Cessy Bratroňské štěstí | VN1,VT | Moulis Miroslav | 8 | |
14 | mladých | Aisha Svobodný vrch | V2 | Svoboda Tomáš | 5 | |
15 | mladých | Baboo z Petroupíma | V1,CAJC,KVM | Černická Martina | 18 | |
16 | mladých | Emma ze Starého Rovného | V4 | Vaněčková Lenka | 3 | |
17 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | V3 | Ehrenbergerová Jana | 4 | |
18 | mladých | Xena Černý korálek | VD5 | Valterová Jana | 0 | |
19 | mežitřída | Anděla Lučanský svět | V3 | Šianský Rudolf | 4 | |
20 | mežitřída | Fiebie Onyx Márk | VD | Melicharová Dagmar | 0 | |
21 | mežitřída | Francis Onyx Márk | V | Fridrichová Markéta | 2 | |
22 | mežitřída | Gini Glena Onyx Márk | V2,res.CAC | Adamíková Jana | 7 | |
23 | mežitřída | Honey z Borovýho hrádku | V4 | Ábelovská Drtinová Lucie | 3 | |
24 | mežitřída | Iowanna z Oppidda Lughtwine | V1,CAC,KV,BOB | Jüstlová Olga | 30 | |
25 | otevřená | Abby Onyx Márk | V1,CAC | Chroust Marek a Štichauerová Jana | 10 | |
26 | otevřená | Adita Bratroňské štěstí | VD | Rendlová Romana | 0 | |
27 | otevřená | Agnes z Rynku Chotouchovského | VD | Meruna Jaroslav | 0 | |
28 | otevřená | Alexa Lučanský svět | V | Tancošová Žaneta | 2 | |
29 | otevřená | Aneta ze Starého Rovného | V2,res.CAC | Vaněček Pavel | 7 | |
30 | otevřená | Ew z Povodí Svratky | V4 | Krsek Jan | 3 | |
31 | otevřená | Hedvika z Oppidda Lughtwine | V | Šianský Rudolf | 2 | |
32 | otevřená | Only Janin ranč | V3 | Hanyková Jana | 4 | |
33 | otevřená | Rowena Černý korálek | VD | Valterová Jana | 0 | |
34 | pracovní | Chelsey Bílé království | V1,CAC | Dobešová Miroslava | 10 | |
35 | šampionů | Kessy Bílé království | V1,CAC | Dobešová Miroslava | 10 |
Páry
1. Garbo Tatranská perla a Hannah Mia Tatranská perla, maj.: Jana Ehrenbergerová 20/5+5
2. Hassan Bílé království a Kessy Bílé království, maj. Miroslava Dobešová 19/4+4
3. Arty Bratroňské štěstí a Cessy Bratroňské štěstí, maj. Miroslav Moulis 18/3+3
Chovatelská skupina
1. Onyx Márk, chov. Marek Chroust 20
2. Bratroňské štěstí, chov. Romana Rendlová 19
3. Bílé království, chov. Miroslava Dobešová 18
Dítě a čuvač I
1. Adéla Černická 8 let + Only Janin ranč
2. Ondřej Strnad 3,5 roku + Astor Janin ranč
3. Nela Chroustová 5 let + Abby Onyx Márk
4. Tomáš Boháč 9 let + Kessy Bílé království
5. Karolínka Boháčová 7 let + Chelsey Bílé království
6. Veronika Merunová 4 roky + Agnes z Rynku Chotouchovského
Dítě a čuvač II
1. Ondřej Melichar 14 let + Fiebie Onyx Márk
2. Petra Hroudová 14 let + Korado Orlický talisman
3. Klára Svobodová 11 let + Aisha Svobodný vrch
4. Veronika Vaněčková 17 let + Aneta ze Starého Rovného
5. Karolína Vaněčková 11 let + Emma ze Starého Rovného
celkový počet přihlášených: 35
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
309 | mladých | Huckleberry Tatranská perla | V1,CAJC,BOS | Spálenková Lucie | 13 | |
310 | mladých | Weite Wilko Černý korálek | V2 | Hnetilová Věra | 4 | |
Feny | ||||||
311 | dorostu | Jolly Onyx Márk | neúčast | Leskovjan Marek | - | |
