Aktualizace stránek

Fotografie a videa psů z výstav zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úplné výsledky z výstav (datum, místo, jméno rozhodčího, katalogové číslo, jméno psa a majitele, výstavní ocenění všech psů)  zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 31.12. daného roku, pro započítání bodování TOP čuvače. Na později doplněné výsledky a tituly nebude brán zřetel. Výsledky budou uvečejněny, ale body nebudou započítány.

Zápis vrhů daného roku se provádí na začátku následujícího roku (cca únor - březen, po obdržení informací z plemenné knihy).

Pokud má chovatel zájem zaevidovat svůj vrh dříve, prosíme o kopii přihlášky vrhu, kde jsou jména štěňat s vyznačením zápisových čísel přidělených plemennou knihou (ideálně včetně čísel čipů)..

Naleznete - li chybu na již existující kartě jedince, máte doplňující informace nebo informace aktuálnější, kontaktujte nás. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FOTOGRAFIE do databáze plemene zasílejte na e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo společně s AKTUALIZACE ÚDAJŮ na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   (fotky budou předány Mirce Dobešové na zpracování).

 

14. květen 2018
Upozonění na konání výstav v Nitře

13. května 2018

Přidány výsledky celeročního bodování TOP čuvač za rok 2017.

Pozvánka do Pribyliny.

 32390678 10156366128867290 798958406336512 n(1)

 

20.ledna 2018

Zahájeno přihlašování na Letní výcvikové tábory obou klubů:

SCHSČ - ovečky, výchova a výcvik, zajímavé besedy o výcviku, zdraví a výchově vašich miláčků, více informací naleznete ZDE

 

17. srpna 2016
přidány propozoce na prodloužený víkend v Martínkovicích ZDE

 

31.7. července 2016
Přidán článek ze závodů z Martínkovic v červenci ZDE

7. června 2016
Přidána nová stránka velmi úspěšných čuvačů, se kterými jejich majitelé pracují jak v oblasti sportovní kynologie, tak také záchranařine nebo pasení - Síň slávy - výcvik

7. února 2016
Přehled akcí v pasení a propozice http://www.slovensky-cuvac.cz/s-cuvaci-za-oveckami


24.ledna 2016
přidán kalendář pasení pro čuvače 2016

 

Celý redakční tým portálu přeje mnoho zdraví, štěstí, pracovních i chovatelských úspěchů v novém roce 2016!

 

Archívy předešlých ročníků:

pozn.: Některé odkazy přesunuté do archívu již nemusí být aktivní