Aktualizace stránek

Fotografie a videa psů z výstav zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úplné výsledky z výstav (datum, místo, jméno rozhodčího, katalogové číslo, jméno psa a majitele, výstavní ocenění všech psů)  zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 15.12. daného roku, pro započítání bodování TOP čuvače. Na později doplněné výsledky a tituly nebude brán zřetel. Výsledky budou uveřejněny, ale body nebudou započítány. Za správnost zveřejněných výsledků odpovídají majitelé. Pokud chyba ve jménu psa, majitele nebo titulu není oznámena do 15. 12., nejsme zodpovědní za chyby ve výpočtu. Oficiálně Ana z Jalovcovy hory a Ana z Jalovcovy Hory jsou dvě různá jména a dva různí lidé.

Zápis vrhů daného roku se provádí na začátku následujícího roku (cca únor - březen, po obdržení informací z plemenné knihy).

Pokud má chovatel zájem zaevidovat svůj vrh dříve, prosíme o kopii přihlášky vrhu, kde jsou jména štěňat s vyznačením zápisových čísel přidělených plemennou knihou (ideálně včetně čísel čipů)..

Naleznete - li chybu na již existující kartě jedince, máte doplňující informace nebo informace aktuálnější, kontaktujte nás. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FOTOGRAFIE do databáze plemene zasílejte na e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo společně s AKTUALIZACE ÚDAJŮ na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   (fotky budou předány Mirce Dobešové na zpracování).

 

14. květen 2018
Upozonění na konání výstav v Nitře

13. května 2018

Přidány výsledky celeročního bodování TOP čuvač za rok 2017.

Pozvánka do Pribyliny.

 32390678 10156366128867290 798958406336512 n(1)

 

20.ledna 2018

Zahájeno přihlašování na Letní výcvikové tábory obou klubů:

SCHSČ - ovečky, výchova a výcvik, zajímavé besedy o výcviku, zdraví a výchově vašich miláčků, více informací naleznete ZDE

 

17. srpna 2016
přidány propozoce na prodloužený víkend v Martínkovicích ZDE

 

31.7. července 2016
Přidán článek ze závodů z Martínkovic v červenci ZDE

7. června 2016
Přidána nová stránka velmi úspěšných čuvačů, se kterými jejich majitelé pracují jak v oblasti sportovní kynologie, tak také záchranařine nebo pasení - Síň slávy - výcvik

7. února 2016
Přehled akcí v pasení a propozice http://www.slovensky-cuvac.cz/s-cuvaci-za-oveckami


24.ledna 2016
přidán kalendář pasení pro čuvače 2016

 

Celý redakční tým portálu přeje mnoho zdraví, štěstí, pracovních i chovatelských úspěchů v novém roce 2016!

 

Archívy předešlých ročníků:

pozn.: Některé odkazy přesunuté do archívu již nemusí být aktivní