312 | mladých | Baboo z Petroupima | V1,CAJC,BOJ, Splněny podmínky pro udělení titulu Junior šampion krásy ČR | Černická Martina | 24 | |
313 | mladých | Harmony Tatranská perla | V2 | Navrátilík Petr | 4 | |
314 | mezitřída | Alexa Lučanský svět | V1,CAC,CACIB,BOB | Tancošová Žaneta | 16 | |
315 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | V3 | Adamíková Jana | 3 | |
316 | mezitřída | Honey z Borovýho hrádku | V2 | Ábelovská Drtinová Lucie | 4 | |
317 | otevřená | Debbie Onyx Márk | VD3 | Fajdeková Radka | 0 | |
318 | otevřená | Elizabeth Onyx Márk | V2 | Fajdeková Radka | 4 | |
319 | otevřená | Only Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | Hanyková Jana | 10 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
338 | dorostu | Coffee Bratroňské štěstí | VN1 | Rychetská Kateřina | 5 | |
339 | dorostu | Coudy Bratroňské štěstí | VN2 | Líkař Jan | 5 | |
340 | mladých | Atyla Svobodný vrch | V2 | 4 | ||
341 | mladých | Weite Wilko Černý korálek | V1,CAJC,NMJ | Hnetilová Věra | 14 | |
342 | mezitřída | Freddie Onyx Márk | neúčast | - | ||
343 | otevřená | Bert od Čertova kopýtka | V1,CAC,CACIB,BOB, Splněny podmínky pro udělení titulu Šampion krásy ČR a Šampion krásy ČMKU | Sameš Petr | 18 | |
344 | otevřená | Enzo Onyx Márk | V2,res.CAC,res.CACIB | 8 | ||
345 | veteránů | Paris Černý korálek | V1,Nej.vet. | Kazimírová Milada | 12 | |
Feny | ||||||
346 | mladých | Baboo z Petroupima | V2 | Černická Martina | 4 | |
347 | mladých | Gweny Bekin dvor | V1,CAJC | 9 | ||
348 | mladých | Inken z Oppidda Lughtwine | V3 | 3 | ||
349 | otevřená | Adita Bratroňské štěstí | V4 | Rendlová Romana | 2 | |
350 | otevřená | Daya Katčina zahrada | V1,CAC,CACIB,BOS | Rychetská Kateřina | 15 | |
351 | otevřená | Debbie Onyx Márk | V2,res.CAC,res.CACIB | Fajdeková Radka | 8 | |
352 | otevřená | Elizabeth Onyx Márk | V | Fajdeková Radka | 1 | |
353 | otevřená | Johana Mapa | V | Kozáková Olga | 1 | |
354 | otevřená | Only Janin ranč | V3 | Hanyková Jana | 3 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Feny | ||||||
1204 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,res.CAC Anw.Dt.VDH,res.CACIB | Ábelovská Drtinová Lucie | 9 | |
1205 | otevřená | Only Janin ranč | V1,CAC Anw.Dt.VDH,CACIB,BOB | Hanyková Jana | 18 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
407 | štěňat | Coffee Bratroňské štěstí | neúčast | Volf Václav | - | |
408 | dorost | Jago Onyx Márk | VN1 | Fuštej Roman | 5 | |
409 | mladých | Bode z Petroupima | odstoupil | Kejvalová Renata | 0 | |
410 | mladých | Kairo Orlický talisman | V1,CAJC | Jurášek Ivan | 9 | |
411 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC,NV | Ehrenbergerová Jana | 11 | |
Feny | ||||||
412 | mladých | Baboo z Petroupima | V1,CAJC,BOJ | Černická Martina | 13 | |
413 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | neúčast | Ehrenbergerová Jana | - | |
414 | mladých | Kahira Mapa | V2 | Bebenková Kristýna | 4 | |
415 | mezitřída | Gini Glena Onyx Márk | V1,CAC,NV,BOB | Adamíková Jana | 15 | |
416 | otevřená | Eimmy Katčina zahrada | V1,CAC | Mura David | 7 | |
417 | otevřená | Only Janin ranč | V2,res.CAC | Hanyková Jana | 5 | |
418 | vítězů | Bella Tatranská perla | neúčast | Rychetská Kateřina | - | |
419 | vítězů | Hela ze Starého Vráta | neúčast | Galgaňáková Yvona | - |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Feny | ||||||
89 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CWC,CACIB,BOB | Ábelovská Drtinová Lucie | 16 | |
90 | otevřená | Debbie Onyx Mark | V1,CWC,res.CACIB | Fajdeková Radka | 10 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
539 | štěňat | Coudy Bratroňské štěstí | VN1 | Líkař Jan | 2 | |
540 | dorost | Weite Wilko Černý korálek | VN1 | Hnetilová Věra | 2 | |
541 | mladých | Eragon Jaroslavov dvor | V1,VT | Saksunová Otakara | 4 | |
542 | pracovní | Brian od Čertova kopýtka | V1,VT,OV | Brtníková Kateřina | 6 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
256 | mladých | Charlie Biela Dolina | V1,CAJC,BOB | Backová A. | 14 | |
258 | otevřená | Ypsy Biely Démon | VD1 | Goliášová Jana | 0 | |
Feny | ||||||
260 | dorost | Eby Janin ranč | neúčast | |||
261 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC,res.CACIB | Ábelovská Drtinová Lucie | 10 | |
262 | otevřená | Dixi Jaroslavov dvor | V1,CAC,CACIB,BOS | Zmoková Zuzana | 15 | |
263 | otevřená | Julka Janin ranč | neúčast | Masár Miroslav | - |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
257 | otevřená | Gaston Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | Abrahám Zdeněk | 10 | |
259 | šampionů | Artush ze Smrčkova dvora | V1,CAC,CACIB,BOB | Kitta Ivan | 16 | |
Feny | ||||||
261 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | VD1 | Ábelovská Drtinová Lucie | 0 | |
262 | otevřená | Dixi Jaroslavov dvor | VD2 | Zmoková Zuzana | 0 | |
263 | otevřená | Julka Janin ranč | V1 | Masár Miroslav | 5 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
5376 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC,CACIB,BOB | Ehrenbergerová Jana | 16 | |
Feny | ||||||
5377 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | V1,CAJC,BOJ | Ehrenbergerová Jana | 14 | |
5378 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC | Ábelovská Drtinová Lucie | 7 | |
5379 | otevřená | Aimiee z Lubenských hvozdů | V2,res.CAC,res.CACIB | Francouzova Kateřina | 8 | |
5380 | otevřená | Atira Bratroňské štěstí | V1,CAC,CACIB,BOS | Mrtvý Robin | 15 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
449 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC,CACIB,BOB | Ehrenbergerová Jana | 15 | |
Feny | ||||||
450 | mladých | Gini Glena Onyx Márk | V1,CAJC,BOJ,BOS | Adamíková Jana | 19 | |
451 | mladých | Hannah Mia Tatranská perla | V2 | Ehrenbergerová Jana | 4 | |
452 | mezitřída | Fresa Onyx Márk | VD2 | Látal Marek | 0 | |
453 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC, splněny podmínky pro český junior šampion krásy | Ábelovská Drtinová Lucie | 17 | |
454 | otevřená | Aimiee z Lubenských hvozdů | V1,CAC | Francouzova Kateřina | 7 | |
455 | otevřená | Atira Bratroňské štěstí | VD2 | Mrtvý Robin | 0 | |
456 | šampionů | Cira Bella ze Smrčkova dvora | V1,CAC,res.CACIB | Odstrčil Ctirad | 10 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
172 | mladých | Charlie Biela Dolina | V1,CAJC | Backová A. | 9 | |
174 | mezitřída | Oli Janin ranč | V1,CAC,res.CACIB | Pirhala Ján | 10 | |
175 | otevřená | Boy Bastien z Ovčích pastvín | V1,CAC | Tóthová Zuzana | 7 | |
176 | otevřená | Ypsy Biely Démon | neúčast | Goliášová Jana | - | |
177 | šampionů | Cairry z Ovčích pastvín | V1,CAC,CACIB,BOS | Tóthová Zuzana | 15 | |
Feny | ||||||
178 | mladých | Kora MAPA | V1,CAJC | Patarák Matúš | 9 | |
179 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC,res.CACIB | Ábelovská Drtinová Lucie | 10 | |
180 | otevřená | Debbie Onyx Márk | V1,CAC | Fajdeková Radka | 7 | |
181 | otevřená | Elizabeth Onyx Márk | V2,res.CAC | Fajdeková Radka | 7 | |
182 | otevřená | Julka Janin ranč | neúčast | Masár Miroslav | - | |
183 | šampionů | Uttamah Biely lev | V1,CAC,CACIB,BOB | Ondič Juraj | 16 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
173 | mladých | Kurt MAPA | V1,CAJC, splněny podmínky pro titulslovenský šampion krásy mladých | Jenčušová Stanislava a Norbert | 19 | |
174 | mezitřída | Oli Janin ranč | V1,CAC, splněny podmínky pro slovenský šampion krásy | Pirhala Ján | 17 | |
175 | otevřená | Boy Bastien z Ovčích pastvín | V1,CAC,CACIB,BOS | Tóthová Zuzana | 15 | |
176 | otevřená | Ypsy Biely Démon | neúčast | Goliášová Jana | - | |
177 | šampionů | Cairry z Ovčích pastvín | V1,CAC,res.CACIB | Tóthová Zuzana | 10 | |
Feny | ||||||
178 | mladých | Kora MAPA | V1,CAJC, splněny podmínky pro titul slovenský šampion krásy mladých | Patarák Matúš | 19 | |
179 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | V1,CAC, splněny podmínky pro titul slovenský šampion krásy mladých | Ábelovská Drtinová Lucie | 17 | |
180 | otevřená | Debbie Onyx Márk | VD2 | Fajdeková Radka | 0 | |
181 | otevřená | Elizabeth Onyx Márk | V1,CAC,res.CACIB | Fajdeková Radka | 10 | |
182 | otevřená | Julka Janin ranč | neúčast | Masár Miroslav | - | |
183 | šampionů | Uttamah Biely lev | V1,CAC,CACIB,BOB | Ondič Juraj | 16 |
Kat. číslo | Třída | Jméno | Ocenění | Majitel | Body | |
Psi | ||||||
353 | dorostu | Weite Wilko Černý korálek | VN | Hnetilová Věra | 5 | |
354 | mezitřída | Garbo Tatranská perla | V1,CAC | Ehrenbergerová Jana | 7 | |
355 | otevřená | Aron Bílé štístko | V1,CAC,NV,BOB | Wojnarová Dana | 14 | |
Feny | ||||||
356 | dorostu | Hannah Mia Tatranská perla | VN | Ehrenbergerová Jana | 5 | |
357 | mezitřída | Honey z Borovýho Hrádku | VD | Ábelovská Drtinová Lucie | 0 | |
358 | otevřená | Baboo ze Smrčkova dvora | VD2 | Štafová Kristýna | 0 | |
359 | otevřená | Daya Katčina zahrada | V1,CAC | Rychetská Kateřina | 7 | |
360 | vítězů | Adita Bratroňské štěstí | V1,CAC,NV,BOS | Rendlová Romana | 13 | |
361 | vítězů | Cira Bella ze Smrčkova dvora | V2,res.CAC | Odstrčil Ctirad | 5 